Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2030 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

knihomolkaMist
27.06.2021 3 z 5

Knížka je fakt neskutečně úchylná, takže pokud vám to vadí, vůbec do ní nechoďte. Já jsem byla zvědavá, proč je tahle kniha tak populární a sehnala si ji (to byl boj :D).
Já nevím... čekala jsem něco víc smysluplnějšího než jenom sex...
Co se ale musí nechat je čtivost. Je to neskutečně dobře napsané.
Takže asi tak... průměr... ale kdo je na tento žánr, tomu se to asi bude líbit víc :)

vikča927
01.06.2021 5 z 5

Už od prvej stránky som nemohla odtrhnúť oči. Knihu som prečítala za dva dni a veľmi sa mi to páčilo.

Magdyla.8
29.05.2021 3 z 5

No pojďme si říct, že tato kniha je prostě bizár a úchylná na všechny směry. Nejspíš v tom dobrém slova smyslu. Kniha se rychle čte, je odpočinková a bratři Royalove jsou takovou třešničkou na dortu. Easton mě nejvíce bavil, jeho smysl pro humor je na jedničku. Bohužel se tam objevilo klišé "chci tě od první chvíle, co jsi sem přišla, ale budu se k tobě chovat jak ke kusu hnoje" což mi dost vadilo, ale je to jenom můj názor. Ideální kniha od které nic necekate a vypnete u ni.

suziex
14.05.2021 5 z 5

Už od první stránky jsem nemohla odtrhnout oči. Knihu jsem přečetla v jeden den a byla to pecka. Postavy byly hodně sympatické a bráchy jako jsou Royalové bych chtěl každý. I já. Nenudila jsem se ani na jedné straně.
Trochu mi to, ale asi připomínalo knižní sérii DIMILY, ale hlavní hrdinka byla o hodně lepší. Ella byla moje hlavní postava od začátku až po konec!
Nemůžu se dočkat až si přečtu druhý díl, který asi taky zhltnu jedním dechem.

Natali692000
07.05.2021 1 z 5

(SPOILER) Já vůbec nerozumím tomu, jak může mít tato knížka tak vysoké hodnocení. Pro mě to byla jedna z nejhorších knih, co jsem kdy četla. Celý námět je neoriginální a dutý. Postavy nezajímavé, povrchní, nechutné. Pořád dokola jen sex - navíc brán jako zábavná hra pro celou rodinu. Kdo chce proboha spát se svým bratrem? No měla jsem dost. Za mě stupidita a štve mě, že se to řadí ke knihám pro mládež.

neubam02
02.05.2021 5 z 5

Jsem opravdu nadšená. Tuhle sérii mi doporučila kamarádka se slovy: bude se ti to líbit! Je to jako After. Moje odpověď nyní je: NE! Není to jako After! Je to o hodně lepší! Hlavní postavy jsou hodně sympatické a jejich vztah rozhodně není tak toxický. Všichni Royalové jsou skvělý, takové bráchy by chtěl každý. Na knize se mi líbí, že v ní nejsou zbytečné vycpávky. Děj jede od samého začátku. Ani na jedné stránce se nebudete nudit.

kvetinkovedny
27.04.2021 2 z 5

Myslím, že tahle knížka by na obálce měla mít varování Ministerstva kultury, že čtení této série způsobuje zvracení.

Kniha o panenské striptérce s duší anděla, která má pět přitažlivých nevlastních bratrů a s nimi zakouší všechna svá poprvé. V téhle knížce jde jenom o sex (nebo spíše sexuální obtěžování) od začátku až do konce, ale bohužel autorky neumí psát, takže příběh ve čtenáři neprobudí ani kapku emocí, maximálně znechucení. Naprosto plochý, nelogický a nereálný příběh s naprosto stereotypními dutými postavami. Jediné pozitivum celé knihy je, že je velmi čtivá a děj velmi rychle plyne… takže to máte brzy za sebou.

Kompletní recenzi si můžete přečíst na mém webu. :) Odkaz najdete na profilu.

Knihovnice01935
25.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Papírová princezna je pěkná kniha, ale něco mi tam vadí. Nechci aby to vypadalo že to tu kritizuju ale je to podle mě pro patnáctiletý holky. Opravdu se tam vyskytují erotické scény a sprostá slova a je to opravdu podobný knížce After. I tak tuhle knihu miluju a strašně se mi líbí, a doufám že bude dotisk, protože ji nemůžu nikde sehnat kromě bazaru kde stojí tisícovku. Půjčovala jsem si ji totiž v knihovně a chtěla bych ji mít doma.

Amy05
15.04.2021 2 z 5

2,5⭐️/5⭐️
Nápad přečíst si tuhle knížku přišel hodně náhle a vlastně to bylo asi takto: hele můžu si půjčit tuhle knížku, já vím strašně zajímavé. Knížku byla strašně čtivá, přečetla jsem ji za jeden den. Celé to prostředí luxusu, vyšší třídy a zášti bylo zajímavé, ale strašně toxické, byly tam hezky popsané ty vztahy mezi lidmi, kteří mají peníze a moc. Postavy... hlavní postava, Ella, mi moc sympatická nebyla, hlavně jsem prostě nechávala proč, když už se živila sama, tak pro ni neexistovala jiná možnost, jak si vydělat peníze, než dělat striptýz. A celkově ty rozhodnutí co dělala.... Bratři Royalové... nejvíce jsem měla ráda Eastona, protože byl vtipný, hezký a z bratrů Royalů byl asi takový nejnormálnější, jak jen to u Royalovců jde. Reed byl takový divný a prostě mi nesedl, Gideon se tady moc neobjevoval, takže jsem k němu neměla žádný vztah. Dvojčata se zde taky moc neobjevovala, takže jsem to u nich měla stejně jako u Gideona. Ostatní postavy byly takové nemastné - neslané, prostě mi postavy v této knížce nesedly. Děj knížky je dost předvídatelný, a tak jsem logicky uhodla všechny zvraty. Dost mě překvapilo, že v téhle knížce byla jenom jedna sexuální scéna a to v tom nejlepším slova smyslu. Upřímně ani nevím, proč jsem tuhle sérii začala, když je tak přirovnávána k Afteru. Knížku vám můžu doporučit, ale mě neoslovila tak, jak většinu lidí.

Jita160
14.04.2021 5 z 5

Co víc napsat...těch hvězd pode mnou je opravdu hodně a já se k nim musím přidat,protože tato knížka je naprosto úžasná, čtivá,zábavná a napínavá ...o to se postaral konec.Jsem ráda,že mám pohromadě všechny díly této skvělé série ,protože jinak bych si ukousala nechty nedočkavostí abych zjistita jak děj bude pokračovat dál.
Určitě moc moc doporučuji,tyto Royalove si prostě musíte zamilovat a Ellu obdivovat.

LenkaPet
07.04.2021 5 z 5

Kniha je super. Měla jsem ji dlouho a nějak se mi do ní nechtělo. Ale fakt jsem ráda, že jsem si jí přečetla.

Katerina589
03.04.2021 5 z 5

Tak tahle knížka se mi opravdu líbila. Hlavní hrdinka Ella je opravdu sympatická hlavní hrdinka, která se dokáže postarat sama o sebe a stojí si za svými názory. Rodinu Royalových jsem si zamilovala a líbilo se mi, že se Elly zastávali jako skuteční bratři. Děj je neskutečně čtivý a já se nemůžu dočkat až si přečtu další díly.

Fallon443
02.04.2021 5 z 5

Tuhle knihu mi doporučila kamarádka. V té době jsem ještě moc knihy celkově nečetla, ale tahle mi úplně změnila pohled na knižní svět!!!
Zamilovala jsem se do ní od první stránky a už jsem četla všech pět dílů, protože už je to delší doba co jsem ji četla.
Upřímně jsem ze všech Royalových milovala nejvíc Eastona. Hned v prvním díle mi padl do oka, protože byl vtipný, sarkastický a sebevědomí (možná až trochu moc????).
Ale samozřejmě Reed, Gideon, Sebastian, Sawyer...všichni byli úžasní.
Moc se mi líbilo, že i přes to všechno čím si Ella prošla, byla taková drsňačka a nenechala si něco jen tak líbit. Je to velmi silná a odvážná hlavní hrdinka a také mi hned sedla.
Celou tuhle dokonalou sérii jsem si neskutečně moc užívala! Navždy bude v mém srdíčku, protože díky ní jsem začala hodně číst hlavně teda romantické knihy. Jsem vděčná kamarádce za půjčení a doporučení.
Už jsem ji četla několikrát a určitě se k ní ještě vrátím.
Takže knihu musím jen a jen doporučit. Tisíc hvězdiček!!!

illca2
30.03.2021 3 z 5

Četlo se mi parádně, knížka měla spád.. Sranda, akce, romantika.. . Ale ten konec? Jdu pokračovat daaal

temna.vila
13.03.2021 3 z 5

Z této knihy jsem bohužel byla trochu zklamaná. Ne, že by se jednalo o vyloženě špatnou knihu - text se čte velmi dobře, autorčin styl psaní je čtivý a přestože je děj velmi předvídatelný a jednoduchý, prostě chcete vědět, co se bude dít dál a jestli se opravdu stane, co jste si mysleli. S ohledem na ohlasy jsem ale měla bohužel moc vysoká očekávání a asi jsem předpokládala, že bude mít příběh nějaký přesah, hloubku. To se bohužel nestalo, i tak jsem ale dalším dílům neodolala.

sarka5666
07.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, byla to romantika, ale sex nakonec vůbec, což mě překvapilo, na to si budu muset přečíst asi další díly. Rozhodně stojí za přečtení, kniha mě vtáhla do děje a jednou si ji určitě přečtu znovu, jelikož je to zamilovaný příběh, občas zábavný a i když některé věci by reálně asi nebyli možné, tak mi to v knize vůbec nevadí.

Kikityna19
06.03.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem.. celá série přečtena během týdne .. je to skvělý a jsem z toho nadšená. Doporučuji všem, kteří potřebují odejít od všedních starostí, a trochu se začíst do problémů někoho jiného. Skvělej sarkasmus, a výborné hlášky..(a to oceňuji nevíc).

CiaKawlone
28.02.2021 5 z 5

Tak takhle knížka je teda jízda. Čte se to skoro samo. Popisy postav a prostředí jsou vážně moc pěkné a příběh je velmi lehce stravitelný. Doporučuju.

tereza7804
27.02.2021 5 z 5

Neskutečnej bizár, ale bože... já to tak MILUJU :D ty hlášky a stěry jsou TOP, Ella jako hlavní hrdina je můj naprostý ideál v chování a povaze.. prostě řekne co si myslí a naprosto dokonalým způsobem.. Easton je jako brácha vážne skvělý a i co se týče celé rodiny Royalů... taky bych chtěla mít takové starší bráchy :D a ta čtivost? Ahhh, fakt skvělé! I tak je to ale prostě taková jednodušší knížka a nechávám si rezervu pro zbylé díly... 4,7/5

Caradyn
16.02.2021 5 z 5

Vau, nemám slov. Knihu jsem četla na doporučení kamarádky a jsem moc ráda, že se mi vůbec dostala do ruky. Taková mírná obdoba Afteru, ale rozhodně mě děj více zaujal než ze série od A. Todd. Vztah mezi "toxic" Reedem a už od začátku mou oblíbenkyní Ellou jsem si zamilovala, již od prvních náznaků. Jestliže se chcete svézt na horské dráze emocí a bizárních situacích, toto je ideální volba;)