Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1640 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

MarkétaI.
25.10.2020 5 z 5

Pět sexy sourozenců, jedna holka a život plný bohatství a intrik..
Druhý díl a opět kniha, která je čtivá a nechtěla se mi vůbec odkládat. I když první díl se mi přece jenom líbil o něco víc.
Teď už jen hurá na Palác lží..

A.K.A.R.
10.10.2020 5 z 5

Sice jsem napsala pět hvězd, ale jistá si tím nejsem. Možná by někdo dal i víc. Tahle série vás dokáže neskutečně pohltit, za což jsme jistě vděčni autorkám této skvělé série. Pár připomínek by bylo, avšak celkový dojem moc neznehodnotí.
Zaprvé jsou knihy na konci vždy vygradované a to je dobrý tah, aby čtenáři četli dál a chápu ho, jenže dokáže taky trochu popudit. Dobrá kniha nemusí mít na konci tragický náhlý projev lásky(to byla jen metafora, nic takového tam není, pro ty co to ještě nečetli). Jsme zvyklí na konce z jiného druhu žánru, a tak to může být někomu "proti srsti", avšak je to snesitelné. Jak jsem napsala, jsou to jen takové drobnosti.
Super body navíc jsou, že knihy se čtou úplně sami. Dva dny školy a stejně přečtený bez problémů. Je to bezva oddechovka od těch složitých Sci-fi a Young Adults. Téma, které si autorky vybraly je celkem slibné samo o sobě a zpracování mu jen dodává na lesku.
Minus. Čas, kdy byla Ella pryč mohl vyjít na více stránek. To je trochu zklamání, ale jinak stále nějaké trable s Royalovými, takže super zábava. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Je to dobrá série a můžu ji s klidem všem, kdo mají rádi romantiku, doporučit.

NewKiddo
17.09.2020 5 z 5

Napětí začíná dost gradovat. Vážně se mi líbí prostředí tady toho rich world. Děj je poutavý a nemůžu se dočkat na další díl.

helenkan
22.08.2020 5 z 5

I druhý díl je parádní. A hned se pouštím do třetího,protože zvědavost je velká. :-)

Karly
10.08.2020 5 z 5

Kniha je stejně skvělá jako předešli díl. Děj je napínavý, rychle plyne a ten konec?! Nemít doma další díl a čekat než ho vydají tak se asi zblázním.

johana3160
02.08.2020 5 z 5

No tak uz vim urcite, je to spis serie pro pubertacky (stredoskolacky) nez roman “pro zeny”, ale i ty zeny si v tom najdou svoje. Ja si teda urcite nasla. Pribeh je celkem jednoduchy ale poutavy a dobre napsany, ze clovek opomene trochu casovych nesrovnalosti, napr. Prijdou ze skoly 15 minut si povidaji a najednou je tma... ehm... no dal.. Trochu me mrzi ze pribeh, je vlastne jeden je rozdelen do vic knih, zvlast kdyz me trva par hodin knihu precist. Jenze to je muj problem. Ten konec by me rozciloval, kdybych mela cekat na vydani dalsiho dilu.. Malo kdy tomuto zanru davam 5* ale tohle si to zaslouzi. Kupodivu je tam par dobrych, ne uplne originalniale originalne podanych, myslenek a napadu...

Majuš333
31.07.2020 5 z 5

Skvelé pokračovanie :)

denniys
19.07.2020 3 z 5

Ke druhému dílu bych řekla to samé jako k prvnímu..neurazí, nepřekvapí, plave ve vodách průměru, ale čte se poměrně dobře..

Market116
07.06.2020 5 z 5

Druhý díl stejně úžasný jako první. Opět neuvěřitelně zajímavý, napínavý, čtivý a romantický.
Konec byl tak překvapující, že se hned vrhám na další díl.

karca5233
29.05.2020 5 z 5

No kde začít... Velice čtivé, vůbec vám nedovolí přestat číst... Knihu jsem zhltla za den a nemůžu přestat, potřebuji další díl. Doporučuji

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Po otevřeném konci z minulého dílu jsem okamžitě sáhla po tomto. A knížku jsem opět zhltla jedním dechem, protože byla neuvěřitelně čtivá, napínavá se skvělýma postavami. Paráda!

Aja39
12.05.2020 5 z 5

No dotčeny druhý díl a už jsem nedočkavá co se bude dít dál.Neni to jen milostný příběh v knize je pořád tolik nevyřešeného a překvapující nové zvraty no prostě nudit se nebudete knížka super!

Kristy.Seb
08.05.2020 5 z 5

Bylo mi dost jasný, že Ella Reedovi podlehne. Ale moc jsem jim to přála. A že se objeví táta Ella, byl skvělý nápad.

ivca84
07.05.2020 5 z 5

uzasne pokracovani deje

Marfuška89
04.05.2020 5 z 5

Úžasné! To je neskutečné, co se tam děje... Já tuto sérií miluji!
Konec této knihy? Jakože...? Cože?
Tihle Royalové mě ničí...

majavcelicka
03.05.2020 5 z 5

Opět velmi čtivá kniha. První díl mě bavil více, ale pořád to byla kniha, kterou jsem nemohla odložit a pořád chtěla číst a číst dále. A ten konec opět vynikající!!!

Myška43
25.04.2020 5 z 5

Royalové jsou super, všichni, naprosto jsem jim propadla. Každý z nich je osobnost, každý se se svým trápením vypořádává po svém. A zase ten konec, musím opět na další díl.

petulkapeta
21.04.2020 5 z 5

Nevim jak to autorka dela,ale jeji knihy me pohlti a nemuzu se odtrhnout...Reeda mam ráda,ale ty konce zacinam nesnaset..

BlankaHill
20.04.2020 5 z 5

V tomto díle je ještě více ukázána zkaženost zazobanců a prohnilost elitní školy. Děj opět velmi čtivý a to i díky střídání pohledu Reeda a Elly a ten konec w(°o°)w Člověk se pomalu hned, ne HNED, musí pustit do dalšího dílu - ta zvědavost je obrovská \(◎o◎)/

dominica_smith
19.04.2020 5 z 5

V prvním díle jsem měla dojem, že už se nemůže nic stát a během jedné stránky vytvořily autorky tak moc otevřený konec, jak jen slibovaly. Druhý díl jsem taky přečetla za den, taky jsem měla dojem, že se nemůže už nic stát. A během jedné stránky se staly hned dvě věci. Takže teď si tu koušu nehty a snažím se nesáhnout jen po třetím díle, ale dávám tomu tak hodinu (a to si fandím).
Bravurně napsané, Reedův pohled pomohl knize nabrat skvělé obrátky a čtenář se díky tomu nádherně orientuje a jeho sympatie získává s každou stránkou víc a víc postav.