Hranice nevinnosti

Hranice nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229758/bmid_rosemary-beach-hranice-nevinnosti-b6N-229758.jpg 4 764 143

Rosemary Beach série

Chceš to, co bys neměl mít… Je jí teprve devatenáct. Je to dcera jeho nového otčíma. Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku. Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je ona ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne. Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví… Blaire do toho možná spadne příliš hluboko.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Fallen Too Far , 2012

Hipi
31.08.2016 2 z 5

Perverzní červená knihovna.

nikola9330
25.08.2016 5 z 5

Velmi čtivá kniha, která mě bavila hned od začátku. Blaire správným způsobem nevinná, ale kdo by nepodlehl Rushovi? :D Líbily se mi zvraty, náhlé situace a ty sexuální někdy až perverzní situace do toho krásně zapadly a dodaly tomu všemu šťávu. Parádní!

Liduka
25.06.2016 3 z 5

Kniha se sice dobře četla, ale Rush mi byl od začátku dost nesympatický. Navíc tam bylo na mě až dost sexuálních scén. Konec mě každopádně překvapil, hlavně co se týkalo Blaiřina otce, proto nakonec dávám tři a půl hvězdičky.

čmuchinka
04.06.2016 4 z 5

Nenáročná a předvídatelná knížka, všechny knihy mají stejný spád, sexy zlobivý a bohatí hoši co zachraňují sladké ,krásné dívky.....za mě plus příjemná od-dechovka...každý příběh má svoji zápletku

Julia_pt
03.05.2016 4 z 5

Knížka není špatná, zachránila mě před nudou.
Blaire je nevinná tím správným způsobem, ze správných důvodů, ačkoliv smutných. To byla docela úleva. Už podle toho bylo poznat, že se to dá číst. Blaire není postava, co by vám šla proti srsti, i když si myslím, že na konci to mohla Roshovi odpustit. Hodně jsem se bála, jak do všeho zapadala Roshova mladší sestra Nan! Představovala jsem si ty nejhorší scénáře a proto mi koncová zápletka nepřišla tak hrozná, takže jsem očekávala jiný konec. Ale jinak mě překvapila. Samozřejmě si přečtu pokračování. :)

Aurorita
27.03.2016 5 z 5

Sice asi už nepatřím mezi cílovou skupinu, přesto se mi kniha moc líbila. Pravda, že hlavní hrdinka byla na můj vkus někdy až moc pubertální. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

andulka1406
16.03.2016 5 z 5

Dlouho jsem nepřečetla knihu tak rychle, jako tuhle. Opravdu mě to bavilo. Oddechové čtení s trochou napětí. Těším se na další díl.

Mišík
06.03.2016 4 z 5

Kniha mě ohromila, je velmi čtivá, oddechová a plná napětí. Nechybí ukázka rozdílů v odlišných vrstvách a vztahy mezi nimi. Příběh je psán z pohledu hlavní hrdinky. Všem doporučuji.

malazluta
23.02.2016 4 z 5

Řekla bych, že se jedná o standardní knihu ve svém žánru - je líbivá a čtivá, příjemná oddechovka, která nijak výrazně z dané šablony nevybočuje. Každopádně mě se líbila:-)

Xena011
21.02.2016 5 z 5

Krásný příběh, přečteno jedním dechem. Věděla jsem, že jí tají nějaké velké tajemství, ale na konci mě to dostalo úplně stejně jako hlavní hrdinku. Plno emocí již po pár přečtených stránek. Příběh dost zajímavý, ale neřekla bych, že příliš reálný, i přes to určitě stojí za to si tuto knihu přečíst.

Katuschkaaa
09.02.2016 2 z 5

Bohužel jedna z nejslabších z žánru Young Adult... přečteno za jeden večer a byla jsem ráda, že se nemusím trápit dál... o přečtení druhého dílu budu ještě hodně dlouho přemýšlet...

Terezkaa69
09.01.2016 5 z 5

Tuto knihu velmi doporučuji. Přečetla jsem ji za dva večery a po každé kapitole jsem si řekla: "Tak dnes už končím, dočtu to zítra." Ale pokaždé jsem musela prostě pokračovat!
Obě postavy jak Blaire tak Rushe (teda hlavně Rushe:3 :D) jsem si zamilovala. Nan jsem nesnášela a to její tajemství ještě víc.... Na konci mi i slzy tekly. Je to kniha kterou si v budoucnu přečtu ještě několikrát...:)

laila15
05.01.2016 4 z 5

Knihu můžu s čistým svědomím doporučit! Kniha je psána lehce a není žádný problém ji přečíst za jeden den(večer). Hlavní hrdinku si prostě musíte zamilovat a lehce se vcítíte do její kůže. Místy jsem měla až slzy na krajíčku no prostě emocemi nabitá knížka. Krásné čtení určitě DOPORUČUJI!

GiraffeAndy
03.01.2016 1 z 5

Bohužel suverénně nejhorší kniha, kterou jsem za poslední rok přečetla... Čekala jsem milou oddechovku, klasický dívčí román třeba ve stylu Colleen Hoover apod., ale bylo to tak neskutečně hloupé, že jsem měla po dočtení chuť s knihou třískat o zeď (a to bych přitom svým knížkám nezkřivila ani růžek). Rush je neuvěřitelný hajzl a Blaire zase neskutečná naivka. Nesnášela jsem je oba. Skoro celá kniha je jen nepovedená červená knihovna, až ke konci se konečně objeví i nějaký děj, ale ten závěrečný zvrat pak působí dost divně. Zachraňuje to pouze relativně čtivý autorčin styl, díky kterému jsem knihu dočetla. Nedoporučuji.

dikyna
30.12.2015 5 z 5

Co dodat,prostě knihy od Abbi miluju:-)

luciefeix
20.12.2015 5 z 5

hodně mě kniha vtáhla do deje .. takový príběhy to je presne pro mě

Justme3
13.12.2015 5 z 5

Pamatuji si, kdy jsem si poprvé přečetla anotaci k této knize. Reakce? Byla jsem znechucená! Milostný vztah mezi nevlastními sourozenci? Eh, tak to ne...
Nějak mi ušlo, že Blaire a Rush nemají ani kapku společné krve. Jsou to vlastně dva náhodní mladí lidé, kteří se vůbec neznají a nezajímají se o to druhého... No, ono to není až tak pravda. V knize se průběžně dozvídáme jak těžký život naše malá Blaire měla, jaké zkoušky musela podstoupit a jaká překvapení si pro ni život (v tomto případě autorka Abbi) připravil.
Rush byl pro mě tvrdý oříšek. Asi každá holka by ho chtěla. Téměř každá. Já bych nejspíše spadala do té malé hrstky, která by řekla "Ne díky!". Proč? No, na můj vkus byl chlapec moc ochranářský, majetnický a ne vždy se mu správně spojila všechna kolečka v hlavě.

Ovšem, ačkoli kniha měla jisté nedostatky, hodnotím ji 5*. První čtení mě doradilo, ovšem, když jsem se ke knize vrátila o několik měsíců později, "zralá" na jejich příběh, líbil se mi. Dokonce jsem ho zbožňovala ( a ano, kapku nenáviděla zároveň- ta naivita, hloupost a Rush občas až moc vyčnívali).
Rozhodně pokud chcete něco oddychového, u čeho se usmějete a možná i trochu popláčete a rozhodně chcete vypnout, je tato kniha právě pro vás :)

Markett
11.12.2015 4 z 5

Romantická oddechovka, jen lehce předvídatelná. :)

Popravdě řečeno, je knížka se čte jedním dechem a opravdu vás strhne do děje. I když tak nějak očekávala že konec bude takový a takový, stejně mě knížka bavila a ráda jsem ji četla. Jsem zvědavá na další díl, který možná bude mnohem zajímavější. :)

Laf
22.11.2015 5 z 5

Moc pěkný příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. Navíc je to psáno stylem, který nenudí. Díky tomu budete chtít hned sáhnout po dalším dílu.

Haňulec
13.11.2015 5 z 5

Krásný příběh o plaché holce, která je meviina jako samo nebe a prošla si peklem. Kniha psaná lehkou formou a člověk se od příběhu nedokáže odtrhnout. Knihu mohu jen doporučit. :-)

láska smrt pro ženy rodina romantika sirotci Florida rodinná tajemství

Abbi Glines
americká, 1977