Hranice nevinnosti

Hranice nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229758/bmid_rosemary-beach-hranice-nevinnosti-b6N-229758.jpg 4 764 143

Rosemary Beach série

Chceš to, co bys neměl mít… Je jí teprve devatenáct. Je to dcera jeho nového otčíma. Je stále naivní a nevinná, protože uplynulé tři roky strávila pečováním o nemocnou matku. Ale pro čtyřiadvacetiletého Rushe Finlaye je ona ta jediná věc, která je tabu. Peníze slavného otce, matčino zoufalství vyhrát jeho lásku a jeho šarm jsou tři důvody, proč mu nikdy nikdo neřekl ne. Blaire Wynn opustila malý farmářský domek v Alabamě poté, co jí zemřela matka, a přestěhovala se k otci a jeho nové ženě do rozlehlého domu na pláži na Floridě. Není připravená na změnu životního stylu a ví, že do tohoto světa nikdy nezapadne. A pak je tu její nevlastní bratr, se kterým ji táta přes léto nechal, zatímco se ženou utekl do Paříže. Rush je stejně tak zkažený, jako je úžasný. Dostal se jí pod kůži. Blaire ví, že pro ní není dobrý a že nikdy nikomu nebude věrný. Je znuděný a má tajemství, které by Blaire neměla nikdy odhalit, ale i když tohle všechno ví… Blaire do toho možná spadne příliš hluboko.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Fallen Too Far , 2012

Mišule_11
02.01.2019 5 z 5

Před tím, než se vůbec pustím do čtení, tak si říkám, že jsem na takové knihy už stará, ale po dočtení se nestačím divit, jak mě knížka dokáže překvapit! :) Líbila se mi, tak moc, že jsem se musela pustit hned do dalšího dílu, jinak bych nevydržela..! :)

AniDi
20.12.2018 5 z 5

Už se mi dlouho nestalo, abych četla do rána a ani si to neuvědomila. Hluboké myšlenky v knize nehledejte a přesto měla spád a "tu pravou" lásku.

Musa7
29.09.2018

Krásná série přečtená jedním dechem!
Blaire mi byla velmi sympatická!
Nan, rozmazlená princezna!

Shanib
29.08.2018 5 z 5

Na prvních pár stránkách se mi příliš nelíbilo vykreslení postav...protože vlastně chybělo. Nebyly tam žádné hlubší myšlenky hrdinů a ani vyjadřování pocitů či emocí. Říkala jsem si, že spisovatelka se s tím tedy moc nepáře. Pak jsem se ale najednou začetla a zjistila jsem, že "ono" to nějak přišlo, ani nevím jak. Je to krásná knížka na odpočinkové čtení, kdy se chcete hloupě usmívat nad romantickými pasážemi, protože to Blaire a Rushovi strašně přejete

aliisalounu
29.08.2018 5 z 5

Od knížky jsem moc nečekala a možná právě proto mě příjemně překvapila. Četla se úplně sama, byla jednoduše napsaná a skvělá pro odpočinek.

jana89
04.08.2018 5 z 5

Kniha mne zcela pohltila... prečetla jsem ji za jediný den... Blaire jsem si velmi oblíbila... její príběh o matce a sestre dojemný... uz ted se těším na to co prinese pokracování.

sd1992
30.07.2018 5 z 5

Myslela jsem si, že to bude taková nemastná, neslaná oddechovka, ale nakonec mě to celkem mile překvapilo. Hlavní hrdinku Blaire jsem si oblíbila, je mi svým chováním sympatická. Za to Nan teda nemůžu vystát, ani když přihlédnu k faktu, kvůli kterému se chová jako kráva. Kniha se čte hrozně snadno a rychle, tak jdu hned na další díl. :)

Leňulaaa
15.06.2018 5 z 5

Nečekala jsem, že mě kniha tak chytne. Děj mě do sebe naprosto vtáhl. Skvělá kniha, ideálně se hodí na leto.

monys
14.06.2018

Přečetla jsem všechny tři díly v jednom týdnu. Neskutečne vás vtáhne do děje. Je to romantika podepsána erotikou a city, které hlavní hrdinka cítí. Je to důkaz toho jak se můžou rozdílné světy od sebe lišit a přes to se nakonec spojit. Vytrvalost a oddanost Rushe je dechberouci...

vevik03
07.06.2018 5 z 5

Dobry den chci se zeptat někoho z vás, jak mám dát to,abych tu knihu četla?
Nevim na co kliknout.Děkuji tomu, kdo odpoví

leník511
01.05.2018 5 z 5

Krásná a čtivá knížka. Těším se na další díl.

Blanca_
04.04.2018 4 z 5

Přečetla jsem se za jeden den, dej plyne a prostě vás to vtáhne že nemůžete přestat. Prostor pro fantazii, sympatie k postavám a nenadálý konec - to má tahle knížka! Překvapilo mě ale jak rychle se vyvinul vztah mezi hrdiny, že tak skoro z ničeho. Občas mi bylo trapně při rozhovorech protože se zdály tak nepřirozené! Doufám, že to je jen překladem... Když tohle odpustím, je to boží :3

LucyBooks
19.03.2018 4 z 5

Knížka je spíše oddechovka. Nenáročný děj.

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

tynka65
11.02.2018 5 z 5

Velmi čtivé ;-) přečteno za odpoledne :-)

barborelka
08.02.2018 1 z 5

Absolutně zbytečný díl, který mi spíš poskytl negativní pohled na hrdiny oproti druhému dílu.....
Nejvíc mě pobavilo jak se Nan "snažila a nikdo ji nemel rád"....

janyska13
14.01.2018 4 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem si knihu vybrala ze zvědavosti, tak celkem překvapila.

lucie2952
30.10.2017 5 z 5

Oddechová totální romantika. Četlo se to úplně samo. Přečteno za dva dny a vrhám se na druhý díl.

jani.ruzicko
21.10.2017 5 z 5

Dojemné =) kniha mě bavila, sice nijak originální, ale čtivé =)

jitka7
13.10.2017 4 z 5

Je to kniha pro náctileté, to určitě. Ale příběh si člověk oblíbí a hlavní hrdiny také. Sem tam je příběh naivní, což se dá ale očekávat vzhledem k věku hlavní hrdinky. Rushe jsem si samozřejmě zamilovala a Blaire mi také byla sympatická.

láska smrt pro ženy rodina romantika sirotci Florida rodinná tajemství

Abbi Glines
americká, 1977