Padlý dědic

Padlý dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4 902 168

Royalové / Royalovci série

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017

Sariklen
29.01.2020 3 z 5

Přišlo mi to takové... nijaké. Easton řešil problémy pořád tím stejným způsobem, trochu za vlasy přitažené mi přišla jeho neschopnost od začátku ukončit tu pochybnou věc s Felicity. Vygradovaný závěr mi do líného děje vůbec nepasoval. Navíc mi přišlo, že je Easton jiný než jak byl popisován z pohledu Elly v předchozích dílech.

Jeninas
31.12.2019 4 z 5

Gideonova a Savina novela mě moc nebrala a ta jeho velká gesta taky ne - asi bych celou knihu nedala. Na nejstaršího Royala to sedělo, ale stejně strhávám hvězdu.
Zato Easton mě bavil: jeho flegmatické a přitom ztrápené myšlenkové pochody, hořkosladký život, zklamání a samota. Ne, nevadilo mi, že řešil problémy tak, že se zlil a pak pokazil, co mohl. Protože to je Easton-takhle funguje. Méně zajímavá holka než Hartley by ho z toho nevytrhla. Děj je plynule líný a konec překotný, moc napětí nečekejte.

nicoolka25
21.12.2019 4 z 5

Kniha se četla dobre a rychle

Nikkaa
20.12.2019 5 z 5

Jsem ráda že jsem pořídila celou sérii a mohu ji dočíst hezky postupně s dalším napětím co se bude odehrávat

anjelik991987
11.12.2019 5 z 5

Kniha bola zaujímavá a mnoho mi vysvetlila z predchádzajúcich kníh.

cukrovka
03.12.2019 4 z 5

Čtivá oddychová romantika. K tomutu dílu je připojena novela o Gideonovi a Sav, která nám přibližuje historii jejich vztahu a opětovné sblížení. V příběhu Eastona mě trochu štvalo, jak všechny problémy řeší alkoholem a ničeho tedy ani sebe si neváží. Hart mi byla sympatická a zápletka kolem ní zajímavá.

princesse
18.10.2019 3 z 5

Přečetla jsem hodně rychle, ale zatím nejslabší, podle mého. Tolik mě to nechytlo, i když se to opět skvěle četlo. Je tam moc "ale" , ale to je i v předchozích dílech. Začala jsem číst hned další díl a uvidíme jak se série uzavře. Každopádně jako oddechové čtení skvělé, i když někdy bych ti "spratky" přizabila. :-D Klidně by se hodilo i do žánru erotika.

makynka911
07.10.2019 3 z 5

Nenáročná literatura vhodná pro oddech. Místy nepochopitelná vyspělost "šestnáctek", ale jak říkám, sérii jsem četla spíš pro oddych, takže i tohle se dá smáznout. Každopádně první dva díly perfektní, další díly už lehce upadaly, ale pořád aspoň průměr :)

niced
24.09.2019 4 z 5

Opět skvělý další díl. První část Poskvrněná koruna byla za mě trochu slabší, možná je to tím, že to byla jenom kratší novela. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla něco o Gideonovi, ale ten příběh mi přišel trochu přitažený za vlasy.. obvinili by ho z dětské pornografie za jednu fotku, kde má být holka v tílku a kalhotkách?? No nevím, podle mě přehnané.
Padlý dědic byl ovšem super. Skvěle podané z pohledu Eastona, jeho opilecké stavy a jeho myšlení, vážně skvělá práce. Konec zase otevřený, není to sice takové napětí jako u předchozích dílů ale na další se těším. Doufám, že se Easton vzpamatuje.
Jenom mě už trochu unavují ty boje puberťáků ve škole, ale to k tomu asi prostě patří.

Ivet1990
02.09.2019 1 z 5

Kniha mě vůbec nebavila. V tomto díle mě přišlo, že se chová jako rozmazlený spratek. Nevím za mě ne

MagdalenaSlaba
28.08.2019 3 z 5

Je to pořád stejně dobře napsané, ale tohle se mi prostě líbilo méně. Nějak mi to nepřišlo tak dramatické, i když snaha tu určitě byla. A ne malá.

Svica
24.07.2019 4 z 5

Myslím že první část o Gideonovi byla celkem zbytečná což ale nemění nic na tom jak dobře to pokračovalo. Eastona jsem si zamilovala už od prvního dílu, a proto mně moc zajímalo jak to s ním bude dál. Rozhodně to nezklamalo.

V.Vendulii
15.07.2019 5 z 5

Teda, kdyby mi kamarádka neprozradila, že Gideonova část je jen na začátku a zbytek knihy je Eastnův příběh, pravděpodobně bych to po pár stránkách vzdala. Gideona jsem si prostě neoblíbila a jeho část mě dost nudila.

Ale naštěstí jsem knihu neodložila, Eastenova část mě úplně pohltila a hned jdu zhltnout další díl.

Rozhodně doporučuju a hrozně se mi líbí Eastnův smysl pro humor. Já jsem se při čtení teda rozhodně bavila.

sd1992
12.07.2019 5 z 5

Přečteno za necelých 24 hodin. Nešlo to jinak.. :-D byl to neuvěřitelný comeback do života Royalů. Sérii jsem milovala od začátku do konce, žádný díl není slabší, než jiný. Na téhle sérii je všechno dokonalý.. :) Každou jednotlivou postavu zbožňuju a to i ty záporné jako je Steven, Felicity, Lauren.. dávají tomu šťávu.. :-) Easton a Hartley jsou naprosto zlatí a konec je teda jedno velké WOW :O opět doporučuji!

Elsasbooks
24.06.2019 3 z 5

Zase velmi čtivé, ale sérii by prospělo, kdyby zůstaly pouze první tři díly a další dva vůbec nevznikly. Tahle série je zbytečně moc natahovaná.

elleyne
14.06.2019 4 z 5

Nejdřív zklamání, že už to není o Elle a Reedovi. Tak pořád tam byli, ale na vedlejší koleji. Easton mě dokázal neskutečně štvát. Bonusový příběh s Gideonem pěkný, mohl být klidně delší.

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Royalové vás zničí, ale nedokážete se od nich odtrhnout... tuto sérii mám obzvlášť ráda.

LadyHip
06.06.2019 5 z 5

Skvělý díl. Tihle Royalové vás zničí, obzvlášť když se místo spánku choulíte u malé lampičky a ani ve 2 ráno nedokážete přestat číst.

Ester71
04.06.2019 5 z 5

Tahle série mě prostě baví :)

Carol96
02.06.2019 4 z 5

V tomto díle se setkáváme s příběhem prostředního bratra Eastona. Musím říct, že jsem se na tento díl těšila jen proto, že jsem doufala, že tam bude i pokračování příběhu Elli a Reeda. Bohužel to tam nebylo... spíše se tam jen postava Elli sem tam objevila a to bylo vše.

Jinak samotný příběh je opět strašně super napsaný, čte se úplně sám a já ho mohu jen doporučit. Zde se nám Eastona ukazuje úplně v jiném světle, než tomu bylo doposud. Kdo jeho postavu v předešlých dílech moc nemusel, tam tady si ji zamiluje.

Hodnocení: 4,5*/5*

Erin Watt