Dokonalé

Dokonalé https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112645/mid_dokonale-8CF-112645.jpg 4 271 36

V Rosewoodu v Pensylvánii žijí čtyři holky, kterým není na první pohled co vytknout. Jenže když se podíváte blíž, zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak bezchybné, jak vypadají. Aria nedokáže pustit z hlavy bývalého kluka. Zakázané ovoce totiž chutná nejlíp. Hanna zase riskuje náklonnost své nejlepší kamarádky, zatímco Emily se hroutí kvůli jedné hloupé puse. A Spencer? Ta zkrátka musí mít všechno, co její sestra. Mám veliké štěstí, že znám tyhle roztomilé malé lhářky lépe, než se znají ony samy. Potíž je jen v tom, že je pro mne příliš těžké, nechávat si jejich tajnosti jenom pro sebe. Měly by radši dělat, co jim říkám, protože jinak.....!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 3: Perfect , 2007

evca7271
evca7271
19.11.2023 4 z 5

Tak to byla jízda,už se těším na další díl.

Nikola086
Nikola086
26.02.2022 4 z 5

Závěr knihy mě neskutečně dostal a nemůžu se dočkat, až sáhnu po dalším díle. Nejlépe ihned.

Mruskulka
Mruskulka
19.04.2020 5 z 5

Příběh bývalých kamarádek pokračuje a každé z nich se dějí špatné věci

Sabina335
Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

Emsice
Emsice
01.01.2020 4 z 5

Ze začátku mi kniha přišla trošku nuda ale pak se to rozjelo a byla jedna otázka za druhou,tak jsem nevěděla co řešit dřív. Nakonec vše tak nějak zodpovezeno a můžu pokračovat dalším dílem.

LucaR8
LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Ana72154
Ana72154
19.07.2019 3 z 5

Po prvotním nadšení po přečtení prvního a druhého dílu, mě tento díl zklamal. Nedovedu si představit, jak to bude pokračovat dál, když série má 16 (17) knih. Strašně se to táhne a to dělá člověku problém, pokračovat ve čtení.

Katuska88
Katuska88
22.02.2019 4 z 5

Opravdu mne zajímá, kdo je A a jak to dělá, jinak bych možná asi nečetla dál.
Kniha se však čte velmi dobře, takže zatím pokračuji, protože jsem opravdu zvědavá.
Chování některých postav je občas nelogické, takže to mi začíná trošku vadit.

oblakaknih
oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Tahle série má opravdu něco do sebe. Dokonce jsem jí tak pohlcená, že si říkám, zda mě taky náhodou nesleduje nějaký(á) A!
Jediné co mi trochu vadí je, že na začátku každého dílu se autorka vrací do minulosti a připomíná, co se již stalo. Pokud bych sérii nečetla v celku a prokládala ji jinými knihami, bylo by to fajn. Takhle je pro mě prvních 30 stran docela nuda. Přesto, že jsem četla po druhé to ale bylo napínavé!

Nikkaa
Nikkaa
09.07.2017 3 z 5

Tak rozhodnuto a dokoupim opravdu všechny knihy,dobre se čtou a jsem jak na drátkách jak to bude pokračovat :-)

ivca3710
ivca3710
24.03.2017 5 z 5

Super to bylo! Sice mi to trvalo asi 3týdny, jelikož jsem měla anti-čtecí dny ale i tsk to bylo bezva! Seriál miluju strašně moc a knihy též! :D :)

Sarfias
Sarfias
05.08.2016 5 z 5

Někdy si říkám, co vlastně hvězdami mám hodnotit? Jak je kniha napsaná? Jaký je příběh? Jestli to není hovadina anebo jak se mi kniha vlastně líbila a četla?
Pokud bych hodnotila příběh skepticky..je tam mnoho pitomin, nad kterými rozum zůstává stát. A i když to píši jen nerada, seriál je v tomto ohledu o chlup lepší, napínavější, zajímavější i když mám i tak někdy chuť s některými postavami pořádně zatřást, aby se vzpamatovaly.
Kniha je psaná ale čtivě, pěkně. Přečtete ji v podstatě během oběda či večeře ani nemrknete. A pokud zrovna nemáte chuť na nějaké smysluplnější čtení a spíše si chcete uvolnit mozek, knihy od Sary Shepard by mohly být to pravé ořechové.

Lolaniky
Lolaniky
29.09.2015

jsou tam zápletky a je jiná než film

Mishell14
Mishell14
03.07.2015 3 z 5

Teda nad chováním rodičů mi zůstává rozum stát. Jak může matka vyhodit své dítě z domu? To je prostě.. knížka byla pro mě celkem nudná, ale zápletka je opravdu zajimavá.

monita333
monita333
22.03.2015 5 z 5

Jak už tu někdo psal, nad chováním některých rodičů zůstával rozum stát, zvlášť u Emiliny mámy. Jak se takhle můžou rodiče chovat. No, snad se to zlepší. Tenhle díl byl zatím nejnapínavější, ale to budu asi říkat i o těch ostatních :D ’’A’’ holkám udělal/a opět pár hnusných věcí a je jasné, že to bude ještě horší. A samozřejmě konec šokující a napínavý. Jak jinak, že jo :D Co nejdřív se vrhnu na další díl.

RosMeggie
RosMeggie
03.03.2015 5 z 5

Další super díl, který se opět dost liší od seriálu... což je dobře... aspoň jsem někdy dost překvapená... :D

xoxo,
Rose

Linu
Linu
15.11.2014 5 z 5

Opět skvělá kniha ♥! Na Roztomilých malých lhářkách jsem závislá...

Teraslík
Teraslík
09.10.2014 5 z 5

Další skvělá kniha , skvělé série.

Roselunda 1928
Roselunda 1928
08.10.2014

Jé, já jsem asi přeskočila Nevinné :)

Kate338
Kate338
11.09.2014 4 z 5

Zase další dobrý díl knižní série PLL, i když seriál je přece jen o kapku lepší :-) Knihy mně ale stále dost baví takže další díly se určitě chystám přečíst.