Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1445 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

aquaver
19.02.2020 4 z 5

Třetí díl nezklamal. Rozuzlení zápletky se mi líbilo. Jen mě trochu zklamal konec, mohl být o trochu delší. Všechny tři díly rozhodně stojí za přečtení :)

Majakadelcova
18.02.2020 5 z 5

Skvěle pokračování, vraha jsme odhalila celkem rychle, nevím proč, ale nějak jsem si to odvodila :) Každopádně mě celkem mrzí, že končí příběh E a R. Ráda jsem o nich četla a mám trochu strach jestli série neztratí své kouzlo.

Makaja
16.02.2020 2 z 5

Možná sem to neměla číst najednou s předchozími díly, ale upřímně řečeno, už mě ta linka Ella a Reed přestala bavit. A to i přesto, že tady šlo konečně i o něco navíc. Takže i když mám v přečteno, vlastně mám spíš přeskákáno celkem rychle do poslední třetiny,abych se dozvěděla, že vrahem není zahradník..... i když upřímně, kdo je vrahem mě napadlo jako úplně první volba hned po vraždě , jen motiv mě zajímal.....

Gabriela456
15.02.2020 5 z 5

Další skvělý díl, rychle na další, nemohu se dočkat.

Zelvicka03
06.02.2020 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala, ale autorka opět nezklamala!

Sariklen
24.01.2020 5 z 5

Tohle byla víc detektivka než cokoli jiného. Úžasné napětí, nečekané zvraty a skvělý konec!

Jikovka
22.01.2020 4 z 5

velice čtivé

Chvilkasnění
16.01.2020 5 z 5

Několikrát jsem si říkala jestli to myslí autorka vážně, protože jsem měla chuť vraždit několik postav, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Nejlepší na knize bylo to napětí. ☺
Jediné mínus je ten otevřený konec, jinak jsem knihu hltala na jediný nádech.

Jeninas
26.12.2019 4 z 5

"...když o tom nebudu vtipkovat, pravděpodobně se z té vidiny rozbrečím a to nepřichází v úvahu."

Celou dobu jde o to, kdo, s kým a proč - a najednou je tu vražda? To mě trochu zklamalo. Na druhou stranu bylo zajímavé sledovat, jak se nespoutané chování celé rodiny Royalových stalo nepřímými důkazy a (skoro?) dostalo Reeda do vězení. Tenhle kluk na mě fakt udělal dojem - protože navzdory vzteklé povaze začal dělat taková životní rozhodnutí, která ochrání především jeho blízké. Líbilo se mi, že do toho šli s Ellou spolu, ať si o tom myslí, kdo chce, co chce. A Steve byl důkazem, že děvkaře nejvíce potrestáte krásnou dcerou. Vraha jsem neuhodla hned, napadlo mě to až v průběhu, ale já na detektivky nejsem.

Nikkaa
20.12.2019 5 z 5

Jelikož nemám ráda otevřené konce, jak bylo v předešlém díle hltala jsem knihu jako nikdy, stále se některým věcem podivu

veronika9761
03.12.2019 5 z 5

Parada, jako cela serie

cukrovka
01.12.2019 5 z 5

Tak i tento díl je velmi čtivý a také napínavý. I zde máme vyprávěmí z pohledu obou hlavních hrdinů. Příjemná oddychová romantika.

Lucik100
28.10.2019 5 z 5

Super knížka. Děj mě rozhodně nijak nenudil a konec byl fantastický.

princesse
16.10.2019 4 z 5

Neskutečně rychle se to čte a je to návykovka. Opravdu si při této četbě odpočinete. Nic hlubokého, žádná filozofie. Ale děj se nevleče, pořád se něco děje a je co číst. Klidně by se hodilo i do žánru erotika. Takže hurá na další díl.

makynka911
07.10.2019 3 z 5

Nenáročná literatura vhodná pro oddech. Místy nepochopitelná vyspělost "šestnáctek", ale jak říkám, sérii jsem četla spíš pro oddych, takže i tohle se dá smáznout. Každopádně první dva díly perfektní, další díly už lehce upadaly, ale pořád aspoň průměr :)

niced
22.09.2019 5 z 5

Naprostá pecka! Zatím asi nejlepší díl. Napětí až do konce. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Jsem ráda že Ella s Reedem drží celou dobu při sobě. Nejdřív jsem teda myslela že to bude všechno úplně jinak. Každou stránku jsem si říkala, že už se to musí nějak vyřešit, až nakonec jsem už přestala doufat a říkala jsem si, že to fakt skončí špatně. Závěr mě celkem překvapil a taky vývoj postav, které nejsou vůbec černobílé. Střídavé vyprávění Elly a Reeda bylo opět skvělé.

Ossinky
05.09.2019 5 z 5

Za mě super, oddychovka ale další díly si dám až za čas.

Erinien
28.08.2019 1 z 5

Nevím, proč to vůbec čtu, když mě to nebaví. Asi proto, že jsem zvědavá a potřebovala jsem vědět jak to dopadne. Knihu jsem celou nečetla, prolistoval jsem některé části, někde jsem se začetla. Kennedy umí psát, to už vím. Co byl pro mě největší problém? Bylo to až moc neuvěřitelné, spousta klišé, "detektivní" zápletka, postavy černobílé, smrt, z mrtvých vstání, peníze co zařídí všechno... Takže hvězda za vedlejší příběh Val, který by mě zajímal víc. A žili šťastně až do smrti... a Eastona zatím v plánu nemám.

MagdalenaSlaba
24.08.2019 4 z 5

Knižní mýdlová opera pokračuje a stále si drží úroveň. Jdu na další díl.

nikca3882
13.08.2019 5 z 5