Jeden za druhým

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248855/robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 4.81001

Robert Hunter 5.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno · BB art

One by One · 2013

Počet stran:344
Jazyk vydání:český
Překlad:Jana Pacnerová
Autor obálky:Jan Matoška
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7507-068-5

Kniha Jeden za druhým

Ticiana
předevčírem

Opět skvělý a geniální. Taky jsem googlila některé části. Jsem zvedava na další dil. V každým pripade mne tahle série baví čím dal vic.

LadyHip

Jedním slovem - ohromné. Fantazie a představivost autora, autentičnost postav.. Carterovi knížky se nedají jen tak odložit. Co je na nich ale skutečně ohromné je přesah. Jednoduše vás nutí netrvat na jediném úhlu pohledu a to mě baví.
Jen není dobrý, když vám málem přivodí infarkt malá beruška, co vám při setmění přistane na nose. Ten pocit, že na vás útočí tarantulový jestřáb - ježíši, ty potvory fakt existujou!

Ivet1990

Jako i předchozí díly ani tento nezklamal

ZetHolda

Napínavá detektivka, hodně brutální a plná detailů. Pro mě první knížka od autora, určitě ještě dostane šanci.

veronika23

výborná

monci6485

Šílená jízda smrti. S každým dílem jsem blíž k infarktu. :-D

Vendula39

Moje první kniha od pana Cartera a byla jsem příjemně překvapená. Takový krvavý příběh už jsem dlouho nečetla a takto dobře napsaný taky ne. Určitě ho doporučuji.

CafeMan

Další napínavá "Kártrovka". Napínavá jako..., to ať si přečte každý v této knize :). Dávám pět hvězd. a teď hurá na další (Zloba). Doporučuji!

TIP: Máte rádi Databázi knih?

psychologické thrillery sérioví vrazi detektivky

Chris Carter
italská, 1965