Prohnilé království

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/bmid_prohnile-kralovstvi-fQu-380608.png 4 786 156

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

Ivet1990
15.03.2019 1 z 5

Tato série měla být ukončena po třetím díle, protože tento díl už nemá takovou jiskru a napětí jako tří předchozí díly. Upřímně jsem zklamaná

TerryDee
10.03.2019 4 z 5

Tak tenhle díl bylo rozhodně lepší než předešlý. Může za to přeměna hlavního hrdiny. Easton se ze zamrzlého puberťáka změnil na milého a starajícího chalana. I hlavní ženská postava Hartley prošla změnou, a to díky úrazu hlavy. Téhle dvojici jsem už fandila. Až na ten trochu uspěchaný konec to bylo dobré.
Jsem zvědavá, zda dostanou prostor i dvojčata. Bylo by to hezké ukončení celé série.

Ryorka
07.03.2019 1 z 5

A sešup pokračuje. Teď už je to nebetyčná blbost. Hodně jsem se rozmýšlela, jestli nezmáčknout odpad.

JanickaP
02.03.2019 3 z 5

Teda tady me Easton dost zklamal. Kde se vnem vzalo tolik zloby k rodine? Ellu vzdycky miloval jako svou sestru, jako nekoho kdo k nim patri jako Slunce k letu. A najednou takovy osklivy myslenky na ni, na bratry? No nevim, to se mi nejak cele nezamlouva.

Lenka_S
02.03.2019 4 z 5

Jo, tak poslední díl mi spravil náladu. Na začátku došlo z pohledu Hartley k "resetu" všeho co se dělo mezi ní a Eastonem v předchozím díle, aby měli možnost najít k sobě cestu. Díky mnoha dramatickým situacím dostal i Easton šanci dospět a uvědomit si, že jájínek jakým byl nemá moc šancí na štěstí.

laura
22.02.2019 3 z 5

... poslední díl mě bavil víc než předešlý Padlý dědic, ale stejně, prostě to postrádalo to napětí a kouzlo předchozích tří dílů, jako bychom si tu dávku romantiky už vybrali a zbylo jen příběh dovyprávět... Konec předvídatelný, nijak překvapivý, nejspíš se k posledním dvěma dílům už nevrátím. A přitom jsem Eastona tolik milovala :) Nejspíš se mi líbil víc jak Reed. Jenže autorka jako by potenciál v jeho postavě neuměla využít... Asi jsem očekávala něco jiného, no.

Petianka
12.02.2019 5 z 5

Naprosto skvělá série prostě mě Royalové zničili :D a nechci aby byl konec, doufám v další pokračování :)

LenulKne
04.02.2019 4 z 5

Skvělé dovršení série.

teri1003
02.02.2019 4 z 5

Se začátkem knihy jsem měla trošku problém se začíst, ale postupem knihy se to zlepšovalo a konec už stál opravdu zato. Překvapila mě samotná událost, která se na konci stala a bylo to takové pěkné zakončení celé série. Druhá polovina knihy mi svým dějem trošku připomínala 3. díl Palác lží, ale samozřejmě se jednalo o dva rozlišné případy. S celou knihou i sérii jsem spokojená, a opravdu jen doporučuji.

Mišule_11
29.01.2019 5 z 5

Tak takové závěrečné číslo jsem tedy nečekala! :) Autorka jako pokaždé dodala nejen konci tu správnou kapku dramatičnosti, ale ukázala i super láskou zahrnuté šťastné konce..:) Za mě doporučuji rozhodně celou sérií Royalové! :)

Ninde
16.01.2019 5 z 5

Boží boží mega boží, četlo se to samo .Autorka by mohla udělat nějaký dodatkoví díl o dvojčatech.

Ulrika
16.01.2019 5 z 5

Krásné finále. Napínavé až do konce.

Ivuska.09
03.01.2019 4 z 5

Poslední díl jsem hltala snad nejvíc ze všech. Hlavně první polovina ve mně neskutečně rozvířila emoce. Chápu, proč je celá série tak oblíbená. Pokud máte tento styl rádi, neodtrhnete se od ní.

Coucouha
30.12.2018 4 z 5

Skvělé ukončení série! Tohle se fakt povedlo! Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a doporučuji všemi deseti!

oluskace
25.12.2018 5 z 5

Senzační zakončení série. Vůbec jsem knihu nemohla odložit. Jen doporučuji

Peace
24.12.2018 4 z 5

"Pravda se mění podle toho, kdo na ni nahlíží."

Chyběl mi vtip z předchozího dílu a celkově šlo spíše o takovou výplň a natahovací díl celé série. Royalové jsou ale srdcovka, takže za mě stejně dobrý! ;o)

lenka7348
13.12.2018 4 z 5

Musím říct, že tento díl byl rozhodně lepší než ten předchozí.
Samozřejmě je to zase celé přitažené za vlasy, ale domnívám se, že pokud se člověk pročetl až sem, asi s tím tak nějak počítá.
Kniha se čte velmi dobře, takže kdo byl zklamán čtvrtým dílem, zkuste dát pátému šanci...:-)

Bobina74
28.11.2018 3 z 5

Ach jo, po minulém dílu jsem si už myslela, že tento bude můj poslední a končím s Royalovýma klukama, ale...… asi teda ne ;-).

Markysek45
26.11.2018 3 z 5

Asi nejslabší díl z celé série. Roztahaný se zbytečnými zvraty (jak amnézie, tak i nehoda celkově). Závěr zase pro změnu velmi uspěchaný. Takový průměr, co neurazí, ale ani nenadchne. Některé postavy, které jsem v předchozích dílech měla ráda, mne neskutečně štvaly, ale kvůli romantické stránce Eastona dávám 3*.

Onceuponthetime
06.11.2018 4 z 5

Co dodat? Miluju Eastona... I když si sebou táhne tolik problémů.
Kniha mě jak jinak úplně pohltila. Jediné co bych vytkla je ztráta paměti, která mi připadá už v knihách trochu ohraná a nudná.
Ale autorka se s tím poprala lépe než jsem čekala.
Tenhle díl mi přišel temnější než ty ostatní. Easton je hodně rozervaná postava, které mi je někdy až líto. A Hart? Nějak jsem jí nedokázala přijít na chuť tak jako Elle. Prostě nebyla to pravé pro mě.
Ale stejně se autorka stále drží na špičce žebříčku mých srdcovek.
A pokud se nedokážete stejně jako já s Royaly rozloučit, rozhodně si tuhle knihu nenechte utéct.

láska

Erin Watt