Román pro muže ekniha

Koupit

Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád, slovní a situační humor a v neposlední řadě i autorova schopnost empatie jsou už tradiční zárukou čtivosti jeho knih. Tentokrát je k přednostem Vieweghova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románu otvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Dobovou kulisu románu tvoří autentické výroky bývalých i současných českých politiků a nejvyšších státních činitelů, které z této fiktivní „pánské jízdy“ chtě nechtě dělají trpký příběh nás všech… Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190655/roman-pro-muze-190655.jpg 2.7596
Novely, Literatura česká

Vydáno: (ekniha)

Kniha Román pro muže

Vivetkav

Pohodovka u které jsem se pobavila.. nic jsem ale neočekávala

AndulinaU

Jako první jsem viděla film, takže jsem si představovala postavy z filmu. Štvaly mě tam části s Vieweghem, ty tam pro mě byly naprosto zbytečný a ani ty úvody u kapitol mě nějak nenadchly. Knížka průměrná, ale na zabavení cesty metrem to stačilo... Takový překombinovaný děj, ale díky Cirylovi, kterýho hrál Donutil, tak to bylo taky o trochu lepší, když jsem si ho představovala

jprst

Další autorova kniha, která v jeho případě jen potvrzuje, že kvalitu své tvorby kvantitou nedožene - další dost podprůměrná záležitost.

Matthew_22
04.11.2020

Já mám tyhle pohodovky od Viewegha rád.

knihojed
17.10.2020

Pro mě jenom další důkaz toho, jak pan Viewegh klesá a klesá ...

Afilada
07.10.2020

Viewegh umí výborně psát, ale je to bohužel postupně slabší a slabší. Začínají mu chybět témata.

lencin
03.09.2020

Tři sourozenci středního věku se společně s mladou striptérkou ocitnou na společném lyžařském výletě, který jen náhodoz neskončí vraždou.
Kniha o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky. Bilancující a sebeironické.
(2008)

Monika1717
24.06.2020odpad!

To byla blbost. Nudná a zdlouhavá. O ničem.