Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248855/bmid_robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 5 2427 583

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , BB art

One by One , 2013

marki.dvorakova
12.04.2020 5 z 5

Opět další super díl tenhle série. Chris Carter je prostě moje krevní skupina. Napínavé až do konce.

JannaB
27.03.2020 4 z 5

Chris Carter. Víc k tomu nemusím ani psát. Prostě bomba.

Lavender756
24.03.2020 4 z 5

Jedna z těch lepších Hunterovek. Žádná hluchá místa, svižné tempo, napětí až do konce, zdání, že se snad tentokrát nezadari, ale to by nebyl Hunter, že...!

Strnady095
17.03.2020 4 z 5

Carter má fantazii, ale já bych tohle v hlavě mít nechtěl :-)...jo, kvalitní až do konce, který je po dost přečtených knížkách neodfláklý

Mudry
15.03.2020 5 z 5

Zase super !!!! Jdu na další.

Hasali
12.03.2020 5 z 5

wow...bomba... paráda. Doporučuji.

hana4834
29.02.2020 5 z 5

Jako vždy skvělá detektivka hlavně me porad nutila přemýšlet nad : Možnosti vlastní volby.

Ilirea25
28.02.2020 5 z 5

I když Chris píše podle klasické šablony, pořád mě to baví. Zatím nejlepší díl

Standa780
27.02.2020 5 z 5

Paráda. Super kniha.

Hell_Rihova
26.02.2020 5 z 5

Opět napínavé, překvapivé, čtivé a drsnější čtení, přesně to, co od knih pana Cartera očekávám.

postrach
19.02.2020 5 z 5

Uz neni co dodat!Dalsi super kniha od super autora.....

Bibi23
17.02.2020 5 z 5

Tak tohle je další vysoká laťka. Byly okamžiky, kdy jsem málem nedýchala a říkala si, že na chvilku přestanu číst, ale o to více jsem nedokázala knihu odložit. A ten závěr byl naprosto skvělý!

Dušanskej
14.02.2020 5 z 5

Dalsi vytecna kniha od autora doporucuji vsem

MamaKnihomolka
07.02.2020 5 z 5

Vážení tak tento díl byl nářez a zaujímá další místo v mých oblíbených knihách. Jako u všech dílů krátké kapitoly dodají na čtivosti. Vůbec mě v knize neobtěžuje, že autor zmiňuje minulost postav. Naopak to oceňuji a tudíž může čtenář číst jakýkoli díl aniž by se ztrácel. I když od prvního je to samozřejmě lepší.
Postava detektiva Huntera je prostě boží. Je to takový sympaťák, kterému to pálí.
Výborný námět a opět způsoby vražd člověka nenechají chladným. A v tom si prostě libuju.
Co se týče vraha jsem byla naprosto ztracená dokud to detektiv náležitě nevysvětlil jak čtenářovi tak i ostatním postavám v knize.
Kniha je napínavá až do konce, prostě se od ní nejde odtrhnout. Dokonce jsem se přistihla jak si tahám vlasy a napínám všechno svalstvo v těle.

LadyLane
31.01.2020 3 z 5

Brutálne, áno. Aj téma zaujímavá. Ale niečo mi v tých carterovkách chýbalo a nevedela som to uchopiť. Pri tomto dieli mi to došlo. Napätie. Knihám chýba napätie.

Kekik
30.01.2020 5 z 5

Tak pátý díl je pro mě zatím ten nejlepší.
Přiznávám, že poprvé jsem měla problém při čtení popisu vraždy. Tedy až ta třetí vražda mě odrovnala. Chris Carter popisuje vraždy tak pečlivě a detailně, že tohle už bylo na mě moc.
Autor názorně pomocí příběhu ukázal, jak je společnost zkažená. Bohužel, taková je realita.
DOPORUČUJI !!!

jockjock
19.01.2020 4 z 5

Děj u kterého se hlasuje,mi hodně připomíná scénu z filmu Temný rytíř,kde Joker nechává volit mezi pasažéry dvou lodí,ale Carter je naladěný na jinou vlnu než Christopher Nolan. Kniha se mi líbila,jen mě trochu mrzí,že v tom ději nemám šanci odhadnout pachatele sám dokud mi to autor nedá před oči.

majdulína13
19.01.2020 5 z 5

Není co dodat, vše už bylo napsané. Nemám ještě dočteno, nemůžu se odtrhnout, je to paráda.

weberda
19.01.2020 5 z 5

Precteno jedním dechem, opravdu strhující děj, kam se hrabě Nesbo.

pastelka53
17.01.2020 5 z 5

Již po páté skvělé čtení, plné surovosti a napětí.
Nápaditost, s kterou vrah zabíjel své oběti byla fascinující a mrazivá zároveň. Pomsta je občas opravdu krutá, vynálezavá.
Knihu jsem četla se zatajeným dechem, ke konci plná smutku, zvědavosti a v jednu chvíli i se slzami na krajíčku.
Jak zvláštní, že si člověk může knižní hrdiny tak oblíbit...