Rok se svatými

Rok se svatými https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116705/bmid_rok-se-svatymi-93E-116705.jpeg 5 12 5

V knize jsou shromážděny informace o více než 2000 světcích, které doplňuje na 1000 reprodukcí obrazů či fotografií. Pojednání o českých světcích je rozšířeno a v závěru publikace jsou připomenuti některé české osobnosti, jejich proces svatořečení právě probíhá. Uspořádání svatých je podle průběhu slavení jejich svátků v církevním kalendáři.... celý text

Duchovní literatura , Náboženství , Biografie a memoáry

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Heilige und Namenspatrone

Habrovan
16.06.2022 5 z 5

Parádní dílo, které potěší i znalce.

jprst
26.07.2021 4 z 5

Zajímavá publikace, pro orientaci v této oblasti takřka ideální, i když pro laika možná až zbytečně podrobná.

JLČ
27.11.2016 5 z 5

Psáno již v pokoncilním duchu, ale jde o naprosto základní hagiografickou literaturu, kterou by měl mít každý katolík i zájemce o kulturu u sebe.

Sayuri
01.07.2014 5 z 5

Prošla jsem ji pečlivě ale díky vybírání jména (ke křtu) to nebylo nijak drastické :D :).

Shardlake
15.09.2012 5 z 5

Tato kniha se nedá číst na jeden zátah, čte se podle nálady a podle toho, o kterou osobnost má čtenář zrovna zájem se něco dozvědět. Je v ní spoustu různých zajímavých informací o různých lidech, kteří se stali světci.