Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2877 632

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

kacka66
29.10.2018 5 z 5

Další skvělá knížka která se mi moc líbila

donnell
27.10.2018 5 z 5

První knížka, kterou jsem od Cartera četl. Určitě nebude poslední :) Příběh super a oproti mnoha jiným knížkám mě chytla už od prvních stránek, což velmi oceňuji!

SimonaP
26.10.2018 4 z 5

Opět úžasná knížka, nevím, kam na ty nápady autor chodí, snad už nic brutálnějšího ani nejde vymyslet. Jsem zvědavá na další díly.

Zlatinka.Emilly
21.10.2018 5 z 5

Kniha se mi četla velice dobře, ani toho násilí tam tolik nebylo (no dobře, bylo, ale podle mně jen okrajově). Detektiv Hunter přijde na všechno :) Dávám pět hvězdiček

lambada
17.10.2018 4 z 5

Napínavý příběh až od začátku az do konce. Velmi lehce se kniha četla. Krátké kapitoly. Tesim se na další knihu od tohoto autora.

JIVaJaH
12.10.2018 4 z 5

Má první zkušenost s detektivem Hunterem. Zajímavé. Zkusím další.

Nixa
09.10.2018 5 z 5

Tohle bylo opět skvělé! Nemám co víc bych napsala, protože bych se opakovala :-) Autor prostě umí!

david5746
08.10.2018 3 z 5

Nevím, jestli jsem se v předchozích dílech Cartera čtenářsky přejedl nebo jestli okolnosti všedního života byly proti mě, ale prostě jsem to četl mnohem déle než předchozí 2 díly dohromady a mnohem méně mě případ bavil.

Je tam ale všechno, co z předchozích dílů známe a co v nich rádi máme, zamotaný a napínavý děj, geniální Hunter a vraždy na brutální a veskrze originální způsob. Jen doufám, že se tímhle autorem nebude nějakej magor inspirovat.

Na další díl si ale dám pauzu.

Misan1993
07.10.2018 5 z 5

Co ten člověk napíše tak já miluju :)

jarka2222
07.10.2018 5 z 5

Zlobím se na sebe. Šetřila jsem si zatím poslední nepřečtenou knížku na dlouhé zimní večery, ale jak jsem ji vzala do ruky, už jsem ji neodložila. Skvělý thriller, skvělý příběh. Jen by mne zajímalo, jaké pak má Carter sny, když má takové náměty. Věřím, že má spaní jako Hunter.

amanda99
03.10.2018 4 z 5

Třetí knížka od autora a super,nedala se odložit.

Art82
16.09.2018 5 z 5

Doporučuji , napínavé od první stránky do posledního písmene. Je to pro ozelenění povahy ale opravdu se od toho nedá odtrhnout.

LaPetja
06.09.2018 4 z 5

Vyšetřete si volný večer, Nočního lovce jen těžko odložíte nedočteného. Pecka!

Nikusha
06.09.2018 5 z 5

Super! Téměř na konci každé kapitoly bylo vyřčeno něco, co mi nedalo spát a musela jsem pokračovat...jako třeba "Ježíši, co to je?!" a nevíš! :D Nebo se někdo za někým objevil, nevíš kdo, no hraje to pěkně na nervy. Jelikož čtu knížky i v práci o přestávce, nebylo to úplně příjemné knihu v takové chvíli odložit a jít pracovat. Už se těším na další díl!

nicole1990
04.09.2018 5 z 5

Wow opět super napínave od začátku do konce takový ten napínavý dej, že prostě přečtete na jeden zátah. Nevím kam Carter na ty psychopaty chodí, ale jeho knížky jsou nejlepší z detektivek. Hlavně i Carlos a Robert jsou skvělý. Už se těším na další Carterovu detektivku.

Blafoun
15.08.2018 5 z 5

Super, super, super. Třetí kniha v pořadí nezklamala. Nevím jestli je Carter uvnitř tak zvrhlý nebo má takovou fantasii, ale výsledek stojí za to. :-) Oblíbil jsem si jeho styl psaní a postavy, děj je napínavý a gradující... trochu ve všech knihách cítím stejnou kostru, na kterou je vše navěšené, ale vůbec mi to nevadí. Jen tak dál...

ivoiro
08.08.2018 5 z 5

Stručně řečeno - výborná kniha.

Makyyy
04.08.2018 5 z 5

Dalsi superdetektivka.Policajti sympataci.Vrah opet zvraceny.Musim dat zase 5 hvezd...

Tazz1
30.07.2018 5 z 5

5 hvězd? Sakra málo. Kam ten Carter na ty nápady a provedení vražd chodí ? Každopádně psát umí. Děj gradoval a na konci jsem řešil dilema, zda číst dále a přejet metrem stanici, kde vystupuji a přijít pozdě do práce nebo číst dál. No vyhrála práce :-) . Ale hned v práci jsem to dorazil. Prostě skvělé. Gradace děje, krátké kapitoly, kdy jak konec dílu u seriálu nutí hned číst dál. No pánové Huntere a Garcio, těším na Vás v dalším díle...

kikidok
26.07.2018 2 z 5

Nelíbilo se. Kapitoly byly super krátké což vidím jako velkou výhodu. Kniha by se díky tomu dobře četla v dopravě. To mě ale vyloženě vytáčelo, že autor na konci každé té dvoustránkové kapitole uměle přidával 'napínavé' věty a fráze typu: "Hunter se podíval na stěnu a nevěřil svým očím". Nezní to jako špatná věc ale cítila jsem se spíš jako v seriálu, který má 5 minut. To mě nebavilo, naopak mě to štvalo. Kdo je vrahem jsem pochopila v třetí čtvrtiny knihy takže konec by l pro mě taky nic moc.