Rodinné konstelace: objevná síla

Systematická psychoterapie slouží k odkrývání skrytých dynamik, které spojují jednotlivce s vlastní rodinou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/121341/rodinne-konstelace-o-121341.jpg 4.57
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Triton

v.kettu
27.06.2016

Hellinger je na svou i dnešní dobu poměrně revoluční ve svém přístupu. Jeho názory mohou některé čtenáře celkem snadno rozčarovat. Publikaci vnímám jako velice přínosnou, ač je napsaná přímočaře, je potřeba při aplikaci jeho systému do vlastního života občas více zapřemýšlet. Přesto si myslím, že by si knihu měl každý přečíst. Mnohdy lidé hledají ve vztazích problémy, které nejsou přímo jejich, pouze vyplývají z jejich rodových závazků a konání, a místo pokory a úcty k rodině ignorují její přirozený řád.

lenka70
15.03.2016

Kniha nám objasní několik skrytých pravd z nitra naší duše.

Hanichka
07.10.2014

Nevím, co si mám pořádně myslet. Ty myšlenky jsou mi na jednu stranu docela dost vzdálené (že máme ctít rodiče, i když byli hnusní, že se osudy opakují,...je to takové moc magické). Na druhou stranu, myšlenka, že člověk nalezne štěstí v každodennosti se mi zdá pravdivá a užitečná.
Není to ale nic, co by mě nějak osvítilo, inspirovalo,...zdálo se mi to hodně vzdálené, a jak už jsem řekla, moc magické. Člověk, který je takovým věcem nakolněn, se ale určitě obohatí.