Dokonalé

V Rosewoodu v Pensylvánii žijí čtyři holky, kterým není na první pohled co vytknout. Jenže když se podíváte blíž, zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak bezchybné, jak vypadají. Aria nedokáže pustit z hlavy bývalého kluka. Zakázané ovoce totiž chutná nejlíp. Hanna zase riskuje náklonnost své nejlepší kamarádky, zatímco Emily se hroutí kvůli jedné hloupé puse. A Spencer? Ta zkrátka musí mít všechno, co její sestra. Mám veliké štěstí, že znám tyhle roztomilé malé lhářky lépe, než se znají ony samy. Potíž je jen v tom, že je pro mne příliš těžké, nechávat si jejich tajnosti jenom pro sebe. Měly by radši dělat, co jim říkám, protože jinak.....!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/112645/roztomile-male-lharky-3-dokonale-112645.jpg 4.2202

Roztomilé malé lhářky (3.)

Pretty Little Liars 3: Perfect (2007)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Rea1307

Napínavé a ještě napínavější. Občas sice nechápu chování některých rodičů a hlavních hrdinek, ale jinak celkem fajn.

Nikkaa
09.07.2017

Tak rozhodnuto a dokoupim opravdu všechny knihy,dobre se čtou a jsem jak na drátkách jak to bude pokračovat :-)

ivca3710
24.03.2017

Super to bylo! Sice mi to trvalo asi 3týdny, jelikož jsem měla anti-čtecí dny ale i tsk to bylo bezva! Seriál miluju strašně moc a knihy též! :D :)

Sarfias
05.08.2016

Někdy si říkám, co vlastně hvězdami mám hodnotit? Jak je kniha napsaná? Jaký je příběh? Jestli to není hovadina anebo jak se mi kniha vlastně líbila a četla?
Pokud bych hodnotila příběh skepticky..je tam mnoho pitomin, nad kterými rozum zůstává stát. A i když to píši jen nerada, seriál je v tomto ohledu o chlup lepší, napínavější, zajímavější i když mám i tak někdy chuť s některými postavami pořádně zatřást, aby se vzpamatovaly.
Kniha je psaná ale čtivě, pěkně. Přečtete ji v podstatě během oběda či večeře ani nemrknete. A pokud zrovna nemáte chuť na nějaké smysluplnější čtení a spíše si chcete uvolnit mozek, knihy od Sary Shepard by mohly být to pravé ořechové.

Lolaniky
29.09.2015

jsou tam zápletky a je jiná než film

Mishell14
03.07.2015

Teda nad chováním rodičů mi zůstává rozum stát. Jak může matka vyhodit své dítě z domu? To je prostě.. knížka byla pro mě celkem nudná, ale zápletka je opravdu zajimavá.

monita333
22.03.2015

Jak už tu někdo psal, nad chováním některých rodičů zůstával rozum stát, zvlášť u Emiliny mámy. Jak se takhle můžou rodiče chovat. No, snad se to zlepší. Tenhle díl byl zatím nejnapínavější, ale to budu asi říkat i o těch ostatních :D ’’A’’ holkám udělal/a opět pár hnusných věcí a je jasné, že to bude ještě horší. A samozřejmě konec šokující a napínavý. Jak jinak, že jo :D Co nejdřív se vrhnu na další díl.

RosMeggie
03.03.2015

Další super díl, který se opět dost liší od seriálu... což je dobře... aspoň jsem někdy dost překvapená... :D

xoxo,
Rose

Linu
15.11.2014

Opět skvělá kniha ♥! Na Roztomilých malých lhářkách jsem závislá...

Teraslík
09.10.2014

Další skvělá kniha , skvělé série.

Roselunda 1928
08.10.2014

Jé, já jsem asi přeskočila Nevinné :)

Kate338
11.09.2014

Zase další dobrý díl knižní série PLL, i když seriál je přece jen o kapku lepší :-) Knihy mně ale stále dost baví takže další díly se určitě chystám přečíst.

Marisa
29.08.2014

Podle mě velmi vydařený díl :-)

Anya
11.08.2014

Shepardová nikdy nezklame:-)

Petra Ďat
17.05.2014

těšim se na další!

orangerose
24.04.2014

další pokračování této úžasné série :D

barborka:-)
18.04.2014

Úžasná knížka , ale víc mě asi baví seriál

barborka:-)
03.04.2014

Tahle knížka neni špatná ,ale tím ,že se koukám na seriál tak už většinou vím co se tam stane . Ale kniha sama o sobě je dost zajímavá a ti co znají seriál by si mohly přečíst i knihu .

Ben Nevis
02.04.2014

Už tu záhadu moc natahují. Neumím si představit, že stejný problém se ještě bude řešit deset knížek. Ale prozatím čtu dál. :-)
Vadilo mi tam dětinské chování některých rodičů. Ariina matka vede, ale Hanin otec taky nezůstává pozadu. Dceruška udělá něco, s čím nesouhlasíme? Pojďme se urazit jako malé děcka, co nedostali lízátko. Padají hlášky jako "Stydím se, že jsi moje dcera" a "Je mi špatně, když se na tebe jenom podívám". Divím se, že hrdinky chování svých rodičů akceptují a poctivě čekají, až je to přejde.
Lituji hrdinku, pokud měla takové rodičovské vzory.

PetulaT
20.10.2013

Jeden z nejlepších dílů této knižní série.

pink_ivy
09.08.2013

“Before you enbark on a journey of revenge, dig two graves.” Tenhle díl se mi moc líbil, i když pro mě zase žádné překvapení, protože znám seriál :D

anett123
08.08.2013

Tento díl je úžasný!

Vendelína
17.06.2013

Tento díl mi přišel jak let s mezipřistáním a právě tohle bylo to mezipřistání - člověk ho musí přetrpět, aby se dostal dál.
Přišlo mi to slabé, protože autorka moc dlouho chodila okolo všeho po špičkách. Začíná mi vadit, že se některé udásloti neustále opakují, ale pro čtenáře, který čte další díl s odstupem, se jedná o dobré připomenutí, které však zbytečeně protahuje děj.

Ale KONEC SE POVELD!!! Šokujiící! A proto nedám tři hvězdičky, ale čtyři
Vrhám se po hlavě na další díl:-)

danuska
27.01.2013

Mne sa pacili vsetky casti, napinave, ma to spad.

faoleha
10.12.2012

Pane-na-nebi, za co mě trestáš?! Jak se mi líbily první dva díly, tak tenhle nemůžu rozdýchat.... Jistě, proč udělat inteligentní děj, když z hrdinek můžu "vykouzlit" naprosto tupé a nemyslící krávy??? Velice smutné, naprosto mě Dokonalé zklamaly.
Hvězdičku dávám jen za konečné vyvrcholení děje.

Kate.S
02.12.2012

Povedená série, povedený díl:)

EvieS
22.07.2012

Tak tenhle díl se mi líbil zatím nejvíc. Konec je velice napínavý od několika posledních kapitol jsem se nedokázala odtrhnout. Do té doby než vyjde další díl se asi zblázním :D

Kristie-Sophi
03.04.2012

FAKT POVEDENÝ DÍL!!! Při čtení mi bušilo celou dobu srdce a měla jsem studené ruce, hodně věcí se tam objasňuje a vám to celou dobu "šrotuje" v hlavě, kdo je A, kdo zabil Alison?! A ke konci se to začne všechno pomaloučku rozmotávat a najednou BUM!a konec...poslední stránka, která končí jak asi??... Napínavě a otevřeně!!!!