Papírová princezna

Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří j... celý text

Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.

Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.

Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.4329

Royalové (1.)

Paper princess (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

Jupijow
včera

Děj jak z červená harlekýnky, úplně mimo realitu...ale je to tak blbý, až je to vlasně neskutečně zábavné čtení...no jo, určitě dám další díl :)

NicaCola
předevčírem

Kniha vlastně úplně bez děje. Všichni bohatí a krásní. Ze dne na den se hlavní hrdinka stane bodem vesmíru. Ale víte co? Já tu knihu přečetla během chviličky! :D Asi jsem takovou nenáročnou oddechovku potřebovala :)

xNelly
předevčírem

Perfektní oddychovka :)

velunka1269

Jak to napsat. Kniha mě úplně pohltila, přečetla jsem ji za necelý den, nemohla jsem prostě přestat. Royalové mě dostali. A ten konec... To je mučení čekat na příští týden až mi dorazí další díl...

prestiggio

Nie je to moj styl knih. Puberťáci a ich problémy. To ma nikdy nebralo. Hrdinka chudinka, ktora je sama proti celemu svetu. Vsetci jej ublizuju ale ona sa neda. Isla mi riadne na nervy. Oblubila som si Eastona. Ale knihu som doslova zhltla. Dobre napísaná. Uz som aj zacala druhy diel. Som zvedava ake tajomstvo maju Royalovi.

jani.ruzicko

Co to je sakra za konec dílu? Kdyby nebyl venku druhý.. asi by mě mrsklo.. jdu na něj... :D tento díl fakt skvělej... a Easton mě fakt bavil... takovej mazlíček :D Vtipné, nabité.. čtivé... určitě doporučuji :)

michaela8804

Čerstvě dočtená, takže i moje pocity z příběhu jsem čerstvé, když píšu tuhle recenzi. Myslím, že Elle Kennedy nezklamala. Spolupráce s další autorkou oživila styl příběhu a jsem ráda, že to nekončí jen u jedné knihy. Nejsem úplně zvyklá na ich formu pouze jednoho hrdiny, mám raději, když můžu číst příběh z obou úhlů.
Ella je statečná a umí být tvrdá, dokáže se poprat se světem a líbí se mi, že se nenechá jen tak ponížit. Reed mě ze začátku rozčiloval, jak byl až agresivní, když ji tolik nesnášel. Příběh je prošpikovaný intrikami a lží, postupně se všechno vyřeší a pravda vyplouvá na povrch. Konec je úplně otevřený, čili stačí zaklapnout a vzít další díl. Easton je neskutečně vtipný a celá rodina Royalů dává knize šťávu.
Je to parádně napsané, čte se to jedním dechem, nenechá vás přestat, podle mě pecka! Otevírám už další díl.

patty64

Royalové mě zničili na posledních dvou stránkách!
Doporučuji!

SimonaM86

Celou dobu co jsem to četla jsem si říkala, že je to slátanina, ale i přesto jsem četla pořád dál a kdykoliv jsem měla chvilku tak jsem četla. K srdci mi teda hlavní hrdinka Ella nepřirostla ( na to, že se reprezentovala jako panna tak měla obdivuhodnou představivost :-), abych to vyjádřila v mezích slušnosti :-)) přesto všechno jsem zvědavá jak to bude pokračovat a co vlastně za prokletí v těch Royalech dřímá.

kalinkacz

Hype, který tuto knihu provází od jejího vydání je obrovský... Já sama si řekla, klidně mě může minout, jenže doporučení se na mě stále valila a já si řekla, ach jo, tak podlehnu... Děkuju bože, že jsme to udělala.. Mám tu další závislost, do které jsem se zamilovala... Upřímně, není to nic kvalitního, je to čtivé, chytlavé a jednoduše hodně návykové... Mám za sebou i druhý díl, který je ještě lepší, než tento a čekám na září!

luciefeix

kniha mě velice chytla a nepustila :)

Makulka1992

Mě se kniha moc líbila. Připomínala mi Rosemary Beach tak trochu.... Reed a Eaton no kdo by je doma nechtěl :) Gideon stal hodně bokem a o dvojčatech sem tam nějaká zmínka, škoda,o nich tam toho mohlo být víc. Určitě půjdu do dalších dvou dílů protože ten otevřený konec to mě položilo

Zdenulkaa

Velice čtivá kniha - doporučuji

Markét.t

Nesmírně čtivá kniha, kterou jsem prakticky až do konce nemohla odložit. Stránky mi ubíhaly úplně sami a příběh mě doslova pohltil.
Příběh se sice pohybuje na hranici uvěřitelnosti a dalo by se říct, že je to spíše taková pohádka, ale i tak jsem si čtení velmi užila.
Knihu hodnotím jako skvělé odpočinkové letní čtení, které nevyžaduje velké soustředění. Už se moc těším na další pokračování, protože ten konec?!

Paintka01

Na tuhle knihu jsem náhodně narazila v knihkupectví, vůbec jsem o ní nic nevěděla, ale i tak jsem si ji koupila.
Příběh hlavní hrdinky mě opravdu uchvátil, knihu jsem přečetla jedním dechem. Četla jsem i přes noc, protože jsem se od čtení nemohla odtrhnout a jít prostě spát.
Knížka je romantická, erotická, místy jsem se i musela smát.
Každopádně doporučuji, je to opravdu poutavé čtení. :)

betule3

Ze začátku jsem si myslela, že to bude průměrná slaďárna, kterých jsem už četla mraky. Potom jsem se ale více začetla a kniha mě do konce nepřestala překvapovat. Hlavní hrdinka mi byla chvílemi nesympatická, ale to je asi jediné, co bych vytkla. Za mě super kniha a už se moc těším na pokračování.

Kitul

Pro mě úplně úžasná kniha. Během cca 8 hodin přečtena jak mě chytla. Uz se těším na druhy a třetí díl.

PandaGirl

Co k tomu říct? Styl psaní byl dobrý. A to je asi všechno. Zbytek byl bezduchý, který jsem už viděla v jiných knihách. Nechápu, co na tom bylo tak úžasné nebo co mělo být na tom konci tak překvapivé? Prostě ne. Je to normální (spíše podprůměrná) kniha, které nemá nic extra.Vývoj postav nulový, stejně jako příběhu. Vypadalo to, že autora se vůbec nezamýšlela nad tím, že by to mělo mít nějaký průběh a ne si jen podat ruce a budeme všichni "milující rodina". Nehledě na to, že jsem knihu našla v dětském oddělení.
Bylo by lepší kdyby kniha byla lépe označená, než se dostane do rukou nezralých dětí.

ankaras

Rychle sem s druhým dílem!

ardeas

Autorku mám rada, sériu Off campus žerem, ale tu to je trocha inak nastavené. Smrdí to intrigami, no jej štýl podania príbehov mám rada. Viem dobre pracovať s dejom i charaktermi. Čítala som už aj ešte nepreložené v originále zostávajúce dve knihy a určite po nich siahneme ešte raz v "našom jazyku" :)

avalonek

Tak tohle mi úplně vzalo dech.Dočítatala jsem to s takovou bolestí,jakou musela cítit hlavní hrdinka.Asi jsem velká citlivka,ale tohle byl tak úžasný příběh.Je vidět,že spisovatelka umí a to co předvedla v sérii campus,tak tady jen potvrzuje své kvality.Ja jsem naprosto spokojená.A teď čekat na další díly.

cace

Půjčila jsem pro dceru, protože bych jí přála čtivý okořeněný romantický příběh. Po nahlédnutí jsem se rozhodla nejprve si knihu přečíst (cenzura). Příběh je velmi čtivý, taková Pretty women, Popelka a Padesát odstínů šedi dohromady. Nad klišé a jednoduchost bych se povznesla, kniha je pro pobavení. Ale ta nedůstojnost ženy, takhle to vypadat nemá a proto vracím zpět do knihovny a dceři nepředávám. Škoda. A nerozumím tomu, zda, že to spolu Reet a Ella nedělají klasicky, to má být jako morální v té spoustě věcí, co se tam běžně dělá? Omlouvám se za spoilery. Dávám tři hvězdy, vůbec nechci být nadměrně kritická, ti kluci a i táta se mi vlastně všichni líbili:))

sebemi

Asi je to mířeno na náctileté, ale já skoro třicátnice jsem to slupla jak malinu :D letní čtení s drzou hlavní hrdinou a sexy mužskýma :D

marketa8548

Takova ta klasicka trilogie. Ocenuji predevsim namet, a to,ze hlavni hrdinka neni zadna placka. Kniha byla jinak velmi ctiva, poutava. Jako samozrejme pribeh nerealny, ale jako oddychovka super.

Alex.Barunka

Opravdu nechápu, jak si tato chabá kniha z žánru New Adult, vysloužila tak vysoká hodnocení.
V bodech:
- naprosto chabý a těžko uvěřitelný příběh
- zápletka téměř žádná
- žádná hloubka, jednoduché, přímočaré
- předvídatelné
- naprosté klišé rysy
- nepropracované postavy asi tak se třemi charakterovými vlastnostmi
- věčně se opakující fráze
- neprokreslené vztahy, které nemají žádné základy, což pak v některých situacích působí prostě nedomyšleně

Snad jediným pozitivem je fakt, že je kniha napsána neuvěřitelně čtivě, a proto čtení zabere nanejvýš jeden den. Ráda bych souhlasila s tím, že se jedná o jednoduchou oddechovku na léto ideální, ale to bylo s prominutím tak absurdní a hloupé. Rozhodně se to dalo uchopit i jinak.

josska

Knížka se dobře četla,bavila a konec mě teda překvapil a dostal nechápu tak se těším na další díl

Skatty

Zhltla jsem jí za dvě odpoledne. Příjemná oddechovka. Těším se na další díl.

Lee7

Dostala jsem se ke knize náhodou a opravdu mě překvapila.. chtěla bych znát zbytek tajemství a bavila jsem se skvělým humorem. Těším se na druhý díl

Ttammarra

Kniha se četla rychle a vtáhne do děje. Je to lehké oddechové čtení. Na mě nic moc hlubokého, ale hodí se určitě na dovolenou nebo pro odpočinek. Konec je dost otevřený a určitě se chystám na druhý díl.

BarkaS

Nejsem si úplně jistá, zda bych si přála, aby tohle četla má budoucí náctiletá dcera, ale bylo to překvapivě zábavné dívčí čtení. Vtáhne to do děje a nepustí, pokud zrovna nebalancuje na hraně přílišného nesmyslu, což se občas stává. Konec těžce nedává smysl, jako by se někteří hrdinové pomátli, ale ona už nám to autorka vysvětlí v příštím díle. A Ella mě snad přestane nutit obracet oči v sloup, když se chová jako panická sedmnáctka. Počkat! Ona je sedmnáctka. Takže ano, dvojka bude taky.

pro dospívající mládež (young adult) romance

Elle Kennedy

Erin Watt (p)