Hra na schovávanou

Když Cecilie Lundová skončí po srdečním kolapsu v nemocnici, dospěje k závěru, že pokud se nechce zničit úplně, musí se její život radikálně změnit. Připadá jí nemožné, že by měla dál žít se svým nevěrným manželem, a tak se rozhodne pro velký krok do neznáma. Není to pro ni nijak jednoduché, zvlášť když se s Johnem oba snaží, aby děti nové uspořádání poznamenalo co nejméně. Cecilii v tomto těžkém období pomáhá mimo jiné i návrat do práce na porodním oddělení. Problémům se však nevyhne ani tam. Její nadřízená, vrchní porodní asistentka Tatiana, která se přestěhovala do Švédska před lety z Ruska, zničehonic zmizí. A nebyla by to ani Cecilie, kdyby se nepustila do pátrání na vlastní pěst. Postupně odhaluje pravdu – a ta je děsivější, než si kdo dokázal představit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262043/hra-na-schovavanou-262043.jpg 416

Rodina Lundových 6.

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta

Nattasländan, 2013

Kniha Hra na schovávanou

ivka67
03.08.2019

Další pokračování série a zatím mně to pořád baví.-)

alnahu
04.07.2017

Další dobrý díl s Cecili, mě se četla dobře.

lucie2371
11.04.2017

Tento díl Rodiny Lundových byl zatím nejnudnější ze všech dílů, co jsem četla. Proto dávám 3 hvězdičky. Pouštím se do čtení 7. dílu a doufám, že bude jako předchozí díly před Hrou na schovávanou.

Aneleh
14.09.2016

Již šestý díl z atraktivního prostředí porodnice čtete jedním dechem. Najdete tu vše od romantiky až po detektivní pátrání. Už se těším na - doufám, že zatím - poslední díl.

bookcase
20.02.2016

Další díl ze série o porodní asistentce Cecílii. Mám tuhle sérii ráda, líbí se mi propojení thrilleru a rodinného života ve Švédsku.

Milenky a hříšníci
Milenky a hříšníci