Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1446 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

markulka
30.12.2017 5 z 5

Já nemám co vytknout... Skvělý závěr celé trilogie, všichni kostlivci ve skříni byli odhaleni a všichni byli šťastní, včetně mě :)

Nikyna8
27.12.2017 5 z 5

Dočteno, moc krásná trilogie.Všechny tři díly moc hezky napsané, přečteno jedním dechem. Takové odpočinkové pohodové knížky.

Maki09
26.12.2017 4 z 5

Celá série mě moc bavila. Jak se říká, přečetla jsem ji jedním dechem. Všem opravdu doporučuji. :)

Xena011
25.12.2017 3 z 5

Série se mi líbila, ale nejlepší byl první díl, druhý už trošku pokulhával a třetí byl opravdu nejslabší. Nepřišlo mi tam žádné napětí, jak tomu bylo v předchozích dílech, pořád se vše motalo kolem stereotypů a tolik už mně děj nebavil. Hlavně, že všechno dobře dopadlo.

ht.lenicka
22.12.2017 5 z 5

Přečteno za tři dny. Celá série mě moc bavila, od knih se nedalo odtrhnout. Snad vydají i Eastonův příběh.

hela777
20.12.2017 3 z 5

Autorka si získala můj velký obdiv ❤
Bratři Royallové mě okouzlili hlavně Reed a Easton
Doufám, že výjde i "fallen heir" v českém překladu.

jana89
19.12.2017 3 z 5

V porovnání s první knihou dost velký rozdíl. Poslední díl se mi líbil nejméně z celé série. Ale série mne rozhodně bavila, rodinu Ryalů jsem si i spolu s Ellou velmi zamilovala.

Peace
09.12.2017 3 z 5

"Život je občas hodně nefér."

Poslední díl mě docela zklamal. Čtivost zůstala, ale děj se neustále točil kolem těch samých věcí a dost pomalu se někam posouval. Škoda, předchozí dva díly byly totiž vážně skvělé!

HankaSkorepova
04.12.2017 3 z 5

Po přečtení celé série musím zhodnotit, že se mi celkově líbila. Knihy se hezky čtou, jsou zábavné, i když musím podotknout, že 1. díl byl oproti zbylým fantastický. Poslední díl mi přišel ze všech asi nejslabší, i přesto ale mohu celou sérii doporučit.

lenkaabooks
04.12.2017 3 z 5

Peníze, moc, sex, vládnou světem. Ovlivňují lidské životy, zabíjejí, trhají přátelství. A o tom je vlastně celá série. Ale taky je o lásce a v tu věřím.

kalinkacz
29.11.2017 3 z 5

Na závěrečný díl základní trilogie jsem se taaak hrozně moc těšila! Konec druhého byl neuvěřitelný a hrozně moc mě nalákal na ten třetí.... Čekala jsem spoustu zvratů a napětí... Místo toho jsem dostala trapné, ohrané a klišé zápletky, které mě vůbec nepřesvědčily a nějak jsem jim nevěřila... Jo, kniha byla čtivá a některé pasáže byly fakt super, ale oproti předchozím dílům je to pád dolů...

Téra
29.11.2017 3 z 5

Poslední díl hodnotím o něco lépe než ten druhý. Kdo byl vrahem, tak to bylo celkem jasné od začátku. Ono moc na výběr, co se týká podezřelých, nebylo. Ale to mně zas až tak nevadilo, protože se primárně nejedná o žádný thriller. A zrovna ta krimi zápletka mě u knížky držela. Co mi teda vadilo značně, byla Ella a její chování, nad tím jsem nejednou kroutila hlavou a nakonec mi byla vyloženě protivná.

Ditules
27.11.2017 3 z 5

Pro mě má série lehce sestupnou tendenci. Škoda.

Petulík128
27.11.2017 5 z 5

Všechny tři knihy byly super, určitě se k nim jednou vrátím :-)

Tery702
24.11.2017 5 z 5

Dle mého názoru velmi pěkný díl. Sice byl trošku zdlouhavý, ale i přes to mě bavil. Tušila jsem jak to skončí, ale i tak jsem musela číst dál, abych se přesvědčila, že to tak opravdu bude. Hodnotím tuto knihu kladně a doporučuji.

Lucibuska
14.11.2017 3 z 5

Poslední dil mě bavil nejméně, a konec mě zklamal. Už od konce 2.dilu jsem tak nějak tusila jak to skončí, ale nepřijde mi to jako uspokojivý konec. Kniha je čtivá a bavila mě. Ale ne tak jako předchozí díly.

Etule
05.11.2017 3 z 5

Kniha se, stejně jako předchozí díly, skvěle četla. Nabrala trochu vážnější spád, což jí ale rozhodně na čtivosti neubralo. Dokonce i nějaká ta slzička ukápla. Jediné mínus bylo, že jsem tak nějak odhadla, jak to ve skutečnosti bylo. Nicméně i přesto jsem ráda, že jsem knihu přečetla. A vzhledem k tomu, že nechci spoilerovat, nebudu uvádět, co mě trošku zamrzelo. Ale prostě.. fňuk! :(

Fanttastica
04.11.2017 5 z 5

Poslední díl. Konečně jsem se dozvěděla jak to dopadlo. Tenhle díl byl podle mě nejlepší. To napětí ten výsledek prostě to bylo celý dokonalý. Musím si přečíst i další knihy od autorky.

P.ary
03.11.2017 5 z 5

Wau... hodně bylo řečeno, tak proč se opakovat. Bylo to úžasné, napínavé, a tak dál, a tak dál :-) Více zde: http://paryaknihy.blogspot.cz/2017/11/palac-lzi-erin-watt.html

Š.Ala
31.10.2017 5 z 5

No konečně... Tento díl je pro mě nejlepší, napínavý... Samozřejmě, že jsme věděli, že to Reed neudělal... ale kdo tedy, když ne on???
Už chápu, proč jsem musela přetrpět druhý díl. Abych si mohla vychutnat díl třetí.
Ella byla bezva, že vlastně vůbec nezapochybovala nad nevinnou Reeda. Reed byl bezva, protože Ellu miloval a nechtěl ji opustit, byl k ní čestný a respektoval ji (i vícekrát za noc :-D ).
No a Ellin otec, to pro mě právě byla celé čtení největší záhada.