Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.31235

Royalové / Royalovci 1.

Vydáno · Baronet

Paper princess · 2016

Počet stran:336
Jazyk vydání:český
Překlad:Zuzana Ľalíková
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-269-0611-7

Kniha Papírová princezna

Toledo
včera

Knihu jsem nedocetla do konce, takze se da me hodnoceni povazovat za polovicni, ale pribeh mne opravdu nezaujal. Postavy jsou (az moc) mlade, takze je pribeh jeste vic k neuvereni a celkove jsem tomu dala okolo 100 stranek a proste me to nechytlo. Tento zanr mam rada a i kdyz je to vzdy o tom stejnem, knihu vzdy doctu. Tady jsem se vsak nemohla do pribehu dostat a vubec me to netahlo k dalsimu cteni.

princesse

Oddechovka, dá se, ale chvílemi toho na mě bylo trochu moc. Všichni dokonalí, bohatí, multimiliardáři a jestli skutečně takhle žijí, tak je t víc než smutné. Dokážu si představit zpovykané bohaté puberťáky, opravdu záleží na tom v čem člověk vyrůstá, co ho obkloupuje a asi za to ani nemůžou. Tím spíš vím jistě, že mě by se to nezamlouvalo. Ale nemají s čím srovnávat, stejně jako já ... jedině si můžu domýšlet a čerpat z těchto popisů. Ovšem příliš mnoho sexu a podlosti na tuto věkovou kategorii. Trochu jsem doufala v něco hlubšího, ale více zde jde o to kdo s kým, jak, proč spí nebo nespí ... klidně by se hodilo i do žánru erotika.

makynka911

Nenáročná literatura vhodná pro oddech. Místy nepochopitelná vyspělost "šestnáctek", ale jak říkám, sérii jsem četla spíš pro oddych, takže i tohle se dá smáznout. Každopádně první dva díly perfektní, další díly už lehce upadaly, ale pořád aspoň průměr :)

niced

Naprosto skvělá oddychovka, čte se moc dobře, měla jsem to za dva dny a hned šla na další díl. Příběh je klasika, líbí se mi, že se děj rychle vyvíjí a zbytečně se dlouho neomílají ty samé věci. Ella je mi sympatická tím, že se pořád nelituje a dokáže si se vším poradit.
Jediné co mi vadí, nebo trochu bije do očí je zasazení děje na střední školu, když se pak autorka tváří, že jsou všichni bratři strašně mužní a dospělí. Kluci jsou v 16 letech chlapi jako hory, sexuálních zkušeností mají tolik, že asi začínali v 10 letech jinak to není možné, a ty jejich neřesti si taky stihli vypěstovat dost rychle. Víc by mi tady seděla vysoká škola.

Jikovka

Skvělá oddechovka..., určitě si půjčím další díl.

janebeauty9860

Těším se na další díl. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Brooke mě nesmírně štve.

Ita
07. záříodpad!

Ze začátku jsem byla nadšená, že jsem v knihovně objevila bezvadnou knížku. Po pár kapitolách mě však nadšení přešlo. Doufala jsem v nějakou hlubší myšlenku, ale je to jen o tom, kdo se s kým vyspí...

Lucik100

Romantická oddechovka, která se rychle četla a zabavila.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

anglická literatura milostné romány rodinné vztahy

Autoři knihy

Erin Watt (p)