Bezcitné

Bezcitné https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172809/bmid_bezcitne-IeE-172809.jpg 4 153 25

Nejprve Emily, Aria, Hanna a Spencer svorně tvrdily, že za domem v lese objevily mrtvé tělo. Jenže tělo zmizelo beze stopy. Později se stejný les ocitl v plamenech. A holky? Přísahaly zase: viděly prý někoho vstávat z popela. Jenže ten člověk měl být dávno mrtvý. Nic je nepoučilo, a dívky si dál hrají se zápalkami. Ďábelsky namíchaný koktejl záhad, skandálů a tajností. Bezcitné jsou sedmou knížkou v románové řadě Roztomilé malé lhářky, kterou mohou čeští diváci sledovat v seriálové podobě pod názvem Prolhané krásky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Heartless , 2011

evca7271
12.02.2024 4 z 5

Super čtení,jako předešlé díly.

EvieS
04.11.2020 5 z 5

Stále nemohu uvěřit jak moc je to rozdílné od seriálu ale baví mě to! Vzhůru na další díl

Mruskulka
10.05.2020 4 z 5

To se teda komplikuje :-) Arie se mi četla nějak těžko, ale zbytek hodně napínavý :) a jde se na další díl

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Jana.ch
17.09.2019 5 z 5

Vůbec jsem to nečekala a zároveň ani netuším jak se budou události vyvíjet dál. Skvělá kniha ❤️

oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Páni! Tak tento díl je plný komplikací. Vše se ještě víc zamotá, ale na konci padne rozhodnutí. Pochybuji, že to tak zůstane. Vzhledem k tomu, kolik dílů mám ještě před sebou to ani není možné.
Jediné co bych zmínila je, že informace sem tam nesedí. Je to vanilkové mýdlo nebo krém na ruce? Nebo obojí?

petra3242
08.06.2018 5 z 5

Děj začíná být trochu víc zamotaný, baví mě, tomu postupně přicházet na kloub.

Selendra
24.06.2017 5 z 5

Opět úžasný díl. Hlavně ten konec. Bomba.

Jahoda197
27.01.2017 5 z 5

Tak a máme údajného vraha :D
Akorát se mi nelíbí smrt další z postav. Za chvíli jim v Rosewoodu nikdo nezbyde.

Sarfias
17.08.2016 5 z 5

Tak jo.. Jedním slovem Wow! Kniha od knihy je napínavější a konkrétně tento díl mi dost sednul. Snad bych si jen přála, aby byla autorka o něco drsnější, kniha by mohla být pomalu považovaná za lehký psychotriller.
Co se mi nelíbí jsou některé reakce lhářek, nicméně celkový děj a příběh se začíná zajímavě posouvat kupředu a se seriálem se dějová linie rozchází zase o něco více.
Hodnotím tento díl opravdu velmi kladně!

TheMelorry
18.04.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Opět se děj pořádně zamotal a všechny moje teorie se rozpadly. Obdivuji autorku jak skvěle dokáže psát a vymýšlet zápletky...

Lolaniky
29.09.2015

pořad super už je to 7 díl

Linu
13.08.2015 5 z 5

Opět skvělý díl Roztomilých malých lhářek s velmi nečekaným koncem...

Stirek45
30.01.2015 5 z 5

Všechny dily Roztomilých malých lhářek mají šťávu a u sedmého ddílu série to opět není výjimka :)

Teraslík
03.01.2015 5 z 5

Skvělá knížka a ten konec. Kdo to mohl tušit? Já tedy rozhodně ne. Doporučuji.

Marisa
20.12.2014 5 z 5

Naprosto bezcitně dokonalé! Objasňují se zde některé věci ohledně vraždy. A ten konec je jako obvykle parádní :)

Anya
19.12.2014

Tento díl byl jeden z nejlepších! Stále jsem čekala, zda se někde objeví Alison nebo padne zmínka o Courtney. Opravdu supeeeeeer!!! :)

orangerose
07.12.2014 5 z 5

Kniha mně moc bavila, je hodně akčnější , nové tajemství.Úžasná kniha, už se těším na další díl této série až budu mít v ruce :)

Posli
26.04.2014 4 z 5

Tenhle díl mě po dlouhé době opravdu bavil. Celkem pořád se tu něco dělo. Konečně to začíná být opravdu zajímavé.

Ben Nevis
18.04.2014 4 z 5

Už to začíná připomínat telenovely, ale baví mě odhadovat, jak to asi bylo doopravdy. Ani nevím, kterou z holek mám nejradši, protože Hanna je kravka, kterou bych jako spolužačku nesnesla, ale její malé sebevědomí vzbuzuje lítost. Spencer se zase chová jako slon v porcenálu. Je zticha, když se má ptát (třeba jestli není adoptovaná) a klade otázky, když má být taktní. Emily pořád neví, co chce a každý týden je zamilovaná do někoho jiného. Aria vypadá nejsympatičtější, na nic si nehraje, a její největší slabinou je výběr kluků.

Ty čtyři holky jsou vlastně nejsympatičtější stvoření, protože zbytek je tu jenom proto, aby holky trápil (rodiče) nebo byl podezřelý z psychopatie (A) nebo vraždy. :-)