Román za bůra

Román za bůra
ekniha

O čem je tato knížka? O mladíkovi, který si neví sám se sebou rady. Nedostudovaný prodavač v antikvariátu využívá služeb rodinného hotelu Mamá, tápe ve vztahu k mondénní prodavačce z butiku a neví, jak se vyrovnat s tím, co ho obklopuje a štve. Nejlépe o tom napsat knihu. Ale jak na to? Vše zkomplikuje nejobyčejnější ze všech obyčejných dívek, se kterou se náhodně potká a do níž se zamiluje a která mu neustále uniká. Jeho pokusy sblížit se s ní probíhají na pozadí reálných dramatických událostí posledních měsíců u nás i ve světě. Vysoce aktuální román končí v létě 2017 a nabízí řadu otázek osobních i celospolečenských....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354623/roman-za-bura-WV8-354623.jpg 42
Humor, Romány
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Bezvydavatele.cz

Áňa 998

Zábavné a milé čtení :)

Domika

Děj má spád a ubírá se správným směrem. Autor se nezabývá zbytečnými detailními popisy, které jsou pro tuto knihu naprosto zbytečné, soustředí se na děj a rozhovory mezi hrdiny. Chtěla bych také poukázat na to, že v knize se mísí fikce s realitou. Čtenář musí sám rozhodnout, zda-li se události, kterých je svědkem, skutečně odehrávájí, či jsou pouze od našeho spisovatele Edy jako výplň v jeho knize o životě pro vytvoření zajímavého napětí.
Samotný závěr románu se mi velmi líbil. Lehce otevřený konec s vysvětlením všeho, čeho jsme se v knize dočetli. Nemohu hodnotit jinak než 4/5. Ačkoliv je kniha výborně napsaná, lehce mě zklamalo občasné chování hlavní postavy s tím, co se na závěr stalo. I tak knihu rozhodně doporučuji. Pokud hledáte oddechové vtipné čtení o aktuálních tématech, bez zbytečných popisů, Eda Bůr je právě pro vás!

Autor knihy

Eda Bůr