Padlý dědic

Padlý dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4 903 168

Royalové / Royalovci série

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017

Makkys
04.09.2020 3 z 5

Tak tuhle knihu jsem měla rozečtenou rok. Strašně mě nebavila první část o Gideonovi, takže když jsem jí dočetla tak se mě nechtělo pokračovat v druhé části. A to byla chyba. Protože druhá část byla skvělá.
Je to Eastnovi který je hrozný vůl, ale postupně zjišťujete proč je takový a já sem si ho fakt zamilovala. Moc se mě líbilo když něco udělal tak na rovinu to řekl, nedělal žádné tajnosti tak jak to normálně v knížkách bývá. Jeho rozvíjející se vztah s Hartley byl krásný o to víc mě mrzel ten konec.
Samozřejmě to co se na konci stalo bylo šokující a to co mu řekl otec Hartley, tak jsem si to myslela celou dobu že by to tak mohlo být. Musím říct že mě kniha nakonec mile překvapila a už se těším až si přečtu závěrečný díl.
3,5*/5

helenkan
26.08.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi zdál trochu slabší,ale i tak pěkný pokračování.

Karly
10.08.2020 5 z 5

Byla jsem nadšena když jsem zjistila, že jsou další dvě knížky.
První část o Gideonovi mi přišla moc krátká. Ale i tak se mi moc líbila. Bylo skvělé poznat nejstaršího z bratrů Royalových.
Za druhou část knihy, kterou tvoří příběh o Eastonovi, jsem neskutečně moc ráda. Je skvěle vidět jak se Easton zamilovavá. A celkově jeho pohled na svět, problémy...
A jako vždy tu máme nečekaný konec, který jsem četla 4krát a pořad nemohla uvěřit, že to je pravda.

Majuš333
09.08.2020 5 z 5

Milé, že sme sa dozvedeli niečo aj o Gidovi a Sav, ale prišlo mi to také odfláknuté a moc krátke :(

Easton a Hartley sú kapitola sama o sebe... Eastona som si v predchádzajúcich častiach zamilovala, ale tu som ho miestami naozaj nespoznávala... A Hartley bola miestami na facku...
Ale nakoniec sa to všetko v dobré obrátilo :)

Marfuška89
18.07.2020 4 z 5

Už to nebylo tak dobré, jako původní trilogie, ale pořád se mě to moc líbilo.

Abych pravdu řekla, tak za mě už by tam ta Gideonova část být už nemusela...

Easton se nám pěkně mění, když je zamilovaný... Hartley má život fakt na houby...
Původně jsem myslela, že poslední díl nebudu číst hned, jenže autorky vědí jak donutit čtenáře, aby četli hned. Ty jejich zvraty na konci knihy mě baví...

majavcelicka
16.07.2020 5 z 5

Bože ten konec zase! Úžasný!!! Ještě, že jsem si koupila všechny díly a můžu se hned pustit do dalšího, škoda, že posledního, dilu. Tato série mi určitě zůstane doma, tu nepustím dále. Určitě se k těmto knihám ráda časem vrátím.

Verunka926
28.06.2020 4 z 5

Zpočátku jsem se obávala, že mě příběh Gideona nebude bavit, ale do příběhu jsem se začetla a mrzelo mě, že Poskvrněná koruna byla tak krátká. Příběh Eastona mě ze začátku moc nebavil, protože jsem měla pocit, že čtu o úplně jiné osobě, než která se objevovala v prvních třech dílech. Poté se to ale zlepšilo a já jsem příběh Eastona a Hartley hltala plnými doušky. Rozhodně doporučuji si celou sérii přečíst, protože vážně stojí za to.

katka639
19.06.2020 4 z 5

Poskvrněná koruna mě vůbec nebavila. Donutila mě knížku odložit na celý rok. Teď jsem se k ní vrátila, Gideonův příběh přetrpěla a přesunula se k Eastonovi. Můj nejoblíbenější z bratrů Royalových. Naprostá paráda. Strhávám hvězdičku proto, že mě Gideon donutil příběh Eastona na takovou dobu oddálit. A konec? Letím hned do knihovny pro poslední díl.

Market116
13.06.2020 5 z 5

Na tento díl jsem se obzvlášť těšila. A nezklamal. Navíc ještě obsahoval novelu o Gidovi a Sav. Za což jsem byla ráda, protože jsem měla možnost je konečně lépe poznat. Takže se mi jejich krásný příběh moc líbil a moc jsem jim fandila.
Spoilery!!!
Ale Eastův příběh? Ten byl přímo boží. Hrozně jsem se s ním nasmála. Je prostě jedinečný. Celkově jeho pohled na svět. Tím jak je sebevědomí, drzý a přesto okouzlující, dělá si co chce a vůbec se na nikoho neohlíží...až do té doby než pozná svojí Hartley, která se k němu neuvěřitelně hodí a je stejně skvělá jako on sám. Líbilo se mi jak jí pořád balil a všemožně to na ní zkoušel, ale ona nebyla jako ostatní...a pak když se snažili být nejlepší kamarádi. Ale i přesto dělal East někdy hrozný blbosti...především ta jeho závislost na alkoholu. Jenže to by nebyl on.
Konec byl naprosto šokující, takže rovnou sahám po dalším dílu.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Easton byl pro mě z předchozích dílů top postava. Jeho názory a myšlenky mě fakt bavily, i když se choval, jak přerostlé dítě. Oblíbila jsem si ho a jeho příběh mě rozhodně nezklamal, naopak hned jsem se začetla a přála mu v životě taky trochu radosti, no jsem zvědavá, jak to s ním bude dál.

Kristy.Seb
14.05.2020 5 z 5

Moc chválím krátkou část o Gidenovi a Savanně
Co se týká Eastona, tak mě dost bavil jeho styl humoru a flirtování s Hartley. Bylo mi ho ale i líto. Čím víc se snažil, tím víc vše kazil.

ivca84
14.05.2020 5 z 5

(SPOILER) na začátku knihy je novela o životě nejstaršího z bratru.
Pak příběh pokračuje Eastonem a jeho přítelkyní

Myška43
27.04.2020 5 z 5

Eastona jsem si oblíbila už od prvního dílu. Je mi ho moc líto, čím víc se snaží pomáhat, tím víc ubližuje. Se svým trápením se vypořádává dost drsně, ale není se čemu divit. Dává si za vinu smrt matky, Callum se v roli otce moc neosvědčil. Myslím, že Hart je světlem v jeho temném životě, teď se holt bude muset moc snažit, aby ji získal. Na ty konce už jsem si zvykla, takže hurá na další díl. Gideonův příběh je třešinkou na dortu.

petulkapeta
24.04.2020 5 z 5

Eastna jsem měla rada snad už od začatku i když utapění se v alkoholu neni podle mě nejlepší řešení problemů...byly tu pasaže kdy jsem se musela neustale usmivat,treba Monopoly atd..a novela byla pěkna

knihomolka78
10.04.2020 4 z 5

Tak už je to tady. První 3 díly, byly naprosto úžasné a říkala jsem si, že je až nenormální, že autorka píše pořád tak poutavě. Třetí knihou to ale mělo skončit, tohle už není příběh, který je pokračováním Elly a Reeda.
Kniha je rozdělena do dvou částí. V první je popsán vztah Gideona a Savanny. Gideon byl v prvních třech dílech popisován jako vzorný, milující a obětavý, ale nebyl nikdy výrazná postava. Tady se jeho velká láska a oběť potvrdila a vysvětlila, ale bylo to napsáno strašně zmateně, vadilo mi střídání časů.
Ve druhé části je popsán příběh Eastona. Toho jsem měla ráda od začátku, byl první kdo se s Ellou sblížil a bylo jasné, že přes všechny kraviny, které dělá, se v něm skrývá dobrý člověk. Tady byl však namol častěji, než v prvních třech dílech a to mě pěkně vytáčelo. Líbilo se mi však, jak ho Hartley začala měnit.
Přestože to nebyla špatná kniha, pokračování mi nesedělo, podle mě mělo vysvětlení Gideona a Savanny proběhnout v prvních 3 dílech a tady jsem čekala pokračování vztahu Reeda a Elly (případně Eastona), které bylo na konci třetího dílu useknuté. Nelíbilo se mi také, jak autorky v tomto díle Ellu změnily a udělaly z ní úplně jinou, už ne tak sympatickou postavu, protože v předešlých dílech taková vůbec nebyla.

Luc.i
09.04.2020 4 z 5

Začnu nejdřív novelou
Gideon se mi v původní triologii vždycky líbil, i když nebyl úplně výrazná postava. Proto jsem se na jeho příběh těšila. Asi mě úplně nezklamal ale v těch částech z minulosti se on i Sav chovali úplně divně a nelogicky takže to mě moc nebavilo ale část z přítomnosti byla Dobrá. Takže tak 3,5*
Eastona jsem měla ráda od začátku a bylo mi jásný že v sobě skrývá víc. Příběh se mi líbil i když jeho skoro neustálá opilost mě už vytáčela protože pak jednal úplně nelogicky, i když toho pak litoval tak to prostě byly velký chyby. Líbilo se mi jak si budovaly s Hartley vztah. Přijde mi až komické jak je tam banda puberťáků s temnou minulostí. Vadilo mi jak autorky z Elly udělaly ukňučenou semetriku, protože předešlé díly taková vůbec nebyla. Konec byl vzhledem k předešlým koncům předvídatelný ale na další dil asi chvíli počkám.Celkově tak 4* ,protože opět velmi čtivé
Zajímal by mě vztah dvojčat s Lauren protože je to čím dál zvlastnejsi.
Série je to opravdu dobrá a doporučuji.
PS: po čtyřech dílech přiznávám ze bych se Royaly zničit nechala a chvílemi mě opravdu ničili.

leník511
23.03.2020 3 z 5

(3,5 hvězdičky)
Oproti minulé sérii to bylo zklamání.

Gabriela456
23.02.2020 5 z 5

Nevím jak to mám napsat. První část o Gideonovi byla naprosto skvělá akorát si myslím, že kdyby jeho příběh byl delší nebo možná měl vlastní knížku, bylo by to ještě lepší, přišlo mi to hodně zkrácené, ale moc se mi to líbilo. Do druhé části mi trochu déle trvalo se začíst, ale pak když jsem se chytla nebyla jsem schopna přestat číst. Další super díl.

Makaja
16.02.2020 3 z 5

Nevím, jak hodnotit. Protože zatímco Gideonova linka a styl, jakým je novela vyprávěna je super a dávám 4 *, Easton už zas sklouzává do klasiky a zas tak moc mě nebaví. Možná je to tím, že tenhle Royal mi od prvního dílu k srdci nepřirostl, pro mě je to sebestředný sobec, který navíc sebemenší problém řeší chlastem. Takže 2 hvězdy. Trochu přidám za to, že jsme konečně opustili linku Ella a máme tu průměr ***.

Zelvicka03
06.02.2020 5 z 5

Opět to říkám, je to opravdu super série!

Erin Watt
americká