Robin

Robin https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69297/bmid_robin-F9w-69297.jpg 4 762 156

Robin série

Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové – a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe „svou“ rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena.... celý text

laura
17.08.2017 5 z 5

Svého času jsem tuhle knihu četla stále dokola, nejméně jednou ročně, pořád, a pořád jsem se u toho smála tak, že okolí nechápalo - jak to, že se tomu pořád směješ, když už to musíš znát zpaměti? Kdo Robina četl, pochopí... Byla to prostě moje "bible", něco, co mě drželo nad vodou, když mi bylo ouvej... Už je to pár let, co jsem ji do ruky nevzala, ale určitě se k ní ještě vrátím - už pro tu neopakovatelnou atmosféru té neopakovatelně trhlé rodiny...

intelektuálka
15.08.2017 5 z 5

Kdo má pejska tak ví, o čem je řeč. Hodně jsme se nasmáli.

Olous1
13.08.2017 5 z 5

Odpočinková kniha pro všechny pejskaře.Hodně jsem se u čtení nasmála,doporučuji přečíst.

gleti
11.08.2017 4 z 5

Povinná četba pro každého pejskaře, aby věděl, že v tom není sám a že všichni psi jsou stejní (stačí, když se za páníčkem zavřou dveře a poslušnost jde do háje).

Dimas
30.07.2017 5 z 5

Tahle knížka nezklame ani po letech!

eva3433
27.07.2017 5 z 5

knížku jsem četla už kdysi v pubertě, teď se k ní znovu vracím a nehorázně se u ní bavím... čte i moje desetiletá dcerka....

syskas
15.07.2017 5 z 5

Dokonalá oddychovka pre každého psíčkara =D .
Náš pes vyfasoval svoje meno už keď sme ho viezli domov z útulku - LAPAJ. Nepoznám iného tvora s výstižnejším menom, takže úplne chápem všetko, čo autorka opisuje.

Kerberos
27.06.2017 5 z 5

Skvělé,jako pejskař ocením,velmi humorné.

niknikita
01.06.2017 5 z 5

Jako bych četla příběh svého psa, akorát bych to nenapsala tak skvěle.

Daenerys
30.05.2017 4 z 5

Nadčasová oddechovka. Četla jsem díky výzvě a bavila jsem se.

Lumíček
25.05.2017 5 z 5

Opravdu mile cteni :) O to vice urcite pro pejskare. Zasmala jsem se. Robinka bych doma tedy nechtela, lump jeden. Vazne me pobavilo Robinkovo rozdeleni jidla do jednotlivych kategorii :)

lilienn
20.03.2017 4 z 5

Trosku jsem cekala vice. Pak uz jsem pochopila, ze nic nez oddechovka se konat nebude. Dobre, ale pani Frýbová napsala i lepsi ;)

8130
31.01.2017 5 z 5

moje první setkání s paní Frýbovou a láska na celý život, od přečtení několika řádků....

werriss
19.01.2017 5 z 5

Když jsem se v minulém roce ve svých osmadvaceti letech rozhodla, že začnu se "čtením", jako první se mi do rukou dostala tato kniha. A rozhodně nelituju, byla velmi čtivá i vtipná a jako majitelka foxteriéra velmi chápu, co takový živý pes dokáže vyvést (jak vtipného, tak naprosto nervyzničujícího). Ale toho jejich psa bych teda nechtěla ani zadarmo :-D

Ťapulka
18.01.2017 5 z 5

Nejdřív jsem se u knížky smála já až k slzám, následně pak manžel až k potrhání bránice. Co víc o knížce říct? Neskutečně vtipné vyprávění, které jako majitelé Jack Russel Teriéra jsme si opravdu užili. Autorka nádherně popisuje nejen psího miláčka, ale i různé lidské osůbky.

Jaruš7
29.12.2016 5 z 5

Knížku jsem dostala ,když jsem šla do nemocnice na operaci ledviny. Dostala mě ze strachu a to až tak, že jsem ho pak dostala z toho, že mi popraskaji pooperační švy, musela jsem se pak krotit, ale bavil se celý pokoj. Tak takové léčení svým známým jen doporučuji.

alzbeta4340
15.09.2016 4 z 5

Četla jsem Robina před lety několikrát a nyní jsem si ho pustila v audioknize. Nejvíc mě překvapilo, jak jsem se já anebo možná doba změnila. Samozřejmě pořád je to povedená humoristická knížka, ale dnes mi nevychovanost u pejska nepřipadne tak směšná jako před lety. Možná je to tím, že dnes mám doma psa, který se nepodobá Robinovi, ale spíš Batulkovi, a tak jsem lumpárnám odvykla.

LucieD81
03.08.2016 4 z 5

Snad nejznámější kniha Frýbové, vtipná, svižná, veselá knížka, ideální oddychovka.

Mishell14
02.08.2016 5 z 5

oddychovka na letní večery jako dělaná :)

likaf
01.08.2016 5 z 5

Když jsme si pořídili našeho prvního foxteriéra, doporučila mi kamarádka tuto knihu. Všechno co autorka napsala je pravdivé a popsané situace každého majitele foxíka potkají. Musela jsem některé pasáže opakovaně předčítat manželovi nahlas. A celou knížku jsem se nahlas smála. Je prostě neskutečně veselá - stejně jako rasa foxterier