Deník rebelky - Moje tajná přání

Deník rebelky - Moje tajná přání https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249863/mid_denik-rebelky-moje-tajna-prani-SWQ-249863.gif 4 33 5

Rockerka Sadie série

< 4. díl

Ahóóój! Jsem Sadie a už jsem zase tady. Vypadá to, že nad naší trhlou rodinkou se stáhla černá mračna. Sonnyho kapelu totálně převálcovala skupina The Twist. Mamka je nějaká smutná a já budu muset zjistit proč. Babičky se hádají kvůli máminým svatebním šatům, a ke všemu umírá naše kočička Pes. Mám tajný přání, aby se zase všechno zlepšilo a bylo nám všem fajn. Tak mi drž palce! 4. díl čtyřdílné série pro holky.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Sadie rocks! Smile! It's meant to be fun , 2009

kate9326
01.03.2024 4 z 5

Nečetla jsem předchozí díly :-)
dostáno jako dárek.
Typický britský humor, zasmějete se :-))

Boku
25.03.2021 5 z 5

Nádherná série! Dobře se četla, občas mě pobavila :)...... paráda. Určitě doporučuji. Nemusí se číst postupně, samozřejmě je to lepší, ale dá se to pochopit (◠‿・)—☆. Já třeba četla všechny až na první díl . Prostě taková oddechová knížka. Podle mě je asi jediný dívčí román, který se nejvíc podobá realitě, který jsem četla. Velké plus (。•̀ᴗ-)✧

warca
22.10.2014 5 z 5

tuhle sérii jsem četla někdy kdysi dávno, ale byla vážně dost dobrá!

TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Á moje další oblíbená hrdinka od Karen - Sadie. Sonny mě dost často rozčiloval jako Sadie. Ale to platí k povinnostem bratrů ;D. Bylo mi líto Psa, jinak knížka je velmi vtipná ;)

RouZuše =P
28.11.2011 5 z 5