Rodinné konstelace: objevná síla

Rodinné konstelace: objevná síla https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121341/rodinne-konstelace-o-121341.jpg 4 15 4

Systematická psychoterapie slouží k odkrývání skrytých dynamik, které spojují jednotlivce s vlastní rodinou.

M-arta
13.01.2019 4 z 5

Kniha je psaná formou rozhovoru Gabrielle Tenhövel s Bertem Hellingerem a místy na mne působí snad i trochu jako přepis nějakého záznamu z rozhlasového pořadu (což mne přece jen trochu rušilo, ale ne moc).
Informační hodnotu a podstatu sdělení jedné z mých nejoblíbenějších osobností to samozřejmě nijak nenarušilo.
Knížka je i tak zajímavá, dobře členěná, celkem přehledná a čtivá.

v.kettu
27.06.2016 5 z 5

Hellinger je na svou i dnešní dobu poměrně revoluční ve svém přístupu. Jeho názory mohou některé čtenáře celkem snadno rozčarovat. Publikaci vnímám jako velice přínosnou, ač je napsaná přímočaře, je potřeba při aplikaci jeho systému do vlastního života občas více zapřemýšlet. Přesto si myslím, že by si knihu měl každý přečíst. Mnohdy lidé hledají ve vztazích problémy, které nejsou přímo jejich, pouze vyplývají z jejich rodových závazků a konání, a místo pokory a úcty k rodině ignorují její přirozený řád.

lenka70
15.03.2016 5 z 5

Kniha nám objasní několik skrytých pravd z nitra naší duše.

Hanichka
07.10.2014 3 z 5

Nevím, co si mám pořádně myslet. Ty myšlenky jsou mi na jednu stranu docela dost vzdálené (že máme ctít rodiče, i když byli hnusní, že se osudy opakují,...je to takové moc magické). Na druhou stranu, myšlenka, že člověk nalezne štěstí v každodennosti se mi zdá pravdivá a užitečná.
Není to ale nic, co by mě nějak osvítilo, inspirovalo,...zdálo se mi to hodně vzdálené, a jak už jsem řekla, moc magické. Člověk, který je takovým věcem nakolněn, se ale určitě obohatí.

psychoterapie rodina rodinné vztahy

Bert Hellinger
německá, 1925 - 2019
2002  94%Skrytá symetrie lásky
2004  85%Rodinné konstelace: objevná síla
2008  56%Kdybyste věděli, jak vás miluji
2005  100%Partnerské terapie Berta Hellingera
2007  98%Rodinné konstelace imperativy lásky

Kniha Rodinné konstelace: objevná síla je v