Rodičům na nejhezčí cestu

Rodičům na nejhezčí cestu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18568/rodicum-na-nejhezci-cestu-18568.jpg 4 6 3

„Nejhezčí cesta“ je zajisté cesta rodičů za poznáním svého dítěte. Kniha je provádí na této objevitelské cestě od jeho narození až na práh mateřské školy. Spojili se tu dva dětští lékaři s jedním psychologem, aby rodičům poradili, jak chránit a utužovat zdraví dítěte, jak rozvíjet jeho schopnosti, čemu je učit a hlavně a především jak si svého rodičovství aktivně a radostně užít. Dnešní věda jen potvrzuje starou zkušenost, že šťastní rodiče nejlépe zvládají všechny výchovné úkoly i nástrahy osudu.... celý text

Coucouha
07.06.2022 5 z 5

Skvělá kniha o výchově a vývoji dítěte. Má jen 190 stran, ale je nabitá informacemi a vše důležité se z ní dozvíte. Ideální dárek pro maminky a tatínky, kteří čekají první dítko. Kéž bych ji četla v těhotenství a ne až v 11ti měsících dcerky. Ušetřila by mi hodně starostí :)

Mrňous1
06.01.2020 5 z 5

Přehledné, čtivé, láskyplné, poutavé, prostě prof. Matějček:-)

schacco
14.05.2014 5 z 5

Velmi přehledná, užitečná a čtivá kniha, která rodiče dostatečně vybaví základními psychologickými a medicínskými principy a rysy výchovy dětí od narození do tří let věku.

Autoři knihy

Zdeněk Matějček
česká, 1922 - 2004

Kniha Rodičům na nejhezčí cestu je v