Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2856 630

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

dominika83
dominika83
03.05.2020 5 z 5

Kniha přesně podle mého gusta. Skvěle propracovaná, vše do sebe zapadá, žádné nelogičnosti, originální a propracovaný motiv vraha, líbí se mi, když vrah je odhalen až na konci a to zásluhou detektiva, žádnou náhodou. Čtu sérii od začátku a tuto knihu hodnotím jako nejlepší. Byla jsem nadšená....

Alča I.
Alča I.
02.05.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení. Chvílemi jsem se i bála. Už čekám až se v knihovně uvolní další kniha a budu pokračovat. Určitě doporučuji

Fzuzik
Fzuzik
30.04.2020 4 z 5

Líbí se mi styl jakým autor píše. I když už se jedná o třetí knihu v pořadí, nenudím se a nemám dojem "vykrádání" dějů z předchozích knih.
Mám ráda, že není hned od začátku jasné kdo je pachatelem a k rozuzlení dojde až na úplném konci. :)

Kalina
Kalina
26.04.2020 5 z 5

Opravdu děsivé, ale čtivé. Děj krásně plyne bez zbytečných pasáží. Jenom nechápu kam autor chodí na ty kruté nápady, jak provést vraždu. V této knize je to opravdu originální.

Kami33
Kami33
26.04.2020 5 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři o pomalejším rozjezdu, ale pak samozřejmě super jako vždy. U Cartera se mi líbí, že když se vám jeho styl líbí, v žádné knize vás nezklame. Nebo alespoň u mě to zatím platí.

Darami87
Darami87
24.04.2020 4 z 5

První polovina knihy mi přišla dost táhlá. Popravčí a Dvojitý kříž měl tempo hned od začátku a od Nočního lovce jsem čekala totéž. Musím říct, že jsem se musela do čtení i trochu nutit, ale pak vše dostalo ten správný spád a já nakonec knihu dočetla jedním dechem. Těším se na další Carterovu knihu, jen nám musí vláda otevřít knihovny :)

Radunka78
Radunka78
23.04.2020 5 z 5

Třetí přečtená knížka od autora. Ačkoliv byl způsob vraždy děsivý, z počátku na mne knížka působila jako nejslabší ze všech tří. To se ale postupně změnilo a dost šíleným způsobem na mne zapůsobil profil pachatele, jeho příběh a motiv. Takže nakonec se právě tento díl posunul na první místo.

anishta
anishta
23.04.2020 5 z 5

Ouch. Psycho. Dokonalé, děsivé, nechutné. Jsem ráda, že konečně Garcia nemusel být tentokrát nějak zachraňován. ????

BlackBlade
BlackBlade
15.04.2020 5 z 5

Jooo, už jsem přečetl pár detektivek a některé byly "chuťovky", ale tohle byla solidní hnusárna a chce to solidní nervy.
Ale stále se tam objevuje stejná chyba z mého pohledu, když už jedna osoba byla natolik prozíravá, aby nevdechla moc etheru, poté přemůže únosce, srazí ho na zem, tak začne běžet pryč = a únosce ji opět chytne.
Chápu, že instinkt útěku je silný, ale bývalá policistka a školená bojovnice? Proč mu někdy oběť snožmo neposkáče kotníky, ruce, krk, hlavu... achjooo. Asi budu muset napsat vlastní knihu, kde se vyhnu těmto kliše a napíšu spoustu jiných. :D

wlado
wlado
12.04.2020 4 z 5

Výborný popis deja a postáv. Vlastne veci, na ktoré som si pri Carterovi zvykol. Určite ďalšia z kníh, ktoré stoja za prečítanie.

ivka67
ivka67
11.04.2020 5 z 5

Super jízda už se těším na další.

oleg121
oleg121
09.04.2020 5 z 5

Po slabšom Katovi opäť návrat na vrchol.

TaLu
TaLu
04.04.2020 4 z 5

Další příběh pro Roberta a jeho parťáka po jehož vyřešení budou jejich noční můry temnější. Autora jsem si oblíbila pro ten spát, svěží vlnu a strmé emoční výkyvy, které udržují čtenáře od začátku do konce přikovaného u stránek. Naštěstí jen obrazně. Vraždy šílené natolik, že mě prvně napadlo, zda to není nebezpečná inspirace pro vrahy reálné. Kéž by všechno zlo světa zůstalo zavřené ve výborných thrillerech! Hunter a Garcia tvoří sehranou dvojku a mají novou šéfovou. Jak se přibližují blíž a blíž vrahovi, zjišťují, že příčiny způsobují následky a opět se dostávají až moc blízko. Moc se mi líbí, když Hunter řekne : "Hodně čtu". A já musím varovat všechny, kdo jsou jako já, aby nečetli anotaci ani komentáře. Nejlepší je skočit do případu rovnýma nohama bez přípravy. Opravdu nikdy mě u autorových thrillerů neláká můj zlozvyk kouknout se na konec, protože na to prostě není čas !

ŠevčaMadVR6
ŠevčaMadVR6
03.04.2020 5 z 5

Opět paráda.

TeresaSul
TeresaSul
29.03.2020 5 z 5

Miluju jeho knížky. Opět nezklamal :)

svanta
svanta
19.03.2020 5 z 5

Třetí díl je luxusní. Hunter je můj top detektiv, ty jeho myšlenkové pochody a jak se mu to vše v hlavě hezky spojuje - uaaa to je to co mě na tom baví!

ZimníLidé
ZimníLidé
09.03.2020 5 z 5

Kam na to ten Carter chodí? Jinak za mě třetí díl zatím nejlepší :)

nikiss76
nikiss76
09.03.2020 5 z 5

Třetí autorova kniha a opět nezklamala. Předpokládala jsem, že děj bude mít podobný průběh jako v předchozích knihách (zmrzačení detektivové, nějaký ten románek, všechny obětí mrtvé atd.), ovšem nakonec vše dopadlo jinak. Tentokrát jsem svoje podezření na sériového vraha odhadla správně, ale konec mě opět dostal.

Jiřina18
Jiřina18
05.03.2020 5 z 5

Velice čtivá kniha. Nakonci mě překvapila ta hrozná vrahova nenávist

marki.dvorakova
marki.dvorakova
03.03.2020 5 z 5

Další Carterova super kniha. Vždycky si před každou jeho knihou říkám, že už mě víc nemůže překvapit a že to nemůže být víc morbidní. Ale ne, Chris mě vždycky překvapí. Tenhle chlap má sakra bujnou fantazii! Opět 5*