Ronanova záchrana

Ronanova záchrana https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63011/ronanova-zachrana-63011.jpg 4 20 2

Ronan série

Ronan – Vysoký, pohledný a v nejlepší kondici... toho času pod zámkem v soukromé pevnosti Šikary, čarodějky zlé pověsti a bezmezné náruživosti. Tarl – Zakrslý, nevzhledný šupák, ale kupodivu nadaný pozoruhodnými magickými schopnostmi. Skutečný přítel, který vám nikdy neodmítne pomoct – když jde o to, vyprázdnit měch vína. Tyson – Silná a houževnatá, jen to nejlepší je pro ni dost dobré... taková je Tyson. Před její pověstí se třesou i orci, zatímco její ruka se nezachvěje nikdy. A rozhodně nemíní přenechat Ronana nějaké laciné zaklínačce. Dejte je dohromady s Koťátkem, pekelným oslíkem, a Guebral od Mrtvoláků – ti mají moc – a vznikne kombinace, před kterou by se Šikara se svou armádou antisociálních skřetů raději měla mít na pozoru!... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Polaris

Ronan\'s Rescue , 1996

Oplak
14.12.2020 4 z 5

Vitajte opäť v Stredosvete! Opäť sa tu dejú veci.

Vtipná a zábavná fantasy.
Kniha má jednoduchý, rýchly dej, nenudí. Ústredné postavy dopĺňa i tentokrát viacero zaujímavých postáv a postavičiek. Vagenovia sú super a Dene & Martel bodujú.
Fajn kniha, kde nemusíte premýšľať nad ťažkými témami a len sa bavíte.
Dobrá voľba na zasmiatie a odreagovanie sa.

E.lisabeth
10.02.2017 5 z 5

Timto dilem je jasno, jsem zamilovana, ted vyckat na pujceni trojky a pak si je stejne vsechny koupim :-D

James Bibby
britská, 1953