Čekání na Nicka

Freddie Kimballová, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, především ale přesvědčit Nicka, svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a jediná. Nick si brzy s hrůzou uvědomuje, že ta malá pihatá Freddie pro něj znamená víc než jen rozkošnou sestřenici. Sice nevlastní, ale takové slovo v rodině Stanislaských nic neznamená. Závazky jsou silné, ale touha mocnější....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87404/rodina-stanislaski-c-87404.JPG 3.663

Rodina Stanislaski 5.

Vydáno, Harlequin

Waiting for Nick

Kniha Čekání na Nicka

jitka7
29.10.2018

Tahle knížka mě nenadchla. Nemohla jsem se ztotožnist s hlavní postavou. Freddie mě bavila na začátku a pak už to šlo z kopce a o Nickovi ani nemluvím. Škoda. Jinak série je pěkná.

EvikU.
08.04.2017

Kniha mě bavila. Nenáročná kniha na víkend.

Dani5a
15.02.2017

Na to, že mám Noru Robertsovou opravdu ráda, mne tahle knížka opravdu nebavila a byla jsem ráda, když jsem ji dočetla. Příběhy mi přišly téměř bez děje, zdlouhavé....
Už před časem jsem si ale všimla, že Robertsová je výborná autorka, pokud ovšem nepíše pro nakladatelství Harlequin.

regulax
16.11.2016

Dva nezávislé příběhy o lásce a touze. Každý je založen na urputném svádění svého protějška, rozdíl je v tom, že v prvém příběhu svádí žena muže a v druhém je to naopak. Druhá varianta je mi bližší a proto se mi lépe četla :-).

alzbeta4340
18.08.2016

První novelka je o rodině Stanislaski, druhá s paranormálními prvky. Je to oddechové čtení, ale četla jsem dost dlouho, přišlo mi to celé nějak zdlouhavé. Na kvalitní autorku mám jako čtenář vyšší nároky (promiň Noro), takže tentokrát jen za tři hvězdy.

LilianaFalcon
15.05.2016

Ani jeden z příběhů mě nijak nenadchl, ale v obou bylo něco, co mě zaujalo :-)
V prvním příběhu to bylo oddané zbožňování, spojené s vypočítavostí hlavní hrdinky :-D Aneb kdo si počká ten se dočká...
A ve druhém příběhu, se mi líbilo, jak A.J. tají svůj pravý vztah "vědmou". Ale jinak byla A.J. pěkně natvrdlá a dost mě štvala.

raty
25.04.2016

Víkendová oddechovka.

precisa
31.01.2016

Mám ráda tuto autorku a v podstatě přečtené i vše co u nás vydala. Jsou knihy, které mě zaujaly více.