Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2030 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Nosorozec_91
03.09.2017 4 z 5

Upřímně, je to blbost. Taková lechtivá pohádka pro teenagery. Příběh neoriginální, připomíná americké filmy z prostředí středních škol. Ale bavilo mě to, je to fakt dobře psané, čte se to samo (přečteno za jeden večer) a na konci tak nějak prostě chcete vědět, jak to bude s Ellou dál....

anetka.repova
31.08.2017 5 z 5

Nutně potřebuji další díl.

nani_nka
31.08.2017 1 z 5

Ella po smrti svojej matky ide bývať k rodine Royalovcov, ktorá má 5 nádherných synov, ktorý ju nenávidia. Ono to bola taká blbosť, no stále ma to nútilo čítať, aby som sa dozvedela, čo proti tej Elle vlastne majú. Jediné, čo som sa dozvedela je, že táto kniha má ďalšie pokračovania....Nie, ďakujem.

Lutzinka
30.08.2017 4 z 5

Pohádka s typickou zápletkou, kdy se stane "zázrak" a nenávist se změní v lásku...přesto se to výborně čte a kniha vás dokáže i překvapit. Rozhodně jedna z těch lepších knih poslední doby v tomhle žánru.

amanda99
29.08.2017 2 z 5

Čtení pro mladší ročníky,ale ráda jsem si přečetla zase něco jiného.

JanaDor
28.08.2017 5 z 5

Z erotických romantických sérií, které jsem četla tento rok, je tato pro mě nejvydařenější. Pokud máte rádi tento žánr, určitě si knihu přečtěte. Nepřemýšlím, čím je kniha přínosná, kvalitní atd. prostě mě to baví a tečka.

Dani3
28.08.2017 2 z 5

Chudá Ella se ocitá ve světě boháčů a to jí změní celý život.

Příběh, který není nový nebo něčím výjimečný. Popelek, ať už těch klasických nebo v moderním hávu, už bylo napsáno mnoho, ale tento příběh je navíc zbytečně agresivní, útočný a plný mužské nadřazenosti. V jednom kuse se tu opakují věty typu – tohle udělej, tam nechoď, běž se převlíct, a když neposlechneš, stejně tě donutíme, protože my můžeme, jsme Royalové.

Lída27
27.08.2017 5 z 5

Moc hezká kniha,o dovolené přečteno za dva dny.Už se nemůžu dočkat až si koupím pokračování.

Ttammarra
26.08.2017 5 z 5

Super oddechová knížka, krásně a rychle se čte. Příběh je také lákavý. A ten konec parádní, nemohla jsem se dočkat až vyjde pokračování :)

veronika0382
24.08.2017 5 z 5

Skvělé, čtivé a hlavně ten konec! Knihu jsem dočetla v noci a řekla si jen: "No do prčic okamžitě potřebuju druhý díl. Co to jako mělo znamenat? Pfff... " :D Koupila jsem si ho hned ráno, protože se to prostě nedá vydržet :-)

Aléda
22.08.2017 5 z 5

Žádný světoborný ani originální příběh..., ale mělo to grády a nějaké to své vlastní kouzlo. Knížka mě neskutečně bavila!
Vrhám se na další díl, protože to snad ani jinak nejde.

Terr_y
22.08.2017 5 z 5

Příjemná oddechová kniha která se čte velice rychle a příjemně. Opravdu mě chytla a po každé kapitole jsem chtěla víc. Pro druhý díl jsem šla hned po přečtení konec mě fakt dostal!

nadenka13
22.08.2017

líbilo doporučuji svěží dílko

blonde_elis
20.08.2017 5 z 5

Tak jo, je asi docela nespravedlivé, že zrovna tuhle knihu nakonec hodnotím pěti hvězdami, ale po zvážení jsem si musela přiznat, že prostě nemůžu jinak. Po dějové stránce to totiž není vůbec nic mimořádného nebo přelomového, ale příběh je zpracován natolik čtivě a zábavně, že jsem se od něj zkrátka nedokázala odtrhnout a přečetla jsem ho v rekordně krátkém čase. A vážně mě to bavilo. Ella se mi charakterově velmi zamlouvala, líbilo se mi, že se jen tak nedala. Už se těším na další díl :).

Žožik
18.08.2017 5 z 5

Kniha mě neskutečně bavila. Přečetla jsem ji během jednoho dne. Bylo to zábavné čtení, taková pěkná oddechovka. Z postav jsem si nejvíc oblíbila Eastona, ale Ella mi byla také sympatická. ;)

Jupijow
17.08.2017 4 z 5

Děj jak z červená harlekýnky, úplně mimo realitu...ale je to tak blbý, až je to vlasně neskutečně zábavné čtení...no jo, určitě dám další díl :)

NicaCola
16.08.2017 4 z 5

Kniha vlastně úplně bez děje. Všichni bohatí a krásní. Ze dne na den se hlavní hrdinka stane bodem vesmíru. Ale víte co? Já tu knihu přečetla během chviličky! :D Asi jsem takovou nenáročnou oddechovku potřebovala :)

xNelly
16.08.2017

Perfektní oddychovka :)

velunka1269
11.08.2017 5 z 5

Jak to napsat. Kniha mě úplně pohltila, přečetla jsem ji za necelý den, nemohla jsem prostě přestat. Royalové mě dostali. A ten konec... To je mučení čekat na příští týden až mi dorazí další díl...

prestiggio
11.08.2017 4 z 5

Nie je to moj styl knih. Puberťáci a ich problémy. To ma nikdy nebralo. Hrdinka chudinka, ktora je sama proti celemu svetu. Vsetci jej ublizuju ale ona sa neda. Isla mi riadne na nervy. Oblubila som si Eastona. Ale knihu som doslova zhltla. Dobre napísaná. Uz som aj zacala druhy diel. Som zvedava ake tajomstvo maju Royalovi.