Padlý dědic ekniha

Padlý dědic obálka knihy
Mé hodnocení:

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385590/padly-dedic-jfw-385590.jpg 4.1649

Royalové / Royalovci 4.

Vydáno (ekniha), Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown, 2017

Kniha Padlý dědic

illca2

Na příběh o Eastonovi jsem se těšila, jen mi vadí, že je z něj takový zavislak.. Uvidíme v dalším díle jestli se mu podaří z nich vyléčit. Čtivé a napínavé..

CiaKawlone

Tenhle díl jsem četla s odstupem. První část o Gideonovi a Savanně mi přišla celkem zmatečná. Za to taky strhávám hvězdu. Hodně mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti. Druhá část knihy o Eastonovi a Hartley se mi ale líbila, jako předešlé díly. Snadné čtení, které ale zároveň ukáže, jak hodně se sourozenci od sebe liší a v čem jsou si velmi podobní.

capar

Četla jsem to po velké době od posledního dílu, takže mě ty připomínky děje docela bodly. Nejdřív jsem byla v šoku, že to není celé o Elle a Reedovi, ale nakonec...proč ne?Jinak za mě oddechovka, která baví. Pravda, jsem už na to asi dost velká, ale i tak...někdy je potřeba něco lehčího :)

temna.vila

Čtvrtá kniha mě nebavila tolik jako knihy předchozí, ani tady ale nemůžu autorkám upřít čtivý děj, který Vás ale ničím nepřekvapí a vlastně ani nenadchne, protože po zkušenostech s předchozími díly víte, co máte očekávat. Průměrná kniha, u které jsem si odpočinula a mohla jsem vypnout hlavu.

johana3160

Poskvrnena koruna
Bohuzel me novela nicim neoslovila. Royal se chova tak jako Royal, holka vymekne a to cele s pomoci “velkych” gest. Navic me polovinu casu rozcilovalo stridani “minulosti” a “soucasnosti”. Takove nijake a chabe a vice mene bych se bez toho obesla.

Padly dedic
Hlavni cast se dost vlekla. Sice se dostavame “pod povrch” Easta, ale je to cele takove zdlouhave a o nicem. A kdyz uz se neco zacne dit je konec. Jinak kniha byla jen kolotocem Eastova piti a delani prusvihu a chyb a snahy to vsechno zase napravit pitim a delanim jeste vetsich chyb. Ani nevim co jsem cekala, ale urcite to bylo neco vic.

Ann98

Poměrně velké zklamání. Novela na začátku knihy mě vůbec nenadchla. Ano, dozvíme se několik zásadních informací o vztahu Gideona a Savany, ale klidně bych se bez nich obešla. Navíc jsem se poměrně dost ztrácela v tom, kdo zrovna příběh vypráví a jestli je z minulosti nebo přítomnosti. Část o Eastonovi to malinko napravila. Postava Eastona dominovala už v předchozích dílech (je pravý opak svých bratrů), nicméně mě vytáčela jeho neustálá opilost. V tu chvíli se z něj stával naprostý hlupák, který dělal jednu chybu za druhou. Naopak mě nadchla postava Hartley. S Eastonem k sobě pasují jako dvě skládačky. Oceňuji, že Hartley minulost byla odkryta postupně a čtenář byl tak neustále v napětí. Samotný konec byl celkem předvídatelný, ale i tak nutí čtenáře vzít do ruky další díl.

Takyumímčíst
27.12.2020

(+ SPOILER) Musím přiznat, že tenhle díl se mi líbil ze všech dílů nejméně. Těšila jsem se na další pokračování o Elle a Reedovi a kniha mě překvapila příběhem Gideona a Sav, který mě v tu chvíli právě spíš zklamal. Neříkám, že mě nezajímalo co se mezi nimi stalo, ale celé mi to přišlo takové eeech. Proto mě víc zaujala část o Eastnovi. Tam už se dalo po nějaké době znovu mluvit o čtivosti. Bylo zajímavé pozorovat jak se i můj oblíbený Easton dokáže změnit, když je do někoho zamilovaný.

Ruru
25.12.2020

(+ SPOILER) Úžasné. I když je fajn, že jsme se konečně dozvěděli, co se stalo mezi Sav a Gideonem, více se mi líbila Eastonova část. Byla jsem zvědavá, co udělala Hartley tak strašného, že ji za to všichni v rodině nenávidí. Ale ten konec! Ten jsem už vůbec nečekala. Ještě, že mám doma hned další díl.