Rodová kniha

Rodová kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28484/rodova-kniha-28484.jpg 5 38 7

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha šestá. ...Uplyne jen málo dnů a miliony otců a matek, v různých koncích Země, budou tvořit Rodovou knihu, zaplňujíce stránky svou rukou. Bude jich velké množství - Rodových knih. A v každé - pravda, jdoucí ze srdce, pro děti své. Záludnost v těchto knihách nebude mít místo. Před nimi padne historická lež.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ,

Родовая книга , 2002

ŠafránkaFénix
09.03.2024 5 z 5

Celá série těchto knih mne velmi oslovila. Přečetla jsem je jedním dechem, jsou velmi čtivé. Pomocí těchto knih jsem dostala odpovědi na své životní otázky. Děkuji spisovateli za jejich napsání. Byly mi velkou životní inspirací. Díky nim jsem opět získala radost ze života a životní směr svého žití. Děkuji za celou sérii těchto knih, které jsem směla číst.

ditul
03.02.2024 5 z 5

Nádherné čtení o setkání Vladimíra se synkem. Hodně se mi líbil příběh o léčitelce babičce a pověst Nejlepší místo v rádi.

DYRKA98
30.10.2022 5 z 5

Další nádherné čtení v pořadí.

Elea
19.08.2022 4 z 5

Mnohem lepší než předcházející díl série, řada zajímavých myšlenek k zamyšlení. Nedostatkem je velmi chudá slovní zásoba a občas trochu netradičně používané výrazy, je otázkou, jestli je to vina autora nebo překladu.

padola
17.03.2020 2 z 5

První kapitoly o výchově a vnímání dětí se mnou hodně rezonovaly. No ale pak ten "výklad historie" ignorující dynamickou podstatu přírody, bioroboti, celá země ovládaná šestli lidmi .... to jsem nedala.

popeluška
04.11.2019 5 z 5

Nádherné pokračování,opět jsem si knihu moc a moc užila.Klenot v mé knihovničce:-)

vlkcz
14.08.2017 3 z 5

O něco lepší než předchozí díl. Alespoň pokud člověk hodnotí obsažené myšlenky. Jinak styl autorova psaní, místo aby rostl, tak upadá.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950