Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1448 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Lucie.H
04.08.2019 5 z 5

super.

Svica
29.07.2019 4 z 5

Skvělá oddechovka. Nedá se od toho očekávat nic víc než od předchozích dílů, ale k tomuto žánru literatury to prostě patří. Myslím že se k celé sérii budu časem vracet jako k odpočinkové četbě.

KáťaM.
22.07.2019 2 z 5

Za mě tohle byl opravdu kýč, od začátku až do konce. Série Royalové se mi obsahově moc líbí, za tři série jsem si zamilovala Reeda a naučila se nějak tolerovat Ellu. Třetí díl se za mě opravdu nepovedl, předešlé díly jsem hodnotila čtyřmi hvězdičkami, vždy tam bylo něco malého, co mi nesedělo, co mi už přišlo moc, ale celkově super. Tady to nesedělo od začátku. Od vztahu s nečekaně objeveným otcem až po Reedovo obvinění. Tahle knížka neměla takový spád jako předešlé dvě. Ty se mi líbily i kvůli nečekaným zvratům, těch jsme se tady moc nedočkali. Úplně ujetý mi přišel kupříkladu začátek, když Steve zjistí, že má dceru, je tak děsně šokovaný, že za chvíli jde řešit obchodní problémy firmy. Je mi to strašně líto, ale ne, tohle bylo moc a nepovedlo se to, každopádně sérii už asi dočtu a budu doufat, že další díly se kvalitou vrátí k předchozím dvěma.

pavla9879
09.07.2019 5 z 5

Hmmmm, Reed Royal. Kdo by se do něj okamžitě nezamiloval? Strávila jsem s ním velice příjemný (žhavý) víkend v posteli... a určitě nebyl poslední. Během chvíle si mě dokázal získat tak, jako málokterý knižní hrdina. A Ella? Jak já jí závidím :D
Hned od první stránky mi bylo jasné, že tahle série se zařadí mezi moje úplně nejoblíbenější knížky, a s každou další kapitolou jsem se v tom utvrzovala. Jak je psáno na obálce, "Tihle Royalové vás zničí", ale tak nějak hezky ;)

tynka65
07.07.2019 4 z 5

O něco slabší než první díl, ale o dost zábavnější než druhý. Jsem zvědavá na pokračování ????

elleyne
14.06.2019 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Nabité dějem a událostmi. Ač oddechovka, tak za mě plný počet.

Carol96
02.06.2019 4 z 5

I o tomto díle nemohu říct vůbec nic špatného.

Autorka si stále drží vysoce posazenou laťku. Tento díl je plný zajímavých situaci a nečekaných zvratů. Samozřejmě nechybí romantika, která je v každém díle.
Opravdu jsem se na tento díl těšila a nezklamal mě. Autorka splnila má vysoká očekávání a já po dočtení byla spokojená. I když je pravda, že jsem byla i smutná, protože jejich příběh už nebude pokračovat. Mohu jen a jen doporučit, protože se do této série zamilujete od prvního dílu a bude chtít pořád víc.

Hodnocení: 4,5*/5*

Saryinka
02.06.2019 3 z 5

Jak už to v některých sériích bývá, čím víc knih o stejných lidech, tím je to horší.
Příběh už je docela překombinovaný, samý urážky, chlast, drogy...
Peníze vládnou světu, to je asi největší poselství této série. Za peníze si koupíte všechno.
A tam, kde selhávávají státní orgány, tam musí přijít banda puberťáků a vzít spravedlnost do svých rukou.
No... nebylo to nejhorší.
Číst se to dalo a rozhodně to mohlo touto knihou skončit.

zinon
23.05.2019 3 z 5

Tento díl mě stejně jako předchozí již moc nebavil...za mě ještě o něco horší jak díl druhý. Knihu jsem přečetla snad jen proto, že jsem chtěla zjistit, kdo vraždil.

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Naprosto senzační pokračování, každý díl je zdá se lepší. Jsem naprosto spokojená a nadšená, že jsem knihu dočetla a je to happy end. Teda v rámci událostí.

alekis
08.05.2019 2 z 5

Autorka to trochu spravila dramatickým závěrem. Jinak žádné vybočení z běžného: miluju tě! A to je hezké, ne?

maja11231
05.05.2019 3 z 5

Zase oddechová kniha u které jsem se odreagovala od přijímacích zkoušek :-)

_Steff_
03.05.2019 4 z 5

Pro mě tahle série touhle knížkou končí a nevím jestli se někdy dokopu přečíst další dva díly. První díl mě moc nebavil, druhý díl jsem naopak přečetla jedním dechem a třetí díl mě zase nudil a bylo jasné jak to dopadne. Celé sérii bych dala hodnocení 3,5.

Ester71
18.04.2019 5 z 5

Na odreagování super :)

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Tak jo, bylo to super :) Ty postavy maj prostě koule ... omlouvám se, líp se to říct nedá

Mellisek
09.04.2019 3 z 5

Musím uznat, že u tohoto dílu jsem se prostě strašně nudila. Jsem trošku stará na teen věci, takže intimnosti šli naprosto mimo mě a pročítala jsem mezi řádky. Nic méně mě opravdu zajímalo kdo tu ču**u zabil. :D Takže jsem vydržela. :) Uvidíme co bude dál

Bórborka
06.04.2019 3 z 5

Tohle bylo příjemné zakončení pohledu do vztahu mezi Reedem a Ellou. Na to jak mě minulý díl zklamal, jsem ráda, že jsem se nedala zvyklat a jejich příběhovou linku dokončila. Místy se mi to zdálo jako něco mezi předvídatelnou telenovelou a teen seriálem, ale bylo to milé, čtivé a kniha opravdu uměla vtáhnout do děje.

andrea4865
04.04.2019 4 z 5

spise detektivni kniha ale cetla sem s nadšením a napětím,dobře to dopadlo,přibeh elly a reeda skončil,dalsí dily jsou o zbylych Roalu,sem zvědavaaa...

Tereziee
23.03.2019 4 z 5

Pro mě byla celá tato série super oddechovka. Vím, že jsou ještě další dva díly ale do nich se mi zatím úplně nechce. Jsem zvyklá na vyprávění z pohledu Elly a Reeda.

domina
20.03.2019 5 z 5

Musela jsem si přečíst napřed konec, už od druhého dílu byli jasné kdo vraždil, ale potřebovala jsem vědět, že to dobře dopadne ????