Román pro ženy

Román pro ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/9_/5/mid_roman-pro-zeny-FKG-5.png 4 1075 118

Žena, která sní o velké lásce a po mnoha peripetiích ji konečně nachází, to je nejčastější téma čtiva zvaného červená knihovna… Román pro ženy není vlastně o ničem jiném. Laura, redaktorka časopisu Vyrovnaná žena, a její předčasně ovdovělá matka Jana, povoláním překladatelka, také touží po vysněné lásce. Aby dosáhly svého, musí ovšem ze svých představ slevit. Michalu Vieweghovi se tento důvěrně známý námět podařilo povýšit na moderní, inteligentní a zábavnou prózu, určenou samozřejmě nejen ženám. Nové vydání čtenářsky mimořádně úspěšné love story vychází současně s její filmovou premiérou.... celý text

Veru.nka
22.11.2012 1 z 5

Jednoduchá kniha pro jednoduché lidi.

maximka
10.11.2012 3 z 5

kniha mi přišla daleko horší než film, který jsem už viděla víckrát, ale ke knize se už asi nevrátím... četla jsem od Viewega i lepší věci.

kika 13
05.11.2012 3 z 5

Kniha se mi dobře četla a byla vtipně psaná.

Aliii
24.10.2012 3 z 5

Takov

princesse
11.06.2012 5 z 5

Vtipné, čtivé, povedené ... opět i film se vydařil. Podle Vieweghových románů se výborně točí. Zdá se.

bookcase
02.02.2012 5 z 5

Jedna z mála vieweghovek, která se dá číst, je i vtipná :)

Bublinka.
30.01.2012 odpad!

Film se mi líbil hrozně moc (koukám,že jsem tady jediná:D). Knížku jsem si chtěla hrozně dlouho přečíst. Až na ni jednou došlo. Bylo to jedno velký utrpení. Dočítala jsem ji se stále se zvyšujícím zájmem o počet zbývajícíh stran. Přišlo mi to hrozně "utahaný" Myslím, že ze stejného důvodu jsem nedokázala dočíst Báječná léta pod psa a málem jsem nepřežila zfilmovaného nestydu, utahaný, utahaný, utahaný.... Takže Viewegha už prosím ne.

modroocko
28.12.2011

Oddychové čtení, já jsem nejdříve přečetla knihu a poté film. Kniha měla své kouzlo, ale podruhé by mne už nebavila. Je to škoda :-(

lady
20.11.2011 3 z 5

sprostý,nechutný,ale jinak good...

Barbanka
26.10.2011 3 z 5

Asi první kniha u které se mi líbil víc film než kniha samotná....

Bowle
09.09.2011

Poté, co jsem tuto knihu dočetla, jsem se zařekla, že už od Viewegha nic číst nebudu, protože Román pro ženy mě opravdu zklamal.

1alena1
10.08.2011

Knížku jsem přečetla, nehýkala jsem nadšením, ale dobré. Film byl dle ní udělán výtečně a dokonce jsem i ve Švandově divadle viděla divadelní podobu tohoto dílka a dobré. Dle mého soudu : 1. film, 2.divadlo a až na 3.místě kniha.

bovinka
27.03.2011 5 z 5

Úžasná:-). Měla jsem ji na dovolené a opravdu se mi líbila. Doporučuji

wharewind
19.03.2011 4 z 5

Dá se přečíst jedním dechem, příběh je zajímavý, ovšem nečekejte, že vám něco dá. Odpočinková četba, třeba do vlaku

Makoves
30.11.-0001

Viewegh je úspěšný spisovatel, umí své knihy prodat. Lidem se to líbí i když nechápu proč.

GepardLady
30.11.-0001 2 z 5

Vůbec první, co jsem od tohohle "pop-umělce" četla, byli Andělé všedního dne. Cosi mi na nich vadilo, ale i tak se mi to docela líbilo a říkala jsem si, že tenhle spisovatel asi nebude tak špatný. Vystřízlivěla jsem poté, co jsem po prvních asi 8 minutách filmu Román pro ženy vypnula DVD a rozhodla se radši si to přečíst, protože film mě znechutil. Bohužel, ani knižní verze mě nenadchla. Díky ní jsem ale pochopila, co mi na Vieweghovských románcích tak vadí - ty stupidní postavy, co ve většině případů myslí jen na to jedno, a příběhová linie s harlequinovským nádechem, ovšem s nevysvětlitelně nakyslým pachem výsměšného patosu. Bohužel mi to další knihy jen potvrdily. A nikdy jsem nevěděla, jestli si ze mě jako ze čtenáře dělá Viewegh srandičky, nebo to, co píše, myslí smrtelně vážně.

Li@
30.11.-0001 4 z 5

Odpočinková četba s typickým Viewegovským humorem. Mně se líbí.

misssicccka
30.11.-0001 2 z 5

Chtěl nám vetknout naivitu, že tohle se stát v životě může...Myslela jsem, že je to rozumný muž...