Rodinné konstelace: objevná síla

Systematická psychoterapie slouží k odkrývání skrytých dynamik, které spojují jednotlivce s vlastní rodinou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121341/rodinne-konstelace-o-121341.jpg 4.511
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Triton

Kniha Rodinné konstelace: objevná síla

M-arta
13.01.2019

Kniha je psaná formou rozhovoru Gabrielle Tenhövel s Bertem Hellingerem a místy na mne působí snad i trochu jako přepis nějakého záznamu z rozhlasového pořadu (což mne přece jen trochu rušilo, ale ne moc).
Informační hodnotu a podstatu sdělení jedné z mých nejoblíbenějších osobností to samozřejmě nijak nenarušilo.
Knížka je i tak zajímavá, dobře členěná, celkem přehledná a čtivá.

v.kettu
27.06.2016

Hellinger je na svou i dnešní dobu poměrně revoluční ve svém přístupu. Jeho názory mohou některé čtenáře celkem snadno rozčarovat. Publikaci vnímám jako velice přínosnou, ač je napsaná přímočaře, je potřeba při aplikaci jeho systému do vlastního života občas více zapřemýšlet. Přesto si myslím, že by si knihu měl každý přečíst. Mnohdy lidé hledají ve vztazích problémy, které nejsou přímo jejich, pouze vyplývají z jejich rodových závazků a konání, a místo pokory a úcty k rodině ignorují její přirozený řád.

lenka70
15.03.2016

Kniha nám objasní několik skrytých pravd z nitra naší duše.

Hanichka
07.10.2014

Nevím, co si mám pořádně myslet. Ty myšlenky jsou mi na jednu stranu docela dost vzdálené (že máme ctít rodiče, i když byli hnusní, že se osudy opakují,...je to takové moc magické). Na druhou stranu, myšlenka, že člověk nalezne štěstí v každodennosti se mi zdá pravdivá a užitečná.
Není to ale nic, co by mě nějak osvítilo, inspirovalo,...zdálo se mi to hodně vzdálené, a jak už jsem řekla, moc magické. Člověk, který je takovým věcem nakolněn, se ale určitě obohatí.

Pět jazyků lásky
Pět jazyků lásky