Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1640 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

neubam02
02.05.2021 3 z 5

Abych pravdu řekla, tenhle díl je oproti prvnímu slabší. Kniha se čte fajn, ale je to spíš oddechovka než zážitek. Středoškolské hádky, rvačky, sex… Naštěstí to konec vylepšil, ten byl teda . Stejně si ale myslím, že tento díl byl spíše taková vycpávka. Jsem zvědavá, co přinese třetí díl.

Kika28
28.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Začátek byl pro mě malinko slabší, ale pak se děj rozjel a mě zajímalo jak to celé bude pokračovat. Postavy jsou zde stejně skvělé jak v prvním díle, tedy až na Brooke a Dinu, které mě nehorázně štvaly a ještě mi moc nesedl Gideon, ale to bude tím že se tam moc nevyskytuje. Naštěstí Brooke už mě dál štvát nebude, ale doufám že s tím koncem Brooke nemá nic společného Reed. Nejvíce mi sedli Ella, Reed a Easton, které jsem si oblíbila už v prvním díle. Celkem mě překvapilo, kdo se objevil na konci toho dílu, já jsem si myslela že je mrtví a myslím si že i ostatní ať už v knížce nebo ti co to četli si to myslely taky. Jsem hodně zvědavá jak moc ta postava zahýbe dějem v dalším díle, na který se moc těším a budu doufat v dobrý konec, který dopadne tak jak bych si přála. Knížku můžu moc a moc doporučit i přes pomalejší začátek, protože ten zbytek knížky vše spravil. MOC DOPORUČUJI

Amy05
15.04.2021 2 z 5

2,5⭐️/5⭐️
Už po přečtení prvního dílu jsem věděla, že tato série nebude pro mě, ale jelikož jsem tvrdohlavá a nedokázala bych nedočíst sérii, tak jsem se pustila do dalšího dílu a možná taky protože na bratrech Royalových přece jen něco bude.... Knížce se nemůžu upřít její čtivost, je strašně čtivá, měla jsem ji přečtenou asi za 2 dny, sice není není nijak tlustá, ale bylo to tak bizarní, že jsem prostě potřebovala vědět co tam autorky zase vymyslely za zvrat, samozřejmě očividný už od začátku knihy, u zvratů ještě chvíli zůstaneme, na konci prvního díly byl jeden zvrat, který měl být jakože bum, no, pro mě to teda bum nebyl, ale..., knížka začíná přesně tam, kde skončila první. Celkem nechápu proč se hlavní hrdinka zachovala tak, jak se zachovala, byla to naprosto přehnaná reakce, celkově má Ella problém s tím, že na všechno reaguje jako kdyby to byl největší problém světa. Na konci knihy, aby toho nebylo málo, byly rovnou dva zvraty a z romantické série se stala romantika s prvky detektivky, o tom se hodně rozpovídám u recenze na 3 díl. Jak už jsem tady lehce naznačila Ella není moje oblíbená postava, a ze sourozenců jsem si asi nejvíce oblíbila Eastona, ach ti bad boyové, ale dvojčata byla taky super. Reedovi jsem stále nemohla přijít na chuť. Od knížky jsem čekala větší zastoupení erotických scén, pokud si dobře pamatuji, byly tady asi 3-4 a byly až ke konci knížky a nebyly nějak moc popisovány. Knížku vám můžu doporučit, hodně lidí tuto sérii miluji, já mezi ně ale nepatřím.

Jita160
14.04.2021 5 z 5

Že byl první díl pecka...tak druhý je bomba.Opět dávám samé hvězdy protože toto je vážně hvězdná série.No a ty konce....to snad není možné.
Vůbec neváhejte a poďte si mě přečíst.

illca2
31.03.2021 3 z 5

Hodně čtivé... Těším se na další pokračování..

tereza7804
29.03.2021 5 z 5

Miluju a miluju. Druhé díly pro mě vždy bývají nejhoršími ze sérií, ale tenhle za mě prozatím vede. Autorky píší vážně skvěle a čtivě. ( Strašně se mi ke knížce hodí písnička ,,Can you feel my heart - od Bring me the horizon, jen jestli někdo stejně jako já rád vyhledává písničky ke knížkám :) )

temna.vila
13.03.2021 4 z 5

Čtivá kniha s poměrně předvídatelnými postavy a jednoduchým dějem.

sarka5666
07.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Stejně jako první díl byl druhý díl velice příjemný, sice mě mrzí, že minimálně do půlky knihy byla Ella na zabití, a pak najednou obrat o 180 stupňů a vše odpustila, ale jsem ráda, že se udobřili. Konec s Brooke mě trochu rozhodil, doufám, že za to Reed nemůže. A zase žádný sex, trochu jsem doufala, že už tomu dají šanci.

CiaKawlone
02.03.2021 5 z 5

Tahle série se vydává čím dál lepším směrem. Držte si klobouky, protože tohle je jízda. Je fajn, že 2. díl přidává i pohled Reeda a nejen Elly. Rodina se pomalu dává dohromady. Tajemství a intriky pomalu vychází na světlo. Prostě super.

Ocásek
21.02.2021 5 z 5

Druhý díl Papírové princezny byl ještě lepší než ten první. Líbilo se mi, že Prokletý princ je psán nejen z pohledu Elly, ale i Reeda, takže jsem mohla příběh vnímat z obou pohledů.
Ella mi byla mnohem víc sympatická, než v prvním díle, ale i tak byla občas na facku. Reed mi v tomto díle byl sympatičtější, protože už se nechoval jako největší hajzl. Možná to bylo i tím, že jsem konečně mohla vidět věci i z jeho pohledu. Mojí nejoblíbenější postavou je stejně Easton, ať je jaký chce, asi ho miluju! Dvojčata i Callum mi přišli v pohodě. Trochu mi vadil Gideon, ale ze všeho nejvíc Dina a Brooke, to jsou takové blbky.
Čtivost asi ani nemá smysl znovu rozebírat. Tohle je tak návyková knížka, že se od ní prostě neodtrhnete. Konec Papírové princezny mě dostal, ale tohle... Okamžitě jsem rozečetla třetí díl, protože to ani nešlo jinak.
Celkově knížku doporučuju, takže pokud se vám líbil první díl, tak neváhejte a pusťte se i do druhého a rovnou mějte někde poblíž i ten třetí!

JessieM25
31.01.2021 5 z 5

Po nadšení z Papírové princezny jsme se ihned vrhla na druhý díl ... A byť jsem z knihy nadšená, trošku mi vadí, že Reedova snaha o Ellino odpuštění trvá téměř celou knihu ... Zároveň se mi ovšem líbí, jak ho Ella zpočátku odpálkovává ... Konec byl pro mě velkým překvapením ...

Čtecímaniak
15.01.2021 4 z 5

Druhý díl Papírové princezny... První si mě získal a já půl roku čekala s druhým dílem. Jsem zklamaná? Ne. Jsem ohromená? Ne. Miluju zápletky, které se nedají rozluštit a autorky nechají otevřený konec? Jo.
Knihu jsem naprosto zhltla jedním dechem. Za jeden den přečteno. To o něčem vypovídá...
Jasně, příběh je totální klišé, ohrané v každé slaďárně, ale co když se z neviňátka vyklube padouch?
Ella si hraje do nějaké poloviny knihy na strašně drsnou, přitom v jádru je naměkko jako vajíčko. To samé se stane s Reedem. On jí projeví city, ona ho odmítá, i když ví, že je do něj zabouchnutá...
Po polovině knihy, kdy to začínalo být docela boring se dali dohromady. Kdo to nečekal, ať zvedne teď hned ruku. Já to čekala.
Dostáváme se k vedlejším postavám. Bratři Royalové jsou dokonalí. Ovšem snoubenka otce Reeda mi pila krev. Já vím, že to má být záporná postava, ale i tak! Neříkejte mi její jméno! Jsem docela ráda, jak to s ní skončilo... nebo nás chtějí překvapit? Kdo ví.
Líbilo se mi, jakou má Ella kuráž a dokáže se postavit věcem.
Konec... Co k tomu říct... nějak jsem to čekala. Určitě sáhnu po třetím díle.
Nemůžu vám tu popisovat celý příběh, protože jinak to číst ani nemusíte. :D
4*/5*
Ig: book_stagram_czech

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Konec extrémně překvapil. Opět mě autorky vyvedly z míry. Vrhla jsem se poté ihned na třetí díl. :)
Knihu doporučuji přečíst!

Parwana
27.12.2020 2 z 5

(SPOILER) Po prvním dílu jsem se těšila na pokračování, leč byla jsem zklamaná. V druhém dílu autorky zkřížily 50 odstínů šedi s Muzikálem ze střední, výsledkem je soft porn young adult čtení pro holčičky. Mužský hlavní hrdina vnitřně trpí jako hysterická ženská, nevlídnou atmosféru nebohých nešťastných miliardářů nevylepší ani dvě blonďaté zlatokopky. Rádoby mrtvý Ellin otec, který na konci obživl, á la Bobby Ewing, jenž se po své smrti zjeví ve sprše, byl jen třešnička na dortu. Jsem v rozpacích, zda se vůbec pouštět do dalšího dílu. Uteklo to rychle, ale nic mi to nedalo.

Takyumímčíst
27.12.2020 4 z 5

Druhý díl za mě pecka! Otevřený nečekaný konec je parádní, naprosto mě nalákal na další díl. Moc mě bavila celá ta situace v rodině Royalů, takže já doporučuju.

Ann98
21.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Druhý díl je opět velmi chytlavý. Děj plyne poměrně rychle a zápletka je vymyšlená skvěle. Otevřený a hlavně nečekaný konec, který by mě nenapadl ani ve snu, zvedá hodnocení knihy ještě o něco výš. Ella byla stejně přidrzlá tak jako si ji pamatuji. Miluju s jakým gustem dokázala odpovídat Jordan. Přála jsem si, aby Reedovi odpustila, na druhou stranu jsem chápala, proč to udělat nechtěla. Reed se v mých očích dost změnil. Ve skutečnosti je citlivý romantik, jen na venek se tváří jako drsňák. Líbila se mi víc ta jeho drsná tvář. Chybělo mi zde jiskření a vzrušení mezi dvěma hlavními protagonisty. To co v prvním díle mezi nimi fungovalo, zde chybělo. A to je můj největší problém s touto knihou.
Pocity, které jsem zažívala po přečtení Papírové princezny, se tentokrát nekonaly. Proto hodnotím o něco hůř než díl první.

Ruru
17.12.2020 5 z 5

Znovu skvělé. Je fajn, že jsme mohli nahlédnout i do myšlenek Reeda. Z Royalovic kluků mám asi nejoblíbenějšího Eastona. Líbilo se mi, jak Ella vždy setřela Jordan, když měla nějaké rýpavé poznámky. Tak jako ona bych to nezvládla. Faktem ale je, že Vás autorka na konci přiměje hned sáhnout po dalším dílu, protože prostě nevydržíte čekat. Velký palec nahoru.

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Musím říct, že od přečtení prvního dílu jsem nic moc neočekávala, proto jsem byla překvapená, jak moc mě to vtáhlo a hned jsem objednala zbytek série.
Ale teď už k samotnému druhému dílu. Konečně tady trochu poznáváme i samotného Reeda Royala, protože tu máme příběh i z jeho pohledu. Co si budem, k Elle jsem měla prostě blíž a ne jen tím, že je to prostě holka. Jen mi přišlo, že se občas Reed vyjadřoval jak opičák. Příběh skrývá opět plno zvratů jako v jedničce a ten konec .. pane bože, byla jsem strašně ráda, že mám po ruce hned další díl. Postavy Elly a Reeda se hezky rozvíjí a rozvíjí se i jejich vztah.
Je zde hezký ukázána taková ta zkaženost zbohatlíků a některých soukromých škol.
A ta čtivost? Pardon, ale za poslední dobu jsem četla jen velmi málo knížek, které se tak dobře čtou. Někomu bude příběh připadat třeba stupidní, ale mě se svět Royalů prostě líbí!

AKO
16.11.2020 5 z 5

Napínavý příběh lásky s prvky detektivky.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo.