Rozhodnutí je na tobě

Máte pocit, že nemůžete dělat to, co opravdu chcete? Jste nespokojeni se svým životem? Cítíte se jako oběť událostí? Náš život ale není otázkou osudu či štěstí. Je výsledkem zodpovědnosti vůči sobě a rozhodného jednání. Autor této pozoruhodné knihy vám ve třech hlavních krocích ukáže, jak můžete vzít své štěstí do svých rukou. Prvním krokem je přijetí faktu, že neexistují žádná skutečná omezení. Za každé situace máte možnost svobodné volby. V druhé části knihy zjistíte, do jaké míry vás prostřednictvím metody "cukru a biče" ovlivňuje vaše okolí a jak se od této manipulace oprostit. A posledním krokem - v závěru knihy - vstoupíte na cestu vedoucí k vašemu vysněnému cíli. Je totiž načase, abyste začali brát vážně vlastní přání a potřeby, přijali svobodu a převzali skutečnou zodpovědnost za svůj vlastní - jedinečný - život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159578/rozhodnuti-je-na-tobe-159578.jpg 4.88

Die Entscheidung liegt bei dir

Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

Kniha Rozhodnutí je na tobě

bakjo95
26.08.2016

Poučná kniha, řešící vlastně téměř všechny problémy se stresem, jelikož stres je způsoben z velké části špatnými volbami. Někdy mi ale docela připadalo, že autor lehce odběhl od tématu, ale nedivím se, kdo by na toto téma napsal 200 stran, když se to dá shrnout na 5.
Po tom, co jsem řekl přátelům, že bezdomovci si za svojí situaci můžou sami, tak jenom nevěřícně kroutili hlavou a říkali: ,,Ty si ještě pořád nedospěl, život je krutej!,, Tak jsem jen jemně usmál a otočil na ně knihu, jejíž titul jim bušil do jejich slepých očí. Doporučuji - 90%!

mariva
07.09.2015

Četla jsem hodně podobných knih, ale musím uznat, že myšlenky z této knihy by se snad měly učit už na základní škole. Protože kolem sebe neustále slyšíme stížnosti spousty nespokojených lidí, ale mnozí si neuvědomují, že za jejich nespokojeností nestojí vnější okolnosti, ale jejich vlastní rozhodnutí - nebo nerozhodnutí.
...všechno, co v daném okamžiku je a co se děje, je důsledkem rozhodnutí, která jste učinili ve svém životě někdy dříve - ať se vám to líbí, nebo ne."

Reinhard K. Sprenger

Reinhard K. Sprenger
německá, 1953

Kniha Rozhodnutí je na tobě je: