Pláž v Chorvatsku

Pláž v Chorvatsku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433347/bmid_plaz-v-chorvatsku-EtN-433347.png 4 1498 332

Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia , 2019

Kitynkap
26.03.2022 5 z 5

Pěkná oddechová knížka

Ešína
26.03.2022 5 z 5

Další perfektní díl Romantických útěků. Krásně vykreslené prostředí a oddechový příběh. Hlavní dvojce mě bavila. Určitě jako predchozí díly můžu jen doporučit.

PavlaT80
23.03.2022 5 z 5

Perfektní kniha na dovolenou.

AndulinaU
10.03.2022 4 z 5

Další skvělá oddechová knížka. Každá trošku jiná, i když model je dost podobný, ono co taky vymyslet za model romantických knížek.

Siege03
10.03.2022 5 z 5

Za mě skvělá letní oddychovka doporučuji

katerina.marko
04.03.2022 4 z 5

Od Caplinové asi nejslabší, ale i tak moc příjemná a čtivá nížka.

Val
02.03.2022 5 z 5

Má pátá kniha ze série a opět spokojenost . Pláž v Chorvatsku určitě patří k těm lepším. Stačí trocha fantazie a jste tam. Úžasné pláže , průzračné moře a skvělé jídlo a pití . V neposlední řadě také sympatické postavičky , tedy aspoň některé . Každopádně Maddie jsem fandila od začátku a jsem moc ráda , že ta pohádka pro velké holky dopadla právě takhle :-)

Nika151
01.03.2022 5 z 5

Již jsem přečetla více knih ze série Romantické útěky a tato byla stejně úžasná jako předchozí..cestování, jídlo, láska. V tomto případě hodně moře, jachta, víno, ryby, klidné i rušné přístavy chorvatských ostrovů. Hlavní hrdinku Maddie už známe jako vedlejší postavu z Cukrárny v Paříži a trosku i hlavního hrdinu Nicka, který je bratr Niny. Ona je personál najaty na poslední chvíli a on host se svou přítelkyni, modelkou Tarou.

janka2000
28.02.2022 4 z 5

Tento román vypráví o lásce, umění, ale i povrchnosti a modelingu. Vlastně nejvíce se mi na knize líbilo, jak mnohovrstvě vykreslila oblast kultury. Kde nechyběly zlé modelky, které ve skutečnosti měly psychické problémy. Nechyběli bohatí můži, kteří tyto oblasti finančně podporují. Bylo tu i malířské umění a dokonce film. V každé oblasti to stejně jako v životě nebylo jen černé a bílý. Vše má svých mnoho vrstev.

marli58
22.02.2022 3 z 5

Moc jsem se těšila na Chorvatsko... To neopakovatelné moře, oblázky a dovolená na lodi. Ale. Příběh byl takový nijaký. Ty hloupé a trapné modelky. Dočetla jsem snad jen kvůli tomu Chorvatsku.

ElessaRiverbow
19.02.2022 4 z 5

Od autorky jsem už četla Čajovna v Tokiu a naporsto jsem si zamilovala její styl psaní. Také naprosto zbožňuju obálky u celé série Romantické útěky. Čekala jsem oddechovou romantiku, nádherný popis a atmosféru Chorvatska a pěkný happyend, a přesně to jsem i dostala. Do knihy jsem se vcelku rychle začetla. Maddie mi už od začátku byla sympatická. Co se týká zbylé posádky lodi, ze začátku jsem měla ráda pouze Siri a Ivana, ale pak se k nim přidal i Nick. Pak tu byly samozřejmě Tara, Cory a Simon, kteří mi celou knihu lezli na nervy a já je nesnášela. Celkově byla kniha moc fajn, ale Čajovna v Tokiu se mi líbila mnohem více.

Maky1505
09.02.2022 5 z 5

Tento díl mě moc bavil, Chorvatsko, moře, loď, zábava užívání, Maddie mě bavila byla skvělá.

Jíťa22
09.02.2022 5 z 5

Super oddychovka

Marry123
02.02.2022 5 z 5

Nějak už nevím jak Romantické útěky a paní Caplinovou vychválit. Ano máme tu stále stejnou předvídatelnost a rychlou zamilovanost, ale i tak tyhle knížky miluju a pokaždé mě dokáže překvapit jak mě dokáže bavit i z prostředí u kterého bych to nečekala. Člověk si řekne... Chorvatsko... Co je na něm? A pak... BUM... Ty popisy a atmosféra celé knížky je tak bezva že hned bych vyrazila na jachtu :D :D (mít na to finance ovšem)...

Klára16
01.02.2022 2 z 5

Nejdřív bych chtěla zmínit plusy… rozhodně to bylo pojaté trochu jinak než předchozí knihy, které byly psány ve stejném stylu, což se mi líbilo. Dál bylo fajn i prostředí, každopádně pak už to stálo docela za nic. Nedávalo mi smysl už ani to, proč se Nick dal dohromady s někým takovým… je popisován jako normální chlap a podle toho, co bylo v knize by se snad někdo takový nezapletl s modelkou, kterou zajímají jen peníze. Pardon, ale aby to bylo uvěřitelnější musel by být jeho charakter vykreslený trochu jinak. Dál mi přišlo, že si to autorka snažila ulehčit jak jen to šlo, ale zase proč ne, bohatí jsou nevyzpytatelní ‍️

Nicméně mi tato kniha přišla jako nejslabší ze série a fakt mě to mrzí, neboť to mohla být příjemná kniha, ještě když se nesla v jiném duchu než ostatní. :)

Tynyton
30.01.2022 4 z 5

Knihu jsem si přibalila jako čtení na pláži a neudělala jsem chybu. Je to to správné čtení pro chvíle odpočinku a pohody, happyend zaručený.

marie0145
26.01.2022 4 z 5

Uplne jsem se zacala tesit na leto a dovolenou v Chorvatsku. Autorka ho popisuje uplne jinak, nez ho znam. Treba se muj pohled ted zmeni

alibaba72
26.01.2022 5 z 5

Při čtení této knihy jsem měl neustále chuť jíst něco dobrého a okamžitě odjet do Chorvatska :-) moc pěkné oddychové čtení.

TerkaM
22.01.2022 4 z 5

Líbilo se mi to, jen jsem tedy nečetla předchozí díly, takže ač to přímo nenavazuje, asi by bylo lepší, kdybych si je přečetla pěkně postupně - takže za sebe doporučuji číst postupně.

NikolaSkop
14.01.2022 4 z 5

Za mě zatim nejslabší z celé série. :( Nebylo to špatné ale nevtáhlo mě to tolika jako předchozí knihy. :)