Prohnilé království

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/bmid_prohnile-kralovstvi-fQu-380608.png 4 786 156

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

vrbulka.10
06.04.2020

Právě čtu a teda dává mi pěkně zabrat... začátek je pěkně drsný a u každé stránky mám pocit, že se rozbrečím a v depresi si půjdu sednout někam do kouta.. Felicity je taková mrcha, že jsem si ani nemyslela, že by to byť v knize bylo možné a to, jak se k Hartley chová její rodina je hrozný... tak snad to bude dál o něco pozitivnější.

evik7522
27.03.2020 5 z 5

jako všechny ostatní díly série - oddychová záležitost, která se čte sama.

Gabriela456
23.02.2020 5 z 5

Naprosto skvělá série, všechny knihy jsem přečetla za jeden týden a jsem strašně smutná, že jsem na konci a chtěla bych další díl o dvojčatech. Určitě si přečtu další knihy od autorky a všem budu doporučovat její naprosto úžasné knihy.

Zelvicka03
06.02.2020 5 z 5

Potřebuju další díl!

marketa262
03.02.2020 4 z 5

Sice už ne tak skvělé jako začátek série, ale určitě její krásné zakončení.

Sariklen
02.02.2020 4 z 5

Rozhodně jeden z nejlepších dílů série. 4,5* za ten kovbojský konec, který mi přišel už moc... Ale v souhrnu to bylo moc milé počtení, u všech pěti dílů.

Jeninas
07.01.2020 3 z 5

"Čekám, že dospěješ, Eastone. Je ti osmnáct. Bůh pomáhej lidem mimo Baywiev, protože tě na ně pošlu."
Příběh dojíždí do cíle značně hlemýždím tempem. Nezažrala jsem se do něj tak jako do linky Elly a Reeda, i když mi vztah Hartley a Eastona byl tak nějak milejší a bližší. Felicity je totiž taková mrcha, až jsem nevěřila, že by toho byla schopná. Stejně neuvěřitelné bylo chování Hartleyny rodiny. Pár kapitol před koncem jsem dokonce otevřela radši (už potřetí!) Him sérii od téže autorky a knihu nechala ležet. Takže přestože Eastona žeru a Callum mě na konci strašně potěšil, víc než průměr dát nemůžu :-'(

Nikkaa
20.12.2019 5 z 5

Skvělé zakončení celé série, jak už bylo viz níže psáno bude se mi stýskat, každopádně tato série má své čestné místo v knihovně tak jako amo Jones, které se nemohu nabažit vřele doporučuji všem

cukrovka
03.12.2019 3 z 5

Musím říct, že mě autorky dost zklamaly. Tenhle díl mi přišel dost natahovaný a přitažený za vlasy.

princesse
22.10.2019 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mě to prostě bavilo. Připomínalo mi to film s Ryanem Phillippem a spol. Velmi nebezpečné známosti ... Skvěle se mi všechny díly četly a opravdu jsem si u nich oddechla. A to zajisté bylo účelem. Takže pro mě splněno. Klidně si přečtu i případné pokračování.

makynka911
07.10.2019 3 z 5

Nenáročná literatura vhodná pro oddech. Místy nepochopitelná vyspělost "šestnáctek", ale jak říkám, sérii jsem četla spíš pro oddych, takže i tohle se dá smáznout. Každopádně první dva díly perfektní, další díly už lehce upadaly, ale pořád aspoň průměr :)

V3runecka
01.10.2019 5 z 5

Trošku nudnější a zdlouhavé zakončení série, ale prostě... Boží Easton... Takže plný počet a víc neprozradím, po Royalech mi bude smutno.

niced
25.09.2019 4 z 5

Skvělé zakončení série. Nebylo to takové napětí jako u příběhu Elly a Reeda, proto o jednu hvězdu méně, ale jinak příběh super. Hartley je mi sympatická, má svojí hlavu a nenechá si jen tak něco nakecat i když se o to všichni pokoušejí. V tomhle dílu mě docela zklamala Ella, ze které je najednou ublížená hysterka, neustále s bolestí a slzami v očích, zatímco v předchozích dílech byla za drsnačku, která si nenechá nic líbit. Navíc velké zklamání pro mě bylo, že se nezastala Hartley, které začali všichni ostatní vykládat lži, zatímco předtím ve škole bojovala za všechny komu ubližovali. Na konci si ale Ella trochu vylepšila pověst. Easton konečně vystřízlivěl a dospěl. Závěr byl moc hezký ale asi bych to víc ocenila z pohledu Reeda.
Hned bych brala další pokračování o dvojčatech, ale úplně nejlepší by byl díl o Callumovi.

MagdalenaSlaba
04.09.2019 3 z 5

Pozor, spoiler!

OK, tak retrográdní amnézie a cizoložný potomek je to poslední, co tam chybělo. Nepřekvapilo. Ale ani neurazilo.

baruska6061
29.08.2019 5 z 5

Ach jo, přiznávám párkrát jsem si pobrečela. Úžasný příběh, úžasná série. Díky za to, doporučuji.

marta14
08.08.2019 5 z 5

Skvělé zakončení série, miluju to! Ta Felicity mě teda ale naštvala... No a Easton je naprosto dokonalej. Doporučuji.

Svica
29.07.2019 3 z 5

Příběh Eastona je skvělý! Mezi tím co v prvních dílech je jen okrajově nastíněno jak to s ním vlastně je, tak tady se to rozjede. Je těžké se do něj nezamilovat. V průběhu čtení nadáváte, smějete se a chce se vám brečet a proto to za to stojí.

sd1992
18.07.2019 5 z 5

SPOILER....

Tááááááákhle mooooooc mi bylo líto Hartley, že přišla o pamět. :( Ale co bylo horší.. Felicity s tím hnusákem, kteří jí nakecali takoví lži.. :-( To musí být fakt psycho, když nevíte komu nebo čemu můžete věřit.. když ani nemáte tušení, kdo vlastně jste.. nebo proč se k vám rodina obrací zády a chová se k vám odporně. Bylo mi z toho fakt smutno. Ale dočkala jsem se vytouženého HAPPYendu a moje srdce zaplesalo, takže všechno dobrý :-D Všechny díly série pro mě byly dokonalý a stále se drží na žebříčku jedna z nejlepších, co jsem četla. Pořád ji budu každému doporučovat a brzy si ji celou přečtu znova.. tak moc dobrý to bylo.. :)

LadyHip
26.06.2019 4 z 5

Takhle v souhrnu se mi asi víc líbil příběh Reeda a Elly. Dramata jako ztráta paměti a fatální nehody jsou krapet klišé, ale jo...je třeba příběh nějak okořenit. Pozitivně hodnotím to, jakým způsobem Easton dozrával krok po kroku, to bylo popsané moc hezky. No a sladký konec jako třešinka za celou sérií - ten nesměl chybět :)

Elsasbooks
26.06.2019 3 z 5

Kniha byla stejně ctiva jako ostatní díly, ale taky o trochu méně zábavná. Postava Hartley mi nebyla moc sympatická a její sestra Dylan už vůbec ne. Ukončení série se mi celkově zdálo zvláštní. Ale za to se mi moc líbilo vyřešení problému pana Wrighta a Steva.????

láska

Erin Watt