Rozprávková babička

Rozprávková babička https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117352/rozpravkova-babicka-117352.jpg 4 53 14

Kniha Rozprávková babička bola pripravená na základe cyklu rozprávok, ktoré už autor nestačil dokončiť. Súbor rozprávok bol doplnený textom z knihy Alenka ide spať.

Amneris
Amneris
18.09.2023 3 z 5

Pohádky jsem neznala, takže jsem byla zvědavá o čem budou. Některé byly hezké a u některých mi přišlo, že jsou až moc dlouhé. Líbily se mi ilustrace, básničky u jednotlivých pohádek bych osobně vynechala. Takový průměr mezi pohádkami.

janulka1310
janulka1310
05.06.2023 4 z 5

Knížku jsme četli hned po Pohádkém dědečkovi. Líbila se nám (i synům), ale větší kouzlo pro mě měl Pohádková dědeček. Možná i proto, že jsem pohádky znala z dětství. Pohádky o holčičkách byly poučné a pěkně ilustrované.

Ni.kk.i
Ni.kk.i
13.04.2023 5 z 5

Dcerka knížku dostala od babičky a moc se jí líbila. Hezké ilustrace s poučnými příběhy. Miloučká knížka pro malé slečny.

Hermiona419
Hermiona419
22.05.2022 5 z 5

Perfektní pohádková kniha. Nejlepší byla princezna Jarmilka.

tyna14
tyna14
23.02.2021 4 z 5

Knížka obsahuje pohádky o holčičkách a možná proto je u dcer tolik v oblibě. Pohádky jsou krásné, ve většině případů akorát dlouhé, vhodné ke čtení před spaním. Pro kluky však raději nedoporučuji, myslím, že většina pohádek by svým tématem u nich neuspěla.

*-*Kleny*-*
*-*Kleny*-*
18.01.2021 3 z 5

Ke knize jsem se dostala kvůli škole, jinak bych si ji asi jen tak nepřečetla. Četla se rychle, pohádky byly pěkné, splnily má očekávání, pro děti před spaním na dobrou noc ideální.

janina66
janina66
30.11.2020 5 z 5

Tyto pohádky jsou jiné, a proto, tak zajímavé i pro malé děti.
Mně osobně se moc líbily.

Elulilinka1
Elulilinka1
30.07.2018 5 z 5

Velmi krásná knížka pro mladší děti :).

Knihomolka176
Knihomolka176
19.07.2018

Pěkná kniha:).

sanulllka
sanulllka
05.09.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, dostala jsem ji od babičky :)

Jitka_Roškotová
Jitka_Roškotová
04.02.2017 4 z 5

Tuhle knížku jsme s dcerkou dostaly od naší babičky. Do té doby jsme znaly jen Pohádkového dědečka, který patří k našim nejoblíbenějším dětským knížkám. Pohádková babička je takovou holčičí verzí Pohádkového dědečka. Každá pohádka vypráví o jedné holčičce a většinou z ní plyne i nějaké ponaučení. Příběhy jsou psány jednoduše a srozumitelně a jsou doplněny i krásnými ilustracemi, které si dcerka moc ráda prohlíží. Rády si ji čteme před spaním, ale Pohádkový dědeček je přece jen o chlup lepší...

veronie
veronie
28.12.2016 2 z 5

Bohužel knížka se mi moc nelíbila. Mám ráda jiný druh pohádek.

Jass
Jass
10.01.2016 4 z 5

Jedna z mých oblíbených pohádkových knížek, když jsem byla malá :D

Renava
Renava
03.04.2012 5 z 5

Veľmi pekná knižka pre malé slečny - milé Petiškove rozprávočky doplnené neodolateľnými ilustráciami. U mojich dievčat je to jedna z najobľúbenejších knižiek, ťažko povedať či vďaka rozprávkam alebo skôr ilustráciám (či obidvom). Odporúčam, určite stojí za to si touto knižôčkou obohatiť detskú domácu knižnicu!