Robin Druhý a jeho rodina

Robin Druhý a jeho rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79639/bmid_robin-druhy-a-jeho-rodina-XNd-79639.jpg 4 276 40

Robin série

< 2. díl

Robin druhý je pokračováním bestseleru Robin. Vnučkám vypravěčky Anince a Karince je nyní deset let, svérázné tetičce Haně je přes osmdesát, pejskové z první knihy již zemřeli, ale jejich nástupci si s nimi v ničem nezadají - foxteriér Robin Druhý, skotští teriéři Edy a Tony, nalezenec Jean-Paul.. Nyní žije rozvětvená rodina společně ve velké vile, kde je dostatek prostoru pro legraci, trampoty i malá dramata, na kterých se podílejí zejména obě holčičky a všichni psi. Zábavná, vtipná a mile rozverná kronika plyne v laskavé atmosféře, v níž se všichni navzájem milují, všichni navzájem si jdou na nervy, ale co především: přes všechny svízele a maléry se dokážou přenášet s humorem.... celý text

stanislava9718
28.04.2023 2 z 5

Príma pokračování příběhů dalšího psa Robina a dalších členů dvounohé rodiny. Po knize sáhnu vícekrát.

Nofar197
07.12.2022 odpad!

To ale byla slatanina.

Aligator805
08.08.2022 5 z 5

Pokud to budu brát s nadhledem, tak je to prima oddechové čtení.

Kukinka1981
31.01.2022 2 z 5

Druhý díl je pro mě zklamáním. Místo abychom se pobavili u Robinových rošťáren, čteme jeden dialog za druhým hlavně ženské části rodiny v čele s přemoudřelými holčičkami Aninkou a Karinkou. Opravdu mě to nebaví a mám problém knížku dočíst. Škoda.

Bafy
29.12.2021 5 z 5

První díl jsem nečetla a tak s tímto nemohu srovnat. Tento díl se mi líbil a u čtení jsem se nejen pobavila, zejména i proto že mám spousty zážitků se svými zvířátky :-)

Eistee
05.11.2021 5 z 5

Srdcovka.

Sofonisba
08.04.2021 5 z 5

Humoristická kniha spíše pro ženy, které mají velký smysl pro humor, nadhled a dokáží být nad věcí

Katka2382
15.05.2020 4 z 5

Jo jde to,člověk to musí číst s trochou nadhledu.Ale první díl byl prostě lepší,to bez debat.

PhoebePollard
03.01.2020 2 z 5

Tohle i první díl jsem četla před pár lety a moc době si vzpomínám, že i když první díl byl celkem fajn, tohle už mi přišlo - jako mnoho druhých dílů od různých knih - jako nastavovaná kaše.

PrezidentRickS
28.11.2018 1 z 5

Jak první knihu s Robinem miluji a je pro mě v českých vodách satirycké literatury klenotem, tak je Robin druhý naprosté zklamání. Pozitivně hodnotím snad jen až absurdně zvýšený počet psů v rodině(alespoň ze začátku). Bohužel té přehnané feminizace je trochu moc. Děti by si v této knížce zasloužily denní výprasky a dospělé ženy (krom vypravěčky) rozvod. Stejně tak teta Hana, která v prvním díle sloužila jako uklidňující faktor sršící úctou a přesto vtipem, v této knize se omezuje jen na prosté odsuzování všech jiných názorů a mužů celkově. Když na jedné dvoustránce tyto hrdinky muže třikrát utřou, naprosto mimo mísu, jen aby následně vyslovily hlubokomyslné moudro, jsem knihu odložil a nechávám nedočtenou.

Leanne
29.08.2018 5 z 5

Taková antidepresivní kniha, kde se všechno vždycky nějak vyřeší. Občas ji vytáhnu proti špatné náladě, taková oddechovka. Jediné, co mi trochu leze na nervy, jsou ty dokonalé děti, ale to se dá přežít.

denisa7638
03.05.2018

miluji vsechny knihy frybove a tahle patri k mym top kniham

Monty2011
05.02.2018 4 z 5

zábavná knížka o pejscích a jejích majitelích

Vidlička
13.10.2017 1 z 5

Když jsem knížku četla jako dítě, pejsek mě bavil. Když jsem druhý díl četla jako puberťák, pily mi krev přefeminizované ženské postavy a ušlápnuté mužské... Asi jen pro určitý věk nebo osobu...

Booky84
10.10.2017 5 z 5

Líbí se mi stejně jako první díl - humorná a oddychová kniha.

laura
17.08.2017 1 z 5

... tahle kniha je pro mne zklamání, a to velké. Robin - knížka, kterou jsem četla tolikrát, že už bych nespočítala, měl prostě zůstat samostatným majákem v moři psích příběhů... Příběh, který v této knize pokračuje, se mi zdál jako nastavovaná kaše, hrdinové - zvláště obě holčičky, silně přehrávají, prostě, tuhle knihu znovu už asi číst nebudu, ačkoli jinak se ke knihám této autorky opakovaně a nespočetně krát vracím...

gleti
11.08.2017 4 z 5

Oddychová knížka pro milovníky psů.
Robinova rodina se mi zdála nerealistická, ale psími kusy jsem se bavila.

Kerberos
27.06.2017 5 z 5

Opět velmi úsměvné.

LucieD81
03.08.2016 4 z 5

Volné pokračování původního Robina. Na první díl sice úplně nedosahuje, ale stále velmi vtipná a povedená. Občas jsem sice už bojovala s lehkou alergií na postavy, které mi byly chvílemi až protivné, ale když se odtrhnete od reality a berete je prostě takové jaké jsou, určitě se pobavíte.

likaf
01.08.2016 5 z 5

Druhý díl rozhodně nemá na původního Robina.