Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1628 299

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Books_by_Dee
Books_by_Dee
27.02.2024 5 z 5

IG: books_by_dee

Někdy v říjnu loňského roku jsem se dala do čtení téhle naprosto úžasné série Royalové, která minulý měsíc vyšla v reedici u @nakladatelstvibaronet a proto přicházím z příspěvkem až nyní, abych Vás na sérii pořádně nalákala, protože mě série naprosto dostala, takové drama jsem už dlouho nezažila.

Knížky možná nejsou plné sexu , jak jsme u některých #baronetek naučené, ale ten „sex“ je tam ve vzduchu od prvních kapitol, ale nebojte nějaké akce s prsty a jazyky se tam konají.

Všechny tři díly jsou o jednom páru Elle a Reedovi. V prvním díle se Ella dostává do rodiny Royalů poté, co jí zemřou oba rodiče a Ella je tak nucená odejít žit ke svému poručníkovi, otci Reeda. Tihle dva se od samého začátku nesnáší, vlastně i všichni jeho bratři. POZOR – v knize je 5 sexy bratrů Royalů a u papínka Calluma bych si dala taky říct (och ty moje daddy issues).

Máme tady tedy klasickou linku od nepřátelství k lásce a donucenou blízkost, protože Ella žije v pokoji hned naproti Reedovi. Bratři ji podezírají, že spí s jejich otcem, takže ji nesnáší a byli by nejradši, kdyby od nich z domu odešla. Postupně se však nenávist změní v lásku, vždyť víme, že mezi těmito dvěma pocity bývá jen tenká linka. Není to však tak růžové, každá knížka končí pořádným cliffhangerem, takže jestli můžu doporučit, pořiďte si rovnou všechny tři díly, jinak budete naštvaný. Já jsem musela bez přestávky přečíst hned všechny tři díly, protože nešlo žít bez toho, abych věděla, jak to všechno vlastně bylo.

marianna7090
marianna7090
17.02.2024 2 z 5

Toto bol riadny úlet. Čítam túto sériu kozmickou rýchlosťou, ale pritom sa chytám za hlavu častejšie ako pri prejavoch našich politikov. Preberajú sa naozaj "vážne" veci a ja sa nemôžem nesmiať. O TOĽKO by to bolo lepšie a zaujímavejšie, keby autorka vie lepšie písať.
No nič, aj tak hneď pokračujem treťou knihou.

monika0181
monika0181
06.02.2024 5 z 5

Jestli jsem měla pocit, že první díl byl napínavý a plný zvratů, tak jsem zdaleka netušila, co mě čeká v díle druhém.
Přemýšlím, jak komentovat. Druhý díl mě hodně nutil k zamyšlení. Za mě bohužel není moc daleko od reality, kdy se věci řeší násilím a uplácením řešení problémů. Otázkou je, kam se jako společnost šineme, když se toto stává realitou života.
Kniha byla stejně čtivá a nápaditá jako díl předchozí. A končí? Ještě snad hůř než díl první... takové šoky .... to snad ne.
Tu infarktovou situaci šlo vyřešit jedině otevřením a čtením dalšího dílu.
Autorky píší neskutečně přitažlivě. A je pravdou, že i píšící samostatně patří mezi mé oblíbené.

Fazolecek
Fazolecek
20.01.2024 4 z 5

No, nevím. Čte se to dobře, rychle stránky odsýpají, ale nebýt toho konce, asi už po dalším díle nesáhnu. Takhle mě zvědavost donutí.

Eliska.ctenarka
Eliska.ctenarka
08.01.2024 5 z 5

První dva díly jsme si půjčila od kamarádky a už teď vím, že si je musím pořídit. Trochu jsem se obávala, aby druhý díl nebyl slabší, ale obávala jsem se zbytečně. Byla to jízda od začátku až do konce a už se těším na další díl.

Autorka píše čtivě, dokáže vybudovat napětí a popsat postavy tak, abych si k nim dokázala vytvořit pouto. Doporučuji

Pája699
Pája699
08.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Tak tento díl, nasadil zběsilé a rychlé tempo hned od začátku. Perfektní pokračování, které se četlo lehce.

Opět mě to vtáhlo do děje od první stránky. Ella a její bratři. Asi mám další oblíbenou sérii :-) Strašně se mi líbí, jak všichni stojí při sobě a navzájem se chrání a udělali by pro toho druhé cokoli.
I Callum se začíná chovat jako otec a byl mi hned sympatičtější :-)

Jordan je neskutečná mrcha a celá škola Astor Park je neskutečná. Jsem vážně ráda, že Ella ji dala co proto. To mě vážně pobavilo :-) Ani zadarmo bych tam chodit nechtěla. Nemám ráda zbohatlické děti, které si myslí, že si můžou dovolit všechno a rodiče pak za ně vše zametou pod koberec.

A co zase ten konec??? Proč mi to děláte??? :-D a i ta mrcha Brook je konečně ze hry....neskutečně mi lezla na nervy :-)

Artep071
Artep071
19.11.2023 4 z 5

Další pokračování ve stejném rytmu :) super

KajinaH722
KajinaH722
14.11.2023 5 z 5

Druhý díl mě bavil dost podobně, pořád se tam děje zajímavé věci. Opět se nedalo od knihy odtrhnout. Konec byl opět otevřený, kdy se stalo něco šokujícího, takže musíte pokračovat dalším dílem.

Nik0leta
Nik0leta
25.10.2023 5 z 5

Druhé díly většinou bývají slabší než ty první, ale to v tomto případě určitě neplatí. Parádní! Původně jsem čekala, že bude o dalším z bratrů Royalovců, ale byla jsem mile překvapena, že dál sleduje osudy Reeda a Elly.

uzivatel83509
uzivatel83509
07.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Skvělý druhý díl! Naprosto boží čtení...
SPOILER: Líbilo se mi, jak se Reed snažil, aby mu Ella odpustila... Easton je docela psychicky v prdeli a má k Elle vytvořený hluboký vztah, doufám, že z toho nebude v dalších knížkách nějaký "problém".. Že by Jordan konečně dostala za vyučenou? :-) Líbí se mi, jak jeden člen rodiny chrání toho druhého a naopak! Dokonce mi začíná být sympatický i Callum, jak se zachoval ke konci knížky a postavil se za Reeda a Ellu :-)
Konec knihy, wau, Brooke je ze hry, ale kdo to?? Začnu hned další díl, zajímá mě, jak dopadly testy otcovství... pokud by byl otec Royal, kterého z bratrů Brooke stihla polapit do svých sítí? - nevěřím, že to dítě bylo Reeda...

Lvíček835
Lvíček835
08.08.2023 2 z 5

Tenhle díl se mi moc nelíbil jako první ale odpad to žádný není jenom je slabší než první jsem zvědavá na další díly

Rapeh
Rapeh
08.04.2023 4 z 5

Zakončení knihy je mega nečekané a hlavně nutí čtenáře shánět další díl. Kniha přečtená za jedno odpoledne, neodtrhla jsem se od ní

AlixPrincess
AlixPrincess
31.01.2023 odpad!

Další nechutná klišé slátanina podporující toxické vztahy.

Sirina
Sirina
29.12.2022 4 z 5

Velice dobré pokračování Papírové princezny. Opět se kniha dobře čte, je tu několik nečekaných momentů, především "zakončení" jsem opravdu nečekala. No nic, jdu sehnat další díl.

hankapimi
hankapimi
19.12.2022 3 z 5

No pěkná motanice se z toho vyvrbila, ale v každém případě by mi nevadilo, kdyby autorka strouhla počet stránek a opakující se situace na půlku... Chvílemi se mi zdálo, že čtu 50 odstínů šedi....

MAU256
MAU256
19.11.2022 5 z 5

Konečně si Reed a Ella připustí, že se milují. Ale nic nemůže být jen růžové. Myslím, že se mi tento díl líbil ještě mnohem víc než díl první. Ella se stala v jejich rodině nejdůležitějším členem, který všechny stmeluje. Všichni Royalové si jí zamilovali a ona si zamilovala je. No a ten konec, budu se muset vrhnout na další díl. I tento můžu jen doporučit, je to krásně čtivé.

munka
munka
30.10.2022 5 z 5

Bola som zvedavá, čo prinesie druhý diel a nie som sklamaná. Pokračovanie príbehu z pohľadu Elly a Reeda bol osviežujúci a tak sa teším na pokračovanie.

_Brunetka_
_Brunetka_
17.07.2022 5 z 5

Knížka byla samozřejmě jako předchozí díl velice povedená. Je až neuvěřitelné, co všechno může vzniknout z pouhých emailů. Nicméně tato kniha byla oproti té předchozí spíše založena na vztahu Reeda a Elly,což jí ani tak neubíralo na čtivosti a stále tam bylo také dost vtipných momentů a situací. Všechny postavy z knížky miluju a Ellu obzvlášť, tu by si nikdo nikdy nedovolil nazvat jako ubrečenou chudinku, jaké bývají ve většině knihách. A otevřený šokující konec to opět zpečetil,avšak ovládla jsem se a nesahala hned po dalším dílu.

tittanie
tittanie
30.06.2022

Včera jsem dočetla první díl a hned jsem se pustila do druhého dílu, který jsem dneska přečetla celý.
Jsem ráda, že autorka pokračovala, tam kde přestala, ale musím říct, že prvních pár kapitol se mi moc nelíbilo, protože Reed se motal v kruhu a nikam se neposunoval, pak se to ale rozjelo. A konec super, moje fantazie pracuje naplno a jsem zvědavá, jestli se trefím nebo jestli jsem mimo. Ještě jsem si vzpomněla, že jsem chtěla dopsat, že mi vadilo množství bitek a spíš bych uvítala nějaké slovní přestřelky.
Ale asi si dám na pár dní pauzu, abych nezhltla celou sérii najednou.

Fortuna7
Fortuna7
13.06.2022 4 z 5

Tahle série je tak neskutečně úžasná Argentina! :-D
Konkrétně Prokletý princ je opravdu hodně žhavá kniha plná emocí. Co mi tady ale trochu vadilo, byly všudypřítomné rvačky. Všechny problémy se tady prostě vyřeší pěstmi...
Po dokonalém konci jsem natěšená na další díly!