Rostliny v interiéru

Rostliny v interiéru https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109637/rostliny-v-interieru-109637.jpg 4 12 4

Kniha radí začínajícím i zkušeným pěstitelům pokojových rostlin jak vybrat správný druh pokojových rostlin pro všechny typy interiérů. Kniha má pět hlavních částí: Rostliny ozdobné květem, Rostliny ozdobné listem, Umístění, Zvláštní použití rostlin a Zvláštní skupiny rostlin. V každém oddíle čtenář najde výběr rostlin, které se hodí nejlépe do dané situace nebo k určitému účelu, nebo mají zvláštní okrasnou hodnotu díky svému zbarvení či tvaru. Každá rostlina je představena pomocí fotografie, ke které jsou přiřazeny další informace důležité pro její úspěšné pěstování - nároky na světlo, teplo, vlhko, hnojení...... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Knižní klub

What houseplant where , 1998

georginaa
georginaa
04.09.2022 5 z 5

Pěkná kniha květin pro krásný domov. Z této knihy jsem vypěstovala a vybrala si kolem dvaceti květin a opravdu se mi dařilo je pěstovat. Jsem ráda za tuto pomoc, jak si je vypěstovat v pohodlí domova.

archivářka115
archivářka115
07.05.2021 4 z 5

Já raději pěstuju kytky v exteriéru.Pokud si chci koupit nějakou kytky do bytu, tak mi tato knížka poradí. Fotky jsou hezké.

Usire
Usire
26.01.2021 5 z 5

Krásný vizuál, mě mnohdy navnadil na pěstování něčeho opravdu zajímavého. Fotografie jsou naprosto skvostné a připojené informace většinou stačí.

gabrimi
gabrimi
31.03.2013 4 z 5

Ráda po ni občas sáhnu pro nějakou tu radu.

pokojové rostliny

Autoři knihy

Kniha Rostliny v interiéru je v