Romance na tři doby

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milostný příběh padesátileté Dity,vdané úplně normální ženské a pětadvacetiletého fotografa,který teprve zjištujeco vlastně od života chce a co je schopen pro to obětovat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79042/romance-na-tri-doby-79042.jpg 3.961
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Romance na tři doby

regulax
30.03.2021

Skvělé, trefné a humorné pasáže. Krásná romance...

lencin
27.09.2020

Milostný příběh padesátileté Dity, jejího manžela Petra a pětadvacetiletého fotografa Daniela.
(2013)


Monni
05.02.2020

Moje první setkání s autorkou a musím říct, že super. Je to příběh o zkušenostech, které získaných za spoustu let, naivitě a nevědomosti mládí, stereotipu a jeho rozbití, zároveň i dobrodružství a hledání sebe samích. Vážně super příběh. Do postav jsem se dokázala vcítit. Dávám 4* a zkusím i její další knihy.

Han-nah
27.10.2019

Je to moje první kniha od této autorky. Hlavní představitelka Dita je v etapě svého života, kdy hledá sama sebe a hodnotí, zda vztah s manželem je pevný a je jí s ním dobře nebo život prožila s někým, s kým ji spojovala pouze dcera. Nemocný tchán, manžel, dcera, vnuk, vlastní podnikání a najednou se v jejím životě objeví o generaci mladší milenec. Dělá něco špatně? A jakou zodpovědnost v životě převezme. V životě se dostavují situace, ve kterých není volba, zda se zatížíme vinou nebo ne. Líbil se mi i přístup manžela Petra a následný závěr knihy.

Dita sedí sama v potemnělém pokoji a zírá z okna.
uvažuje, "Stálo ti to vůbec za to?" A věříš, že jo? Byla to poctivě prožitá láska. Opravdově a stejně nedokonale, jako jsme nedokonalí my!

Damato
16.08.2019

Safriš, tohle bylo ale dobré čtení. Žádná marmeláda, žádné romantické slátaniny, žádné nemožné sny , ale život takový, jaký prostě je. Je mi nad 50, spoustu myšlenek , které paní spisovatelka ústy hlavní postavy řekla, kolem mě taky už někdy prolétla. Ovšem reakce dcery- to jsem kvitovala s největším jásotem- žádná slátanina, jak jsme zvyklí z podobné literatury- mamince se štěstí přeje a když něco maminka nezvládne , dcera s přehledem doladí a protože je dospělá, ví dobře, co tatínek trochu nezvládl a proč maminka dělá to, co dělá. Za mě prostě supr čtení, bez depresí, bez zbytečných výčitek, bez vrhání špíny jeden na druhého a na třetího. protože všichni jsme dospělí a víme, že za nesoulad ve vztahu mohou VŽDYCKY oba půl na půl.

zdenaR
10.07.2019

Moje první kniha od autorky - nezklamala.
Příjemné prázdninové čtení, trochu zamyšlení a otázek - osloví především ženy věku 50+
Kniha je velmi čtivá, závěr předvídatelný.

intelektuálka
31.01.2019

Především musím napsat, že autorka empaticky pracuje s pocity ...

Dita je padesátka, která pomalu rezignovala na život, když se jí do cesty postaví 25-letý student - a ona musí zvážit, zda má vůbec ještě právo na lásku ...

A co manžel, který žije prací a v ní hledá zázemí - jak on se vyrovná s její nevěrou ?

A mladý Dan - pro kterého není jen erotickým dobrodružstvím ...

Líbilo se mi, s jakou grácií všichni tři řešili další pokračování svých životů...

Je to moje druhá kniha od autorky a určitě doporučím.

Mufa
14.04.2018

Vzhledem k tomu, že se blížím k podobnému věku, byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Asi přesně tak, jak by to opravdu dopadlo. Moc se mi to líbilo, pěkné oddechové čtení.

1