Pláž v Chorvatsku ekniha

Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete! Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445073/big_plaz-v-chorvatsku-zQl-445073.png 4.1609

Romantické útěky / Romantické úteky 5.

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia, 2019

Kniha Pláž v Chorvatsku

marie0145
včera

Uplne jsem se zacala tesit na leto a dovolenou v Chorvatsku. Autorka ho popisuje uplne jinak, nez ho znam. Treba se muj pohled ted zmeni

alibaba72
včera

Při čtení této knihy jsem měl neustále chuť jíst něco dobrého a okamžitě odjet do Chorvatska :-) moc pěkné oddychové čtení.

TerkaM

Líbilo se mi to, jen jsem tedy nečetla předchozí díly, takže ač to přímo nenavazuje, asi by bylo lepší, kdybych si je přečetla pěkně postupně - takže za sebe doporučuji číst postupně.

NikolaSkop

Za mě zatim nejslabší z celé série. :( Nebylo to špatné ale nevtáhlo mě to tolika jako předchozí knihy. :)

Ivanule

Tak číst o pláži,sluníčku, moři a pak se podívat z okna a sice to sluníčko vidět,ale teploměr o teplých dnech určitě neukazuje své hodnoty, ale spíše minusové se moc do tohoto počasí a lednovém čase nehodí:D Ale to nevadí, už v několikáté knize jsem zjistila, že jsou knihy hrdinkami propojeny, tento díl byl pěkný, do Chorvatska se s dětmi tento rok chystáme, sice ne na loď ale to nevadí. Každopádně děj ubíhal,ale v tomto díle mi vadily některé pasáže, které byly až moc přeslazené a naivní,ale jako oddechovka super, vrhám se na další díl a to do Japonska - a to mě láká:)

mattonka

Fajn oddychovka, ale od Caplin jsou i lepší.

ElizPetrova

Bylo zajímavé číst knihu z prostředí Chorvatska v zimě :D u téhle autorky už v podstatě nevím, co bych recenzovala.. příběh mě nenudil, prostředí bylo krásné letní, děj očekávaný, ale milá kniha. :)

Nikusha
23.12.2021

Věděla jsem do čeho jdu, ale myslela jsem, že tam bude aspoň hezky popsané Chorvatsko. Ale kde nic tu nic. Jenom plytké rozhovory, protivné postavy a předvídatelná zápletka. Četla jsem zatím všechny díly, tak jsem to nechtěla utínat, ale jde to čím dál víc z kopce. Už před tímto dílem jsem měla hodně velkou časovou přestávku, tak nevím jestli se k těm dalším ještě vůbec dostanu. Budu muset zapomenout na tuhle tragédii :D