Hra na schovávanou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když Cecilie Lundová skončí po srdečním kolapsu v nemocnici, dospěje k závěru, že pokud se nechce zničit úplně, musí se její život radikálně změnit. Připadá jí nemožné, že by měla dál žít se svým nevěrným manželem, a tak se rozhodne pro velký krok do neznáma. Není to pro ni nijak jednoduché, zvlášť když se s Johnem oba snaží, aby děti nové uspořádání poznamenalo co nejméně. Cecilii v tomto těžkém období pomáhá mimo jiné i návrat do práce na porodním oddělení. Problémům se však nevyhne ani tam. Její nadřízená, vrchní porodní asistentka Tatiana, která se přestěhovala do Švédska před lety z Ruska, zničehonic zmizí. A nebyla by to ani Cecilie, kdyby se nepustila do pátrání na vlastní pěst. Postupně odhaluje pravdu – a ta je děsivější, než si kdo dokázal představit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262043/hra-na-schovavanou-262043.jpg 416
Série

Rodina Lundových 6.

Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Nattasländan, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Hra na schovávanou

Přidat komentář
ivka67
03.08.2019

Další pokračování série a zatím mně to pořád baví.-)

alnahu
04.07.2017

Další dobrý díl s Cecili, mě se četla dobře.

lucie2371
11.04.2017

Tento díl Rodiny Lundových byl zatím nejnudnější ze všech dílů, co jsem četla. Proto dávám 3 hvězdičky. Pouštím se do čtení 7. dílu a doufám, že bude jako předchozí díly před Hrou na schovávanou.

Aneleh
14.09.2016

Již šestý díl z atraktivního prostředí porodnice čtete jedním dechem. Najdete tu vše od romantiky až po detektivní pátrání. Už se těším na - doufám, že zatím - poslední díl.

bookcase
20.02.2016

Další díl ze série o porodní asistentce Cecílii. Mám tuhle sérii ráda, líbí se mi propojení thrilleru a rodinného života ve Švédsku.

Doporučujeme

Milenky a hříšníci
Milenky a hříšníci
Krotitelka snů
Krotitelka snů
Pán hor 1
Pán hor 1
Osm
Osm