Rotvajler

Rotvajler https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6039/rotvajler-6039.jpg 4 14 5

Inez Ferryová byla po smrti manžela donucena z finančních důvodů pronajímat pokoje nad svým starožitnictvím v Marylebone. Obyvatelé tvoří malou, ale rozmanitou komunitu. Životy všech naruší série na první pohled bezdůvodných vražd mladých dívek. Napětí ještě vzroste, když vznikne podezření, že vraždícím maniakem může být jeden z podnájemníků...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

The Rottweiler , 2003

alca-212
20.07.2023 5 z 5

Přemýšlela jsem, kterou knihu si v rámci ČV přečtu ještě jednou. Kandidátů bylo dost, nakonec jsem se rozhodla pro moji oblíbenou Ruth Rendell. Knih od ní mám doma nepočítaně, vybrala jsem Rotvajlera. A jako bych četla poprvé, nepamatovala jsem si vůbec nic :-). Autorčin styl psaní mě opět dostal, čtení jsem si užila.
Paní spisovatelka asi nebude pro každého, přesto ji ráda doporučím.

Luigi1
08.04.2023 4 z 5

Vrah byl znám ud prvnítřetiny ve které se vrah zamýšlí nad tím proč vraždí

Johhanka79
31.08.2019 3 z 5

Taak smutné. Trvalo mi delší dobu, než jsem se do této knihy začetla. Přiznávám se, asi do poloviny mne tato kniha ani nebavila. Posledních asi třicet stran jsem však přečetla jedním dechem a ve výsledku nejsem zklamaná. Vůbec nejsem zklamaná. Takže doporučuji, už pro nahlédnutí do lidské mysli. Za tři hvězdičky a kousek:-)

kleozpatra
26.08.2018 4 z 5

Opět další Ruthina výprava do zmatené vrahovy mysli, tentokrát do prostředí činžovního domu, krámku se starožitnostmi v přízemí a obyvateli, zpoza jejichž skříní s kostlivci tak trochu pomrkává Agatha Christie.

Agi
18.08.2011

Atypická detektívka, v ktorej je vrah známy už v prvej tretine knihy a následne sa zamýšľa nad tým, ktoré pohnútky z detstva ho priviedli
k nutkaniu vraždiť mladé ženy.