Robin

Humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině, která není vždycky nadšena jeho rošťáckými kousky. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu, ale místo toho se raději toulá po Praze a utíká do šumavských hvozdů. I když Robin členům své rodiny někdy učinil ze života peklo, zamilovali si ho, protože dokáže být neodolatelně roztomilý a je vlastně nezapomenutelný....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101943/robin-10-vydani-101943.jpg 4.4679

Kniha Robin

Ridley

Protože máme zrovna 5měsíční štěně, tak při některých situacích v knize jsem brečela smíchy.

pocketka

Audiokniha
Velice se ve mě při hodnocení knihy pere čtenář a zapálený pejskař. Nejsem vděčný hodnotitel co se rádoby humorných knih týče, máloco mne v knize rozesměje, proto nebudu hodnotit vtipnost. Jako audiokniha, poslouchaná při cestách autem ideální, příběhy jsou krátké a nemusíte si pamatovat, co bylo v předešlé kapitole. Paní Maciuchová, která knihu namluvila, je úžasná a velmi knize pomohla. Nicméně na výchově psa bylo vše špatně, přišlo mi, že peripetie s ním se opakovaly a mnohem víc mne bavily kapitoly, kde Robin nebyl hlavní postavou.

Liturgievpatek

Skvělá kniha plná vtipných příhod, kterou mi kdysi zapůjčila babička. Bylo mi deset. Tehdy mě nebavila, dnes si ji ale užívám, navíc mám doma svého Robina. A je to sranda, ten život s ním.

Kukinka1981

Příjemné oddechové čtení s humornými lumpárnami foxteriéra Robina.

MagdaLENKA89

Úžasná kniha. Četla jsem ji asi 3x a už se těším, až si ji za pár let přečtu znovu. K málokterým knihám se vracím, ale k této ano.

JitkazPlzně

Četla jsem ji asi v patnácti a moc se mi líbila. Vtipně napsané. Někdo má dluhy, někdo žaludeční vředy, my máme foxteriéra..

Pivka1

Touto útlou knížkou jsem se prosmála až do konce. Pes byl jako přes kopírák našeho nezbedy Rona.

mats379

Jedna z nejlepších knih na splín, depku a beznaděj. Ironie, nadhled a výborné hlášky. Vřele doporucuji.