Padlý dědic ekniha

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/385590/padly-dedic-jfw-385590.jpg 4.1430

Royalové / Royalovci (4.)

Vydáno: (ekniha), Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown (2017)

Kniha Padlý dědic

Ivet1990

Kniha mě vůbec nebavila. V tomto díle mě přišlo, že se chová jako rozmazlený spratek. Nevím za mě ne

MagdalenaSlaba

Je to pořád stejně dobře napsané, ale tohle se mi prostě líbilo méně. Nějak mi to nepřišlo tak dramatické, i když snaha tu určitě byla. A ne malá.

Svica

Myslím že první část o Gideonovi byla celkem zbytečná což ale nemění nic na tom jak dobře to pokračovalo. Eastona jsem si zamilovala už od prvního dílu, a proto mně moc zajímalo jak to s ním bude dál. Rozhodně to nezklamalo.

V.Vendulii

Teda, kdyby mi kamarádka neprozradila, že Gideonova část je jen na začátku a zbytek knihy je Eastnův příběh, pravděpodobně bych to po pár stránkách vzdala. Gideona jsem si prostě neoblíbila a jeho část mě dost nudila.

Ale naštěstí jsem knihu neodložila, Eastenova část mě úplně pohltila a hned jdu zhltnout další díl.

Rozhodně doporučuju a hrozně se mi líbí Eastnův smysl pro humor. Já jsem se při čtení teda rozhodně bavila.

sd1992

Přečteno za necelých 24 hodin. Nešlo to jinak.. :-D byl to neuvěřitelný comeback do života Royalů. Sérii jsem milovala od začátku do konce, žádný díl není slabší, než jiný. Na téhle sérii je všechno dokonalý.. :) Každou jednotlivou postavu zbožňuju a to i ty záporné jako je Steven, Felicity, Lauren.. dávají tomu šťávu.. :-) Easton a Hartley jsou naprosto zlatí a konec je teda jedno velké WOW :O opět doporučuji!

Elsasbooks

Zase velmi čtivé, ale sérii by prospělo, kdyby zůstaly pouze první tři díly a další dva vůbec nevznikly. Tahle série je zbytečně moc natahovaná.

elleyne

Nejdřív zklamání, že už to není o Elle a Reedovi. Tak pořád tam byli, ale na vedlejší koleji. Easton mě dokázal neskutečně štvát. Bonusový příběh s Gideonem pěkný, mohl být klidně delší.

malazluta

Royalové vás zničí, ale nedokážete se od nich odtrhnout... tuto sérii mám obzvlášť ráda.

Erin Watt (p)
americká, 1982