Zloba

Zloba https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280204/bmid_zloba-KVg-280204.jpg 5 2391 610

Robert Hunter série

Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech, aniž měl někdo tušení o jeho existenci. Podezřelý tvrdí, že je jen pěšákem v obrovském labyrintu lží a klamu – dá se mu věřit? To má zjistit detektiv Robert Hunter, tentokrát „pohostinsky vystupující“ ve službách FBI. Ve svém šestém příběhu odhaluje Hunter děsivá tajemství, která se ho tentokrát týkají osobně a otevírají staré rány z jeho minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

An Evil Mind , 2014

Misoso
31.05.2023 5 z 5

Opäť skvelá a dokonalá kniha od Cartra. Carter je istota, ktorá nikdy nesklame. Odporúčam. Prajem príjemný zvyšok dňa. :)

knihomolka525
28.05.2023 1 z 5

Kniha mě nijak neoslovila.Pomalý ,popisný,táhlý děj.Knihu jsem neustále odkládala, až jsem ji naposledy jen v rychlosti prolistovala a ani mě nezajímal konec.A spousta bílých míst ,kdy opět jen stále listujeme ,což není komfort při čtení! Velká písmena.Začíná to být při těch cenách knih docela nešvar.Je jedno ,jestli mám v ruce paperback nebo vázanou knihu.Mění to něco na daném obsahu příběhu??

Címa
26.04.2023 5 z 5

Za mě absolutně nejlepší dil z dosavadní série. Jako každý dil stal za to, ale tenhle předčil veškerá moje očekávání. Proste mazec. Ráda jsem se dozvěděla o spoustě věcech z Hunterovy minulosti, dobra byla i spolupráce s FBI, novou kolegyni, doporučuji kazdemu přečtení, autor to dotáhl k dokonalosti.

TheEvelyn
24.04.2023 5 z 5

Páááni. To bylo opět senzační. Autor již na začátku knihy uváděl, že kniha bude poněkud trochu odlišná oproti předchozím knihám, čehož jsem se trochu bála, protože předchozí knihy mě velmi bavily a nic bych na tom neměnila. Nicméně obavy byly zcela zbytečné. Kniha je trochu jiná v tom, že pachatel je odhalen už na začátku příběhu, zatímco v předešlých knihách byl vrah znám na konci příběhu. Rovněž jsem ráda, že díky takovému případu, jsme se dozvěděli víc o Hunterově minulosti. Kniha jako taková je velmi dobře sepsaná a nutí vás o jistých věcech přemýšlet, je psychologického rázu. Chtěla bych také ještě vyzdvihnout titulní strany knih v rámci této série, byť se jedná o knihy s měkkou vazbou. Jsou naprosto báječně zpracované, jednoduché, jednotné a mrazí vás v nich po zádech. Ale abych pravdu řekla, docela si říkám, aby se takový typ literatury nestal pro někoho tím spouštěčem pro uskutečnění něčeho podobného. To si ale říkám po dočtení každé knihy od tohoto autora.

Verunka289
18.04.2023 5 z 5

Za mě zatím jednoznačně nejlepší díl série. Líbí se mi, že je to psané trošku jinak a pachatele známe hned od začátku a pátráme spíš po motivu a okolnostech. Navíc jsme se v tomto díle dozvěděli poměrně dost informací ze života Huntera. Jsem zvědavá, čím mě ještě můžou překvapit další díly a jestli ještě nějaký předčí tento :)

knihomolka74
17.04.2023 4 z 5

Trochu odlišná kniha ze série. Hunter je dočasně ve službách FBI, vede po celou dobu výslech pachatele a odkrývá jeho brutalitu a zvěrstva. Dozvídame se také něco z dřívějšího Huntrova života.

MisakCZE
28.03.2023 4 z 5

Tato kniha je zcela odlišná od všech předešlých v sérii, ze známých postav tu vystupuje pouze Robert Hunter.

Ten, tentokrát v dočasných službách FBI, vede téměř celou dobu jakýsi výslech s pachatelem a odkrývá tak jeho zvěrstva.
Jako bonus se dočtete spoustu informací z Robertova dřívějšího života.

Carter vás mistrně provede myslí zvráceného psychopata, zamýšlí se nad otázkou jestli čiré zlo je v člověku od narození nebo se v něm dá vypěstovat. A je v tom vůbec rozdíl?

Martina291086
27.03.2023 5 z 5

Stejná slova jsem psala už u Carterovy Nenávisti. Bez debat dva jeho nejlepší thrillery, Zloba nenechá čtenáře ani na chvilku vydechnout. A když ano, tak opravdu jen na chviličku. Výborná osobní rovina příběhu a napínavý konec. Já jsem si přišla na své!

stanislav0373
17.03.2023 5 z 5

Další fenomenální příběh Roberta Huntera, tentokráte ovšem poněkud netradiční. Stupňované napětí, zvraty, emoce a chladná logika spolu vytváří skvělou jízdu po mysli ničeho se neštítícího sociopata. Škoda jen, že kniha nebyla delší, neb náboj a myšlenku to mělo minimálně na tisíc stran :-).

Nelly
13.03.2023 4 z 5

Výborně napsáno - ačkoliv velmi brzy znáte pachatele, rozjíždí se zde spíše psychologická a emotivní akce než klasické detektivní pátrání. To ale neubírá nic na čtivosti celé knihy, spíše naopak - udrží vás to ve střehu až do poslední kapitoly.

ufounek17
04.03.2023 5 z 5

Neskutečný !!!

Nuttelka
20.02.2023 5 z 5

(Audiokniha)
Já už ani nemám slov na to, kde ty náměty Carter bere :-) Opět skvělý díl, i když zase o něco jiný než díly předešlé. Dozvěděli jsme o Robertovo minulosti, jeho trápení a bolesti, až mi pro něj srdce bolelo. Lucien je monstrum a vím, že se s ním ještě v jiném díle setkám, už teď se bojím toho, co za zvrácenosti si přichystá.

Martina23275
13.02.2023

(SPOILER) Moje pocity hned po přečtení knížky jsou úžasné, jako všechny co jsem do teď četla. Jen mi ta chyběl kolega a vůbec jsem nečekala ze agentka bude zastřelena. Bylo to něco jiného hned jsme věděli kdo je vrah, ale zase to bylo jiné v tom, ze se tam otevřela Robertova minulost. Už se těším na další knížku

bookwoman
13.02.2023 4 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a vím jistě, že určitě ne poslední přečtená. Tento žánr knih mám ráda, Carter však ale svým popisem příběhu úplně překonal mé očekávání, bylo to úžasné, avšak kruté a překvapující. Těším se na pokračování u dalších knih.

jajcak
08.02.2023 5 z 5

Pecka! Po dlouhé době něco. k čemu téměř nemám výhrady! Napínavé do poslední kapitoly. Určitě to není poslední kniha, co jsem četla od tohoto autora.

Knižní střípky
01.02.2023 5 z 5

Zas a opět skvělé to bylo...

lenkaabooks
28.01.2023 4 z 5

Tentokrát bez parťáka, zato jako agent FBI. Hunter potkává starého kamaráda ze školy Luciena. A ten má opravdu děsivě morbidní sklony. Bylo to fajn, odkryla se Hunterova minulost, ale Garcia mi chyběl. Tak zase příště.

Mousí
26.01.2023

To bylo něco, ráda čtu jeho knihy, doufám jen, že ve psaní bude pokračovat. Nyní se chystám na knihu Napsáno krví.

janinkahh
14.01.2023 5 z 5

Chris Carter....
Musím říct, že je na mém žebříčku autorů bezkonkurečně číslo jedna...
Není na knihu co dodat....za mě výborná....
Dočetla jsem i Děs od Davida Hiddena a musím říct, že mi to trochu tu "Carterovinu" připomínalo....

e.s.e.t.
07.01.2023 5 z 5

Předně podotýkám, že komentář píšu delší dobu po přečtení.
Prozatím můj rozhodně nejoblíbenější díl série o Robertu Hunterovi. Zloba je plná neskutečných zvratů, obratů, wtf momentů, napětí, smutku a pocit z této knihy ve mě zůstává ještě dlouhou dobu od jeho přečtení.
Carter je prostě pašák :)