Rok v lese

Rok v lese https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353325/bmid_rok-v-lese-PHE-353325.jpg 5 187 50

Rok na… série

Jak vypadá život v lese na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Host

Rok w lesie

denisa5840
18.04.2020 5 z 5

Už i s dvouletý dítětem se dá nad knihou strávit spoustu času. Vymýšlíme různé příběhy a hledáme zvířátka. Úžasné detaily.

EvikU.
09.03.2020 5 z 5

Ta je super. Ta je super. Nejvíce jsme hledali medvěda, sovičky, vlci, bobry. Povedená kniha. Pořád je v ní co nalézat. Zvířátka obecně jsou ty nejlepší knihy.

TaLu
12.02.2020 5 z 5

Hodnocení je vyšší, než umožňuje počet hvězd. Čili hvězdné. A to z toho důvodu, že v této knize "ležíme" s vnučkou tak často, a tak dlouho, jak je to možné. Nabízíme k vyzkoušení náš postup. Vždy si vybereme na první straně tři zvířátka. Já vybírám ta větší, vnučka kupodivu preferuje mravence, berušky a podobné drobečky.
Nu a s vybranými hrdiny listujeme celou knihou, hledáme je na každé stránce a sledujeme jejich příběh od ledna do prosince. Vybrat více zvířátek moc nejde, je v tom pak zmatek. Takto prožíváme vždy nová dobrodružství. Doporučuji knihu koupit, stejně ji nebude dítě ( ani babička) chtít vrátit do knihovny. :o))

fis.rena
09.02.2020 5 z 5

Nádherně ilustrovaná poučná kniha pro malé i větší děti,ve které je znázorněn život v lese v každém měsíci v roce. Na první dvoustraně je každé zvíře pěkně popsáno,tak není třeba mít strach,že nebudeme vědět,jak se který ptáček v knize nazývá,čehož jsem se obávala já :D

ditul
01.02.2020 5 z 5

Tato knížka mě učarovala. Je nádherná! Má tvrdší listy, tak se nemusím bát s dětmi v ní listovat a povídat si, co které zvířátko dělá.

Gaeberys
11.01.2020 4 z 5

Moc se mi nelíbí ilustrace, spousta zvířat má do skutečné podoby teda hodně daleko. Preferuji, když jsou v knihách zobrazena zvířata co nejreálněji.
Jinak je to perfektní nápad dokážeme si v ní číst i delší dobu. Ostatní díly jsem prolistovala buď v knihovně nebo v knihkupectví a tento mi přijde nejlepší.

jitka7
08.01.2020 5 z 5

Nádherná kniha, krásná ilustrace, krásné vysvětlení ročního období. Zkusila jsem koupit jednu, ale pořídím i ostatní. Ta se povedla.

Marryzlis
20.11.2019 5 z 5

To je ale boží knížka! Mám ji pro dcerku půjčenou z knihovny, uvažuju o její koupi. Tenhle poklad chci mít doma napořád!

zdenur
20.10.2019 5 z 5

Za nás frčelo Hledej s Bětkou. Naše děti budou vzpomínat na Rok v lese. Krásná kniha.

evik_svistik
15.10.2019 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha pro naše děti, jinou už skoro nechtějí, každý den dokážeme vymýšlet a povídat příběhy na základě úžasných obrázků, jen se bojím, aby další díly nebyly zklamáním...

Corso
07.08.2019

Taky ten vizualny orgazhmush, kedy sa popasiete ocami na kazdej strane, a za polhodinu je po vsetkom :) Kupite detom ale jej jasne, ze ste si ju kupili aj pre seba.

lagina
29.07.2019 3 z 5

Krásné kresby, leč mého syna nezaujaly :( Já sem se bavila u bludiště a víc bych ocenila českou verzi

Kačaba79
20.06.2019 2 z 5

Půjčila jsem dceři na doporučení okolí. Bohužel ji nezaujala tak jak bych si myslela. Možná to bude i tím, že manžel odsoudil výběr zvířat (los, bizon apod.) kteří u nás nežijí. Bylo zajímavé sledovat a hledat co zvířátka dělají celý rok, ale víc jsem se bavila já než dítě.

raduz_
09.03.2019 5 z 5

Díky za tu knihu! Osobně jsem v lese vydržel jen pár hodin.

Lucissia
26.01.2019 5 z 5

Úžasná knížka od Ježíška, která si u nás našla (pro někoho možná nedůstojné) místo (na záchodě) :-) A listují v ní nejen naše dětí, ale i já a manžel, takže to asi mluví za vše. Zábavná, vtipná a poučná hledací knížka, přesně jako máme rádi. :-)

Lady.Lucrezia
17.01.2019 5 z 5

Okamžitě po otevření byla pasována Must have. Úchvatné a originální ilustrace nabádají čtenářovu fantazii k objevování nevyčerpatelného množství zvířecích příběhů. Rozhodně doporučuji všem, u nás ji miluje celá rodina.

Weweuka
10.11.2018 5 z 5

Must-have mezi dětskými knihami. Měly jsme nejprve s dcerou zapůjčené z knihovny a nakonec bylo třeba pořídit i domů...
Kniha vhodná na samotné vyprávění dítěte, tvorbu příběhu společně s rodičem, sledování chování zvířat a proměn v přírodě během roku. Úžasná!

efka.saf
30.10.2018 5 z 5

Moc krásná a originální kniha! Oceňuji nápad i provedení a dávám ji darem malé neteřince. Uvidíme, jaký úspěch u ní bude knížka mít a jak si s ní poradí rodiče :-).

Hoshi
14.07.2018 5 z 5

Nádherná ilustrovaná kniha, která nadchne nejen děti. S neteřinkou (3 roky) u ní vydržíme dlouho a stále nás baví v ní listovat. ... Vždy si vybereme jednoho tvora a sledujeme jej v knize po celý rok. Doporučuji!

zuzana8241
08.07.2018 5 z 5

Krasna knizka, syn (2 roky) je z ni nadseny, musime prohlizet nekolikrat za den:). Mohu doporucit!