Poslední místo, kam se podíváš

Poslední místo, kam se podíváš https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323996/bmid_posledni-misto-kam-se-podivas-kgL-323996.jpg 4 195 55

Roxana Wearyová série

1. díl

Nikdo neví, co se stalo se Sarah Cook. Krásná blonďatá teenagerka zmizela před 15 lety, té noci byli její rodiče ve svém domě brutálně zavražděni. Její přítel Brad: černoch a ze špatné části města, byl usvědčen z vraždy a nyní je v cele smrti. Ačkoli celou tu dobu trval na své nevině, čas se krátí... Do popravy zbývá jen pár týdnů, když jeho oddaná sestra nahlásí, že Sarah zahlédla u jedné čerpací stanice. Je ochotna zkusit cokoli, najme soukromého detektiva Roxane Weary, která se snaží Sarah najít. Roxanne se stále nemůže vzpamatovat z nedávné smrti svého otce-policisty při výkonu služby, snaží se zapomenout tak, že pije ve dne v noci. Ale příběh Sarah ji pohltí, zvláště když najde spojení mezi ním a nevyřešeným případem svého otce, ve kterém jde také o únos mladé dívky. A Roxana zjistí, že dívek bude zřejmě mnohem víc...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

The Last Place You Look , 2017

Dukatka
07.10.2020 5 z 5

Perfektni kniha

Ellen16
10.09.2020 5 z 5

Na krimi a detektivky se spíš dívám, nebo je poslouchám jako podcasty a k téhle knížce jsem přišla úplnou náhodou, když jsem ji dostala jako dárek (e-knihu) k nákupu jiné knihy. Autorku jsem vůbec neznala, jsem ale moc ráda, že jsem ji objevila. Je to skvělá a napínavá detektivka se zajímavými postavami, ke konci jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem chtěla vědět, jak to teda dopadne.

Adush
18.08.2020 5 z 5

Skvělá kniha, úplně mě pohltila, spousta postav a různé zápletky. Rozhodně doporučuji.

hanap
11.08.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, výborná zápletka, nejde se od knihy odtrhnout.

jarka2222
11.08.2020 5 z 5

Musím uznat, že jsem se mýlila. Ze začátku jsem hledala důvod, proč knížku vůbec dočíst, hlavní hrdinka se svými problémy mi byla vyloženě nepříjemná. Ale postupně si hrdinka prošla nějakým vývojem a děj příběhu nabíral na intenzitě. Výborná, napínavá a čtivá kriminálka, nemohla jsem se od konce vůbec odtrhnout.

martina1199
07.08.2020 4 z 5

Tohle se povedlo :-) Myslím, že mám po Lacey od S. Bolton další oblíbenou vyšetřovatelku. Roxana se mi dost zamlouvá :-)

dalia1769
26.07.2020 5 z 5

Autorku jsem neznala a kniha mne velmi příjemně překvapila. Čte se velmi dobře, nechybí trocha humoru a nadhledu, Roxana určitě není prvoplánově kladná postava, ale přesto jsem si ji poměrně rychle oblíbila. Román mi připomínal klasickou americkou detektivní školu, srovnání s Philem Marlowem není od věci. Vidím, že je označeno jako první díl série, takže se těším na další.

Makaja
11.07.2020 4 z 5

Nečtu zrovna moc detektivky, ale tohle mě bavilo. Obvykle nesnáším, když hrdina knihy pije nebo fetuje, ale Roxanu jsem si tak nějak oblíbila.

Evazita
07.06.2020 5 z 5

Na to, že jsem si knihu mohla stáhnout zadarmo, supr čtení.

Tracyenka
01.06.2020 4 z 5

Na knihu jsem vlastně narazila úplnou náhodou, když byla na stránkách jednoho knihkupectví volně ke stažení v podobě eknihy. Když jsem si hrála s nahráváním a nastavením čtečky, nějak jsem se začetla a příběh už mě nepustil. Roxana je sympatická vyšetřovatelka, jen mi u ní vadí ta přemíra alkoholu.
Samotný příběh je sice s odstupem těžko uvěřitelný, ale napětí rozhodně nechybělo, i když už jsem před odhalením nějakou dobu tušila, kde bude problém.
Pokud vyjde další kniha, určitě si jí ráda přečtu.

Paulmain
15.05.2020 3 z 5

Dobré, Roxana je sympatická a často i vtipná.

Misshell1
05.05.2020 4 z 5

No posledních 100 stran mi dalo zabrat, asi jsem se do toho moc ponořila a musela jsem knihu na chvíli odložit. Mohu doporučit.

caldap
27.04.2020 4 z 5

Kniha se pěkně čte, příběh je zajímavý, nechybí napětí a místy překvapivý děj, akorát ten alkohol u hlavní představitelky mi moc neseděl. Pěkná detektivka.

RADOST
27.04.2020 4 z 5

Dobrá, spíše zábavná detektivka, věnující se útěkům mladých žen z domova. Jsou to vždy jen útěky? Nejsou tyto ženy oběťmi trestných činů? Bylo to rychlé odpočinkové čtení a přenesla jsem se i přes nevyzrálé jednání vyšetřovatelky, utápějící se v alkoholu a svých vlastních traumatech. Přečtu si i další díl série.

kneslova
10.04.2020 4 z 5

Celkem slušná detektivka. Vyšetřovatelka zase alkoholička, ale pohoda, zajímavé téma, na konci správné napětí.

veronika9761
09.04.2020 5 z 5

Prijemne cteni na jedno nedelni odpoledne.

TerezaJágrová
02.04.2020 5 z 5

Skvělá detektivka, napínavá, překvapivý konec. Doporučuji

rekon
24.02.2020 4 z 5

Knížku jsem našla vrácenou v knihovně a musím říct, že je to povedená detektivka.
Velmi pěkně napsaná, závěr byl překvapivý.

Mokako
22.11.2019 4 z 5

Kniha příjemně překvapila. Zápletka byla super a hlavní hrdinka sympatická.

Polinka92
01.11.2019 4 z 5

Napínavé a zamotané až do konce. Můžu doporučit.

vězení, věznice odsouzení nevinného thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2018  82%Poslední místo, kam se podíváš

Kniha Poslední místo, kam se podíváš je v