Román pro muže ekniha

od:


Koupit

Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád, slovní a situační humor a v neposlední řadě i autorova schopnost empatie jsou už tradiční zárukou čtivosti jeho knih. Tentokrát je k přednostem Vieweghova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románu otvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Dobovou kulisu románu tvoří autentické výroky bývalých i současných českých politiků a nejvyšších státních činitelů, které z této fiktivní „pánské jízdy“ chtě nechtě dělají trpký příběh nás všech… Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190655/roman-pro-muze-190655.jpg 2.8623
Žánr:
Novely, Literatura česká

Vydáno: (ekniha)
více info...
Nahrávám...

Komentáře (86)

Kniha Román pro muže

Hakate
28. srpna

Viewegh je další z českých autorů, kteří mě nezaujali a v tomto případě radši sáhnu po filmu. Přečteno několik knih, ale žádná mě bohužel neoslovila.

Kabuky
29. května

No dobře.


Jančislava
23. února

Knihu jsem našla v knihbudce a tak jsem se rozhodla ji zkusit. Je pravda, že se kniha čte rychle, je jednoduše napsaná. Bylo to takové pohodové čtení, které už není potřeba opakovat.

Vivetkav
04.08.2021

Pohodovka u které jsem se pobavila.. nic jsem ale neočekávala

AndulinaU
09.06.2021

Jako první jsem viděla film, takže jsem si představovala postavy z filmu. Štvaly mě tam části s Vieweghem, ty tam pro mě byly naprosto zbytečný a ani ty úvody u kapitol mě nějak nenadchly. Knížka průměrná, ale na zabavení cesty metrem to stačilo... Takový překombinovaný děj, ale díky Cirylovi, kterýho hrál Donutil, tak to bylo taky o trochu lepší, když jsem si ho představovala

jprst
14.01.2021

Další autorova kniha, která v jeho případě jen potvrzuje, že kvalitu své tvorby kvantitou nedožene - další dost podprůměrná záležitost.

Matthew_22
04.11.2020

Já mám tyhle pohodovky od Viewegha rád.

knihojed
17.10.2020

Pro mě jenom další důkaz toho, jak pan Viewegh klesá a klesá ...

1