Hříšná Alžběta - Rodina D´Arsac

Okouzlující Alžběta d´Arsac odmítá všechny nápadníky, protože si chce za každou cenu zachovat nezávislost a svobodu. Na maškarním plese se však náhle setkává s mužem, který zcela omámí všechny její smysly. Američan Henry Wolton rozhodně není k jejím půvabům lhostejný, a když oba podlehnou vášni, rozhodne se jako čestný muž požádat o dívčinu ruku. Přestože není urozený, Alžbětin otec k překvapení všech se sňatkem souhlasí. Dokáží ty dvě rozdílné bytosti vytvořit harmonický pár?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288098/hrisna-alzbeta-rodina-d-arsac-Tfr-288098.jpg 3.65

Rodina D'Arsaců (1.)

Scandaleuse Elisabeth: La Famille d'Arsac (2013)

Vydáno:, Brána

maryzka
04.09.2016

Sice jsem si přečetla v 21.století historickou romanci s prvky romantiky( nečetla jsem za svého života romantiku z Francie),spíš je člověk zvyklý na šermířské souboje, ale romantika typu ,,ANGELIKY"dlouho na trhu chyběla. Jednak mě překvapili dějiny Francie( asi budu muset se podívat na historii Francie) a taky, že by Amerika a Francie měla nějaké přátelské vztahy. Tak tohle byla pro mě novinka. Je sice pravda,že ,, francouzský styl v Americe byl, ale vztahy Francie a Amerika tak o tom alespoň nic nevím. Spíš zná člověk vztahy Anglii a Ameriky. Má-li to člověk srovnat tak ,,Francie nebyla příliš upjatá. I když souboje mezi mužem a ženou podle této knihy byli nudné. Ale zas( pravděpodobně dámy víc přemýšleli jak zlepšit životní podmínky). Jinak kniha docela je dobrá, místy nudná, ale k dlouhým zimním večerům se docela hodí.

18. století Francie láska romance

Autor knihy