Rozpusť vlasy, otevři bránu

Rozpusť vlasy, otevři bránu https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92698/rozpust-vlasy-otevri-branu-92698.jpg 3 15 7

Jaroslava Rejtmanová, oslovovaná Jarka, přijela na školní sraz od maturity do Chomutova vůbec poprvé. Po dvaceti letech. Většina dívek zůstala po „zdrávce“ ve zdravotnictví, jen málo z nich se uchytilo v jiných oborech. Oslava to byla velkolepá, ale už ten večer se začaly tříbit problémy, starosti, kamarádky se svěřovaly s životními prohrami, ztrátami i nálezy. Jarka je mimořádně citlivá, má dar předtuchy, od mládí je senzibilka. Její osud se stane součástí řetězce příběhů, jež téměř popírají logiku a oddělují svět Zde od toho Tam...... celý text

SSTknihy
SSTknihy
17.05.2023 2 z 5

Tak tohle se moc nepovedlo. Přitom začátek byl dobrý, je to psané čtivě a opravdu jsem byla zvědavá, kam se bude příběh ubírat. Bohužel se to začalo vyvíjet poněkud nevěrohodně, podivně a na můj vkus až moc čarodějnicky - doslova. Škoda.

hambra1
hambra1
27.03.2022 5 z 5

Mám trochu smíšený dojem. Četlo se mi to hodně dobře, příběh mě zaujal, ale někdy jsem se trochu ztrácela. Někdy jsem v konverzaci postav ztrácela souvislosti, ale kupodivu mi to tak moc nevadilo. Tak nějak to k tomu tajemnu patřilo :-)

ditul
ditul
04.10.2018 5 z 5

Mě se příběh líbil, taková pěkná zajímavá pohádka o "čarodějnicích" ;)

helenkan
helenkan
12.01.2018 3 z 5

Myslela jsem,že to nedám,ale jak jsem překousala začátek začalo mě to bavit. Zvědavost mě pak hnala číst dál. Je to zvláštní,trochu čarodějnický příběh.Mě se ale celkem líbil.

mrkvajda
mrkvajda
20.11.2017 2 z 5

Tohle téma pro mě zvláštní. Souhlasím s tím, že na jednu vesnici čarodějnic až moc. Dočetla jsem, byla jsem zvědavá, jak to vše skončí

iresim
iresim
28.11.2012 1 z 5

Já jsem ji do konce sice přečetla, ale jenom proto, že jsem byla zvědavá, jak tato slátanina dopadne. Už jenom to velké množství senzibilek a "čarodějnic" v jednom městě...

kvapca
kvapca
12.08.2012 2 z 5

i přes zajímavé téma jsem se nepřinutila knihu dočíst do konce :(

Anna Šochová
česká, 1959
2008  47%Ochránce rodu
2015  65%Karmínový kámen
2011  52%Rozpusť vlasy, otevři bránu
2010  54%Vládci močálu
2018  87%Země ztracenců a prokletých

Kniha Rozpusť vlasy, otevři bránu je v