Napsáno krví

Napsáno krví https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454437/bmid_napsano-krvi-x09-454437.jpg 5 1363 344

Robert Hunter série

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce. Oslavuje úspěšný den koktejlem a přitom její pozornost upoutá jeden z návštěvníků hotelového baru, který se chová hrubě k nějakému starci. Angela se rozhodne dát mu ponaučení a ukradne mu na první pohled drahou koženou tašku. Uvnitř nejsou peníze ani laptop, nic cenného – aspoň ne pro Angelu. Jen černá knížka vázaná v kůži, překvapivě těžká. Zvědavost zvítězí a v pohodlí svého bytu Angela rychle prolistuje kořist. A tehdy začne nejhorší noční můra jejího života. Není to totiž obyčejná knížka – její obsah předčí i tu nejzvrácenější představivost. Napsáno krví je jedenáctým románem série o detektivu Robertovi Hunterovi a Carlosi Garciovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Written in Blood , 2020

KnihyLena25
27.01.2021 5 z 5

Skvělá kniha a díl , vlastním všechny a nemohla jsem se dočkat . Přečtená byla velmi brzy a užila jsem si ji ,doufám že se dočkáme další ,Hunter je nesmrtelný :D :)

PetaZ
26.01.2021 5 z 5

No vida, tak i pan Carter umi psat poutave bez naprostych nechutnosti.. Takze ja rikam "Pane Cartere, dalsi prosim" :-)

NADEI
25.01.2021 5 z 5

Opět skvělé, dynamické a bezkonkurenční.

Drahuš
24.01.2021 5 z 5

Skvělá kniha od skvělého autora. Chci hned další díl!

Evule81
24.01.2021 5 z 5

Opět super! Těším se na další díl s oblíbeným Hunterem!

JiříM
24.01.2021 5 z 5

Ani na jedné stránce jsem se nenudil. A ted možná *spoiler * ja tušil už na začátku, že Angie dostane nabídku práce u policie.

tofudo
24.01.2021 5 z 5

Výborný příběh, originální zápletka. Od první stránky se mi to četlo skvěle.

Lenka0007
24.01.2021 5 z 5

Další Carterova kniha,kterou jsem si nemohla nechat ujít. Mohla bych mít pár výhrad (Garcia je určitě pohledný sympaťák, ale jako detektiv tentokrát nic a závěrečný střet vyznívá jako klišé), ale jako celek jde o nadprůměr. Přečteno za dva dny, takze pět hvězd a těším se na další.

NachlJ
22.01.2021 4 z 5

Kniha jako celek se mi líbila. I když ze začátku mi nešlo se začíst a dostat se do děje jako do všech ostatních knih. Ale i tak je stále Carter jeden z nejlepších autorů za mě.

Sabi163
22.01.2021 5 z 5

Autor opět nezklamal, skvělá kniha.

Pavlnka
21.01.2021 4 z 5

Začátek a samotné vyšetřování bylo super. Ale čím více se blížil konec, tak mi to přišlo hodně roztahané. Za ten konec dávám o hvězdu méně.

Danago
20.01.2021 5 z 5

Za mě opět skvělé čtení.

hanzmb
19.01.2021 5 z 5

Nevím, jestli se autor inspiroval Childovým Odpočívej v pokoji nebo je darkweb v Americe tak populární téma. Bohužel díky znalosti této knihy jsem od začátku věděl o co půjde. Druhá výtka se týká časově ohraničeného plnění úkolů, což je věc tak filmově zprofanovaná, že v knize vychází dost nudně. Zbytek knihy už je ale starý dobrý Carter a opravdu si to užijete. Je vidět, že autorovi jde Hunter a Garcia mnohem lépe než psychologie úchylného vraha. Tím myslím minulý, dle mého nejslabší díl série.

saez
18.01.2021 5 z 5

To zase byla jízda. Hunter jako neprůstřelnej Janek se svým bystrým mozkem, Garcia a všichni technici mu zdatně sekunduje... Já si to užila.
Mrzí mě však autorova ztráta a těší mě, že navzdory osudu píši dál a samozřejmě skvěle. Těším se na další případy.

new.elyel
17.01.2021 3 z 5

Hodnocení 94% mě rozhodně přimělo knihu přečíst. Začátek -slibný rozjezd. Musím říct, že kniha je jako celek čtivá. Za zajímavou zápletkou pokulhávají ploché postavy bez rozvinutých vzájemných vztahů. Nemohla jsem se “vžít” do děje. Všechno sází na genialitu padoucha a napínání čtenáře - co přijde teď. Po přečtení mám pocit, že vše působilo tak nějak obecně, bez detailu, a to jak na policejní práci, tak mezilidské vztahy. K tomu dospěl až monolog padoucha. Poté přišlo klišé, kdy čtenáře již nic nemohlo překvapit. A závěr ... jedeme prostě dál. Produkce běžícího pásu. Nehodnotím negativně, ale tahle kniha nijak nezasáhne a z průměrnosti nevybočí.

RADOST
17.01.2021 5 z 5

To tedy byla pořádná dávka adrenalinu. Šokující, neuvěřitelné, šílené! Nebo ne? Nebo se skutečně něco takového děje? Raději se budu držet představy, že je to "jen" skvěle vymyšlený další Carterův příběh, který stojí za to přečíst.

kyssling
17.01.2021 5 z 5

Chvíli jsem uvažoval, že bych snížil hodnocení ostatních knih, aby vynikla kvalita tohoto příběhu. Možná by mohli tvůrci webu umožnit u každé třeba desáté knihy dát navíc nějaký symbol obzvláštní kvality. Tohle je nepochybně nejlepší kniha série !
Snad ztráta ženy nezpůsobila u autora takové tvůrčí zlepšení a i příští kniha bude podobně skvělá. Upřímnou soustrast.
Jinak příběh je jízda, kde si čtenář ani postavy nevydechnou a doslova se valí kupředu.

JohnnyKa
17.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Opět velmi dobře čtivé od začátku do konce. Bacha spoiler, tedy pro ty kdo už khinu četli: Přišlo mi divné že určitou věc, naši detektivové nečetli od posledního nejnovějšího záznamu a vůbec se čtením tak nějak otáleli. Jinak konec je klasika, jak už jsem psal v některém komentáři k jiné knize ze série - měli by Hunterovi dát pod kůži nějaký pokročilý GPS čip a bylo by vystaráno.

Kacafir
17.01.2021 5 z 5

Mám hodně přečteno z tohoto žánru,ale tato kniha se řadí mezi moje TOP

Ajuszka
16.01.2021 5 z 5

Paradoxně tohle byla má první kniha od Chrise Cartera. Né, že bych o něm nevěděla, jen se mi zatím jeho knihy nějak nedostaly do ruky. Nicméně tuhle mi donesl Ježíšek a musím říct, že se trefil. Takže možná, jestli někdy bude čas, začnu od prvního dílu.

Co se týče příběhu, asi nemám co vytknout. Moc mě to bavilo. Dvojice Hunter a Garcia jsou sympaťáci a tenhle případ byl opravdu zajímavý..